Kāpēc neņemat mērus apģērbam? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Kāpēc neņemat mērus apģērbam?

Sveikas! Diskusija meitenēm,kuras atsakās nomērīt pārdodamo preci.

Agrāk pati uzskatīju,ka izmērīt vajag,ja cilvēks grib uzzināt precīzus cm garumā,platumā utml. Taču pamazām mans viedoklis sāk mainīties, esmu ievērojusi,ka vēl neviens pircējs, kurš man lūdzis kaut ko nomērīt,nav šo preci iegādājies, kaut zinu,ka drēbītei ir, teiksim,stabils S izmērs. Man pašai ir stabils S izmērs un konkrētais apģērbs der ideāli...Un arī pircēja apgalvo,ka valkā stabilu S izmēru...Taču pēc mēru nosūtīšanas, pircējas vienmēr pazūd, vai paziņo,ka neņems,jo nederēs/pārdomāja. Man rodās aizdomas,ka pārsvarā cilvēki,kas grib visu precīzi cm nomērīt, ir tāda grupa,kas patiesībā ir nevis,kā iepriekš domāju,pastiprināti ieinteresēti,bet tieši otrādāk, viņi to preci nemaz īsti nevēlās.  Protams, ir izņēmumi, sevišķi par bikšu garumu runājot,jo meitenei ar s izmēru var būt īsas kājas, vai ļoti garas utt... jā, es te laikam nedomāju par garumiem,garums var atšķirties pat ļoti, es vairāk brīnos par viduķla apkārtmēriem,kā cilvēkam ar stabilu S izmēru,var nederēt stabils S izmērs?! :D

Lūdzu pastāstiet, kāpēc Jūs atsakaties izmērīt preces?

52 Ответы

Es neatsakos merit,man nav gruti. Un ja protams,ir biezi ka pec merisanas,meitenes pazud. Bet es tam nepieversu uzmanibas,jo zinu,ka drebites iegadasies cita pirceja,kas zina ko vina grib. :) Seit 50% meitenes vai nu pavisam jaunas,un vienkarsi raksta lai pajokoties,vai nu realas pircejas un pardevejas. Esmu jau pie ta pieradusi. :)

Исправлено 22.10.2014 09:56

es lielākoties jau ieliekot sludinājumu,  salieku sludinājuma aprakstā galvenos mērus (garums, krūtis , viduklis, gurni). Tas vairāk attiecas tieši uz kleitām un mēteļiem.

Mēru pat bez prasīšanas, tas ir daudz lietderīgāk, kā fotografēt uz auguma, jo valkātāja jau būs cita, viņai tāpat izskatīsies citādāk.

Man liekas dīvaini, ka gribot kaut ko pārdot, te nākas lasīt tik daudz ne... nemēru, nerezervēju, nesūtu, trūkst tikai  - nepārdodu. Aci miedzošs

Piekritu Mona Ra, te ir tik daudz diivainu paardeveeju-manupraat, ja tu kaut ko gribi paardot, tacu dari visu lietas labaa, un lai pirceejs ir apmierinaats:))

> mona Ra

Mēru pat bez prasīšanas, tas ir daudz lietderīgāk, kā fotografēt uz auguma, jo valkātāja jau būs cita, viņai tāpat izskatīsies citādāk.

Man liekas dīvaini, ka gribot kaut ko pārdot, te nākas lasīt tik daudz ne... nemēru, nerezervēju, nesūtu, trūkst tikai  - nepārdodu. Aci miedzošs

Tas ir labs variants,uzreiz pie fočēšanas nomērīt. Tā arī turpmāk darīšu.  Jo mani galvenokārt šitajos-"lūdzu nomēri" kaitina konkrētās lietas meklēšana,jo man viss ir sakrāmēts skapja apakšā,un lietu tur ir daudz...atrast nav viegli,visu izrakāju,nomēru,kārtoju visu atpakaļ...Un beigās izrādās,ka nevienam to preci nevajag.

Es nomēru tikai tad ja paprasa,un vienmēr atsūtu mērus,man ir ap 100 sludinājumi,ja pircējai tiešām kaut kas iekritīs acīs tad paprasīs,neredzu problēmu,atbildu vienmēr ātri:)

> Mia (arī mainos!)

> rita

Laikam jau tā īsti nevar piekrist,man piemeram ir ļoti,ļoti izteikta gurnu daļa  un plecu platums,bet tai pat laikā tievs viduklis,parasti,ja der piemēram žakete,tad neder bikses un otrādi,tad nu bez krietnas mērīšanas nekas nesanāk....

