Vizuālais izskats un darbs valsts iestādē - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vizuālais izskats un darbs valsts iestādē

Kāda vizuālā etiķete jāievēro strādājot valsts iestādē vai vienkārši nopientā birojā?... Ko jūs sakiet par šādu frizūru? Radošā vidē OK, bet kā ar nopientākām birokrātiskajām institūcijām? Jūsu pieredze vai redzētais?


5 Ответы


Nu es domāju,ka tāda matu krāsa kā Solvitai Āboltiņai ir ok, bet šī ir par košu. Nēesmu redzējusi,ka kaut kur piemēram bankās tādas strādātu. Es redzēju tiesneša palīdzi ar rudiem košiem matiem, bet ne sarkaniem, un vēl neviena tiesā nedrīkst strādāt ar džinsiem, to visiem jauniņajiem uzreiz pasaka.


Viss atkarīgs kādu amatu grasies ieņemt. Nu tik sarkani mati laikam neatbilst ofisa darbiniekam. Pati strādāju valsts tiesu iestādē, ļauj mums džinsās staigāt, tik protams nebūtu vēlams plēstās. Svārki nevar būt knapi pāri dibenam - viss pieklājības robežās. :)   


Es strādāju praksē administratīvajā tiesā tur teica ka neļaujot viņiem strādāt džinsās un man ar neļāva.


Исправлено 06.08.2013 12:50

Nekad neesmu strādājusi valsts iestādē, bet TV ekrādos dažādi brīvdomātāji ar neparastāku vizuālo tēlu, pārstāvot šādas institūcijas, gan ir redzēti. Viss atkarīgs no konkrētās vietas.


Ja Tu strādā valsts iestādē par apkopēju, tad vari ģērbties brīvāk, nekā, ja strādā par vadītāja personīgo sekretāri, kas arī uzņēmumu nedaudz reprezentē.

Jāskatās, kāda iestāde un kāds amats.

1 - 5 с 5