Smaržas veikalā/internetveikalā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Smaržas veikalā/internetveikalā

Sveikas, meitenes! Smaidīgs

Vēlos iegādāties sev jaunas smaržas, bet nezinu, kur, lai to dara.

Tāds veikals kā "Douglas" šķiet krietni par dārgu, tomēr tajā pašā laikā esmu iepirkusies šādos internetveikalos - perfum24.lv, 220.lv un parfimers.lv, - bet ar preci neesmu bijusi apmierināta.Satraukts

Kādu laiku atpakaļ Anglijā nopirku ļoti smukas smaržas. Iepūšot, jaciņa vēl pēc nedēļas smaržoja!! Kad pudelīte bija cauri, tās pašas smaržas iegādājos internetveikalā 220.lv. Smaržas nevarēja just pat iepūšanas brīdī, nerunājot jau vēl nemaz par nedēļu uz priekšu.

Varbūt kāda no Jums zina, kur ir iespējams iegādāties smaržas par saprātīgu cenu, kas būs arī kādu brīdi jūtamas? Smaidīgs

22.10.2014 09:13

kaut kad pirku serenity.lv - tur ir ļot lēti, bet kad pārbaidīju vai ir oriģināli pāc ražotājvalsts koda, kas ir uz kastītes  u.c. uz kasītes nolasāmiem datiem, ko atradu internetā, noskaidroju, ka smaržas nav oriģināls, arī nav tādas noturības, kaut nezinu, cik ilgi turās oriģinālās (salīdzinu ar citām smaržām, kas bijušas)

22.10.2014 09:25

Es parasti pērku Duty Free veikalos, kad kaut-kur braucu. Par internetveikaliem esmu ļoti bieži dzirdējusi gan no paziņam, gan interneta lasījusi atsauksmes, ka pardod neoriģinalus. 

22.10.2014 09:38

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Es esmu sutijusi no 220 vienas smarzas ...identiskas ka tas,kas man bija. Bet  gagas smarzas likas bik vajakas neka vrikala...laigan nezinu,jo parasti saka,ka testeri ir stipraki...

Man ari ir 30 ml Lady gaga melnaas no Douglas,un tgd pasutiju no 220.lv 50 ml, nu nezinu nevar saprast,itka jau ir ta smarza tada,bet skiet nenoturiga :( Jo no Douglas taa man toc turas vairakas dienas. 

Man viirs ir pircis uz kuga, un taadas pasas esmu suutijusi 220.lv, identiski vienaadas, pagaidaam neesmu viilusies:) zinu, to, ka testeri arii Douglas veikalaa ir stipraaki kaa pati smarza, ko peerk.Nezinu, kaapeec taa, neesmu specuks:)) bet peec savas pieredzes, esmu vairaakas suutijusi 220.lv un ir oki:))

Es pati pērku www.johaidi.com, ļoti atsaucīgas meitenes un ja kaut kas tur nav tad vienmēr laipni izpalīdz un sameklē. Cenas ir lētākas nekā Douglas, cik noskaidroju tad iepērk no oficiālajiem izplatītājiem.

Pirku vienreiz 220.lv - smarža izzūd jau pēc 5 min iesmaržošanās.

22.10.2014 10:15

Es pērku no drauga paziņas kurai ir Rīgā veikals,viņa ved tieši no Parīzes,viss ir 100% oriģinals, tik pat oriģinalus redzēju Elkor plazā 1 stāvā.

22.10.2014 10:24

magicdeals.lv

22.10.2014 10:35

Dīvaini, es smaržas bieži esmu pirkusi 220.lv - nekādu problēmu, vienreiz sūtīju no serenity.lv, tur gan man nebija pārliecības par kvalitāti :(

22.10.2014 10:37

Iesaku tikai un vienīgi veroni.lv! Vienmēr biju apmierināta un arī viss labi aprakstīts. Tagad vēl esot bezmaksas piegāde visā Latvijā.

22.10.2014 19:25

Kā saka "Cik cilvēku, tik viedokļu!" Smejošs Būs man par ko padomāt! 

Paldies Jums liels, meitenes!!! Smaidīgs

11 - 20 с 25