Smaržas veikalā/internetveikalā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Smaržas veikalā/internetveikalā

Sveikas, meitenes! Smaidīgs

Vēlos iegādāties sev jaunas smaržas, bet nezinu, kur, lai to dara.

Tāds veikals kā "Douglas" šķiet krietni par dārgu, tomēr tajā pašā laikā esmu iepirkusies šādos internetveikalos - perfum24.lv, 220.lv un parfimers.lv, - bet ar preci neesmu bijusi apmierināta.Satraukts

Kādu laiku atpakaļ Anglijā nopirku ļoti smukas smaržas. Iepūšot, jaciņa vēl pēc nedēļas smaržoja!! Kad pudelīte bija cauri, tās pašas smaržas iegādājos internetveikalā 220.lv. Smaržas nevarēja just pat iepūšanas brīdī, nerunājot jau vēl nemaz par nedēļu uz priekšu.

Varbūt kāda no Jums zina, kur ir iespējams iegādāties smaržas par saprātīgu cenu, kas būs arī kādu brīdi jūtamas? Smaidīgs

21.10.2014 23:33

Исправлено 21.10.2014 23:33

Tas ir atkarīgs arī no pašām smaržām, protams. Kādreiz esmu pirkusi smaržas 220.lv - pretenziju nav. Tagad pamēģināju serenity.lv - arī nav ne vainas. :)

21.10.2014 23:44

Līdz šim parasti man smaržas dāvina vai tad,kad pati pērku,daru to uz kuģa,Zviedrijā vai Douglasā,nav nācis vilties.;)

22.10.2014 00:11

Es pasūtu caur www.fragrancex.net, tur ir ļoti lēti, vienīgi ilgi diezgan nāk, un var gadīties, ka uzliek muitas nodokli, pirmoreiz gan man neko neuzlika.

22.10.2014 00:14

allbeauty.com - tur suutu vienmer, kad esmu UK! 

22.10.2014 00:21

Paldies par Jūsu atsaucību! Smaidīgs

Cherry - pamēģināšu pasūtīt kādas no serenity.lv.

Janeta - Tik daudz kā Douglasā maksāt negribas un uz kuģiem šobrīd būt diemžēl nesanāk.

tigerrens - hmm, uzmetīšu aci arī fragrancex.net. Cik liels tas nodoklis apmēram varētu būt?

Es esmu sutijusi no 220 vienas smarzas ...identiskas ka tas,kas man bija. Bet  gagas smarzas likas bik vajakas neka vrikala...laigan nezinu,jo parasti saka,ka testeri ir stipraki...

22.10.2014 00:49

Aglaja, nemācēšu teikt, neesmu maksājusi nodokli, otrajā reizē pati vienkārši nepareizi darīju, jo nesūtīju uz mājas adresi, bet uz pieprasījuma (uz pasta staciju), tādēļ gribēja kaut kādus nodokļus muitā uzlikt, bet aizsūtīju atpakaļ visu.

22.10.2014 00:52

google var atrast visu info un man liekas tur pat kalkulatori bija kas izrekina muitu. Tas atkarigs no summas 

22.10.2014 01:01

220.lv smaržas pēc smaržas ir tādas pašas kā dārgajos veikalos, bet problēma tajā, ka noturības nav nekādas Satraukts

Paldies, Agnes! Paskatīšos arī tevis ieteiktajā lapā! Smaidīgs

22.10.2014 01:42

Nodoklis 21% no cenas:)

1 - 10 с 25