Es uzskatu, ja cilvēkam ir kādas auguma īpatnības,viņam būtu jāpērk tikai apģērbs ko ir uzmērījis uz auguma... Jo arī paņemtie mēri ne vienmēr nozīmē,ka Tev tā drēbe izskatīsies ok. 

Manuprāt, jālaiko visos gadījumos. jo arī tas pats S ir dažāds, citai S, bet izteiktākas formas, attiecīgi vienai S izmēra nēsētājai derēs, citai nē. Uzskatu, ka ir lietderīgi jautāt mērus, kam seko laikošana. Mērus dodu, lai saprastu, vai vispār vērts tikties. Jo var būt pēc mēriem jau saprot, ka nederēs. Bet ir gadījies, ka prasa papildus bildes, mērus- viss apmierina un nākamajā dienā pazi'bo, ka jau nopirkusi sev meklēto (tas jau nekas, ka iepriekšejā vakarā vēl ap 22 man jautāja mērus), bet no rīta jau esot nopirkts:D bet nu - cilvēki dažādi. 

> Mia (arī mainos!)

> mona Ra

Tas ir labs variants,uzreiz pie fočēšanas nomērīt. Tā arī turpmāk darīšu.  Jo mani galvenokārt šitajos-"lūdzu nomēri" kaitina konkrētās lietas meklēšana,jo man viss ir sakrāmēts skapja apakšā,un lietu tur ir daudz...atrast nav viegli,visu izrakāju,nomēru,kārtoju visu atpakaļ...Un beigās izrādās,ka nevienam to preci nevajag.

Es nedaudz savādāk daru, safočēju, bet nemēru. Kāds pajautā mērus, nosūtu meitenei un pie reizes laboju sludinājumu papildinot ar mēriem...vnk uzreiz nebija laika samērīt. Tā pakāpeniski tie mēri man parādās, ja nenopērk:)

> clothes (ziemas, rudens jakas. mēteļi)

> Mia (arī mainos!)

> rita

Laikam jau tā īsti nevar piekrist,man piemeram ir ļoti,ļoti izteikta gurnu daļa  un plecu platums,bet tai pat laikā tievs viduklis,parasti,ja der piemēram žakete,tad neder bikses un otrādi,tad nu bez krietnas mērīšanas nekas nesanāk....

Es uzskatu, ja cilvēkam ir kādas auguma īpatnības,viņam būtu jāpērk tikai apģērbs ko ir uzmērījis uz auguma... Jo arī paņemtie mēri ne vienmēr nozīmē,ka Tev tā drēbe izskatīsies ok. 

Manuprāt, jālaiko visos gadījumos. jo arī tas pats S ir dažāds, citai S, bet izteiktākas formas, attiecīgi vienai S izmēra nēsētājai derēs, citai nē. Uzskatu, ka ir lietderīgi jautāt mērus, kam seko laikošana. Mērus dodu, lai saprastu, vai vispār vērts tikties. Jo var būt pēc mēriem jau saprot, ka nederēs. Bet ir gadījies, ka prasa papildus bildes, mērus- viss apmierina un nākamajā dienā pazi'bo, ka jau nopirkusi sev meklēto (tas jau nekas, ka iepriekšejā vakarā vēl ap 22 man jautāja mērus), bet no rīta jau esot nopirkts:D bet nu - cilvēki dažādi. 

Un kā lai pieklājīgi pārliecina cilvēku sevi izmērīt, ja zinu, ka viņai 36S, bet drēbe ir uz 32 Xs, lai neapvainojas, ka negribu pārdot un vēlāk vēl negatīvu atsauksmi dabūt, ka kaut kur par šauru vai vispār nedabū pogas ciet? Tas tā jautājums visām? Jums tā ir gadījies?

Kopš(pasa sakuma,kad tikko saku un daudzko seit"atver skapi"nezinaju) dabuju nepamatotu negativu atsauksmi,es tagad visu perfekti nomeru un man tas nekadas grutibas nesagada,kautvai pirceja nenem! Ari pati,ja ko perku,ludzu izmerit vidukla apkartmeru,gurnu,jo diemzel nu ir ta,ka ,piemeram,var but meitene ar 42.izmeru,bet tievu vidukli un tada ka es ar 42.izmeru un platakiem gurniem...lai nebutu lieku parpratumu,labak tomer ir izmerit.

11 - 20 с 52