Kāpēc neņemat mērus apģērbam? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Kāpēc neņemat mērus apģērbam?

Sveikas! Diskusija meitenēm,kuras atsakās nomērīt pārdodamo preci.

Agrāk pati uzskatīju,ka izmērīt vajag,ja cilvēks grib uzzināt precīzus cm garumā,platumā utml. Taču pamazām mans viedoklis sāk mainīties, esmu ievērojusi,ka vēl neviens pircējs, kurš man lūdzis kaut ko nomērīt,nav šo preci iegādājies, kaut zinu,ka drēbītei ir, teiksim,stabils S izmērs. Man pašai ir stabils S izmērs un konkrētais apģērbs der ideāli...Un arī pircēja apgalvo,ka valkā stabilu S izmēru...Taču pēc mēru nosūtīšanas, pircējas vienmēr pazūd, vai paziņo,ka neņems,jo nederēs/pārdomāja. Man rodās aizdomas,ka pārsvarā cilvēki,kas grib visu precīzi cm nomērīt, ir tāda grupa,kas patiesībā ir nevis,kā iepriekš domāju,pastiprināti ieinteresēti,bet tieši otrādāk, viņi to preci nemaz īsti nevēlās.  Protams, ir izņēmumi, sevišķi par bikšu garumu runājot,jo meitenei ar s izmēru var būt īsas kājas, vai ļoti garas utt... jā, es te laikam nedomāju par garumiem,garums var atšķirties pat ļoti, es vairāk brīnos par viduķla apkārtmēriem,kā cilvēkam ar stabilu S izmēru,var nederēt stabils S izmērs?! :D

Lūdzu pastāstiet, kāpēc Jūs atsakaties izmērīt preces?

52 Ответы

Sveika! Man noņemt mērījumus vispar nav nekadas problēmas un nekad neatsaku. Pat vairak - ar mieru taisīt vēl fotografijas, pat sev muguraa :) Tiesa gan, tas meitenes, kas prasa daudz mērījumu un fotografiju visdrīzak šaubas, ka viņam derēs vai īsti nav tas, ko vēlas un, manaa gadījumaa, 75% preci neņems. Bet, manuprat, 25% ir ta vērts, īpaši ņemot vēraa, ka nepardodu sīkas matiņas un preces līdz 10 eiro, jo tad cenšos tos grupēt, vai, ja maksa mazak, atdodu davanaa, lai mazak čakarēšanas.

Personīgi par sevi ka pircēju - ja man kaut-kas nu ļoti iepatikas, tad es baidīšos, ka kads cits mani apsteigs un šo mantu nopirks. Tad mērījumus neprasu, bet pēc iespējas atrak cenšos visu noformēt, vai arī tikai pašas beigaas pajautašu par mērījumiem. Bet tas notiek rēti.Smejošs

Jā,es arī varu nobildēt uz sevis,jo ir lietas kas tiešām uz auguma izskatās 100x labāk,kā uz pakaramā un arī papildus bilde man ir saprotama...Bet tā mērīšana...Nu nezinu. Domāju,ka turpmāk mērīšu tikai preces garumu,ja nepieciešams, jo ir svarīgi saprast,vai svārki ir līdz celim,pāri celim,vai pavisam īsi,tāpat,vai džemperi uzvelkot nepaliks pliks vēders... Bet par to vidukļa, gurnu utt platuma mērīšanu stipri šaubos. Nu neatšķirās tik ļoti tie izmēri,lai vienam ar S izmēru derētu kā uzliets, otram ne. 

tas ir tadel ka cilveki dzivo pec principa - dress for the body you want not the body you have. Ierauga S izmeru, bet nesa M vai L un tad tik sakas.... kads viduklis, kads tas kas sitas. Es seit un lielakaja dala veikalu pat nemeru, jo zinu, ka ja esmu gadiem pirkusi S un man der, prieks kam lieki staipities kaut kur un merit? Nesaprotu prieks kam tas ir vajadzigs.... 

Laikam jau tā īsti nevar piekrist,man piemeram ir ļoti,ļoti izteikta gurnu daļa  un plecu platums,bet tai pat laikā tievs viduklis,parasti,ja der piemēram žakete,tad neder bikses un otrādi,tad nu bez krietnas mērīšanas nekas nesanāk....

> rita

Laikam jau tā īsti nevar piekrist,man piemeram ir ļoti,ļoti izteikta gurnu daļa  un plecu platums,bet tai pat laikā tievs viduklis,parasti,ja der piemēram žakete,tad neder bikses un otrādi,tad nu bez krietnas mērīšanas nekas nesanāk....

Es uzskatu, ja cilvēkam ir kādas auguma īpatnības,viņam būtu jāpērk tikai apģērbs ko ir uzmērījis uz auguma... Jo arī paņemtie mēri ne vienmēr nozīmē,ka Tev tā drēbe izskatīsies ok. 

man nav problēmu nomērīt:) Pati pēc mēriem esmu pirkusi šeit gan mēteļus, gan kleitas. Kleitām man, piemēram, ļoti svarīgs garums, kuru pēc bildes un izmēra bieži vien nevar noteikt:) Un katram, piemēram, ceļgala garums ir savādāks (vienam augums 1.70 cm, citam 1.60). Un 1.60 ceļgala garums  uz 1.70 ir mini jau;)

Galvenais mērus salīdzināt uz līdzīga apģērba. Jo pērku šeit tikai nemērot uz auguma, jo nav laika un līdzi mazs bērns:)

Es nekad neatsaku nomērīt vai papildus safočēt gan tāpat, gan mugurā un, ja tomēr ir kāds neliels defekts tuvplānā, ko jau esmu sludinājumā norādījusi, jo nevar visus uzreiz pēc vienas skalas mērīt. Gadījās, ka ieraudzīju pati foršu maiciņu norādīts, ka S paprasīju vidukļa mērus un garumu, lai zinātu līdz kurienei man viņa būs, viduklis 76 cm, vai tad tas ir S izm.? Es tā precīzi neorientējos, bet katrā gadijumā man būtu kkur 8-10 cm par platu.

Esmu ievērojusi, ka dažas grib, lai tas S vai vienalga kāds cits izm. būtu kā uzliets visos ķermeņa puktos un tapēc nepaņem, ja kādā vietā pat cm vairāk.

Un tad cita kategorija, kas redz, ka apģērbs ir xs32, bet grib tikties un mērīt, lai gan pašai 36S, nu tad nu gan nav vēlmēs braukt uz Rīgu ar zīdaini 40 km, mazo mocīt un sevi ar ratiem sabiedriskajā, zinot, ka nu taču nederēs, iedodu mērus un saku, ka ir šaurs, lai izmēra sevi un tāpat saka, nu bet taču viņš nav tik šaurs, gan jau derēs uz 36:( 

Man arī ir nestandarta augums, tiekoties klātienē es varu izņemt drēbi no maisa un redzu, derēs vai nē. Sūtot, ko es daru ļoti reti, ja neatsūta visus mērus, vienkārši nepērku, jo man ir drausmīgi daudz drēbju, tas jau ir kā hobijs - nopirkt vēl :D, un man nevajag, lai mētājas tas, kas neder. 

Исправлено 22.10.2014 09:33

Tu saki zini, ka S ir S, bet ne visām pārdevējām tā ir. Daudzām precēm mūsdienās ir norādīti angļu izmēri, bet ne visas tajos orientējas un iztulko, piemēram, 8. izmēru kā S. Arī S mēdz būt dažāds - dažiem apģērbiem man 36 (S) derēs tīri labi, citam būs garām - bikses 36. uzstiept es nevarēšu, bet svārkus - mierīgi, turklāt, svārku viduklis var atrasties dažādos augstumos, kam 70 cm apkārtmērs būs uz gurniem, kam - uz vidukļa.

Bērnu precēm vispār izmēri noteikti pēc gadiem, bet divi bērni 7-8 var atšķirties par 20 cm garumā. Smejošs Tur arī visu nomērot ne vienmēr trāpi. Tāpēc arī prasa mērus. 

Исправлено 22.10.2014 09:39

> Liz

Tu saki zini, ka S ir S, bet ne visām pārdevējām tā ir. Daudzām precēm mūsdienās ir norādīti angļu izmēri, bet ne visas tajos orientējas un iztulko, piemēram, 8. izmēru kā S. Arī S mēdz būt dažāds - dažiem apģērbiem man 36 (S) derēs tīri labi, citam būs garām - bikses 36. uzstiept es nevarēšu, bet svārkus - mierīgi, turklāt, svārku viduklis var atrasties dažādos augstumos, kam 70 būs uz gurniem, kam - uz vidukļa.

Bērnu precēm vispār izmēri noteikti pēc gadiem, bet divi bērni 7-8 var atšķirties par 20 cm garumā. Smejošs Tur arī visu nomērot ne vienmēr trāpi. Tāpēc arī prasa mērus. 

Jā ar tiem bērnu mēriem ir interesanti, mana mamma, labu gribot UK sapirka mazajam drēbes uz 3-6 mēn. atsūtīja mums, a gandrīz viss bija jau par mazu. Viņš man ļoti garš, tagad ar 9 mēnešiem augums kkur 83 cm, pēc šīs te attīstības tabulas jau sen pāri visiem standartiem http://lv.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=450#rost_boy

Tātad apraksts 3-6, 6-9, 9-12 mums galīgi neder, vajag centimetrus, bet nu nopirkt par lielu nekad nav slikti bērniņam:)

1 - 10 с 52