Kāpēc neņemat mērus apģērbam? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Kāpēc neņemat mērus apģērbam?

Sveikas! Diskusija meitenēm,kuras atsakās nomērīt pārdodamo preci.

Agrāk pati uzskatīju,ka izmērīt vajag,ja cilvēks grib uzzināt precīzus cm garumā,platumā utml. Taču pamazām mans viedoklis sāk mainīties, esmu ievērojusi,ka vēl neviens pircējs, kurš man lūdzis kaut ko nomērīt,nav šo preci iegādājies, kaut zinu,ka drēbītei ir, teiksim,stabils S izmērs. Man pašai ir stabils S izmērs un konkrētais apģērbs der ideāli...Un arī pircēja apgalvo,ka valkā stabilu S izmēru...Taču pēc mēru nosūtīšanas, pircējas vienmēr pazūd, vai paziņo,ka neņems,jo nederēs/pārdomāja. Man rodās aizdomas,ka pārsvarā cilvēki,kas grib visu precīzi cm nomērīt, ir tāda grupa,kas patiesībā ir nevis,kā iepriekš domāju,pastiprināti ieinteresēti,bet tieši otrādāk, viņi to preci nemaz īsti nevēlās.  Protams, ir izņēmumi, sevišķi par bikšu garumu runājot,jo meitenei ar s izmēru var būt īsas kājas, vai ļoti garas utt... jā, es te laikam nedomāju par garumiem,garums var atšķirties pat ļoti, es vairāk brīnos par viduķla apkārtmēriem,kā cilvēkam ar stabilu S izmēru,var nederēt stabils S izmērs?! :D

Lūdzu pastāstiet, kāpēc Jūs atsakaties izmērīt preces?

52 Ответы

> Naty-lee

> clothes (ziemas, rudens jakas. mēteļi)

> Mia (arī mainos!)

> rita

Laikam jau tā īsti nevar piekrist,man piemeram ir ļoti,ļoti izteikta gurnu daļa  un plecu platums,bet tai pat laikā tievs viduklis,parasti,ja der piemēram žakete,tad neder bikses un otrādi,tad nu bez krietnas mērīšanas nekas nesanāk....

Es uzskatu, ja cilvēkam ir kādas auguma īpatnības,viņam būtu jāpērk tikai apģērbs ko ir uzmērījis uz auguma... Jo arī paņemtie mēri ne vienmēr nozīmē,ka Tev tā drēbe izskatīsies ok. 

Manuprāt, jālaiko visos gadījumos. jo arī tas pats S ir dažāds, citai S, bet izteiktākas formas, attiecīgi vienai S izmēra nēsētājai derēs, citai nē. Uzskatu, ka ir lietderīgi jautāt mērus, kam seko laikošana. Mērus dodu, lai saprastu, vai vispār vērts tikties. Jo var būt pēc mēriem jau saprot, ka nederēs. Bet ir gadījies, ka prasa papildus bildes, mērus- viss apmierina un nākamajā dienā pazi'bo, ka jau nopirkusi sev meklēto (tas jau nekas, ka iepriekšejā vakarā vēl ap 22 man jautāja mērus), bet no rīta jau esot nopirkts:D bet nu - cilvēki dažādi. 

Un kā lai pieklājīgi pārliecina cilvēku sevi izmērīt, ja zinu, ka viņai 36S, bet drēbe ir uz 32 Xs, lai neapvainojas, ka negribu pārdot un vēlāk vēl negatīvu atsauksmi dabūt, ka kaut kur par šauru vai vispār nedabū pogas ciet? Tas tā jautājums visām? Jums tā ir gadījies?

Man ir gadījies tā,ka nojaušu,ka meitenei manis dotā lieta nederēs,jo viņas skapī pārsvarā ir cits izmērs...bet nekad jau droši nevar zināt-vai meitene uzbarojusies,vai nokritusies svarā? Varbūt,ka mana drēbe tomēr der. Visādi ir gadījies,bet tomēr nav nācies saņemt negatīvu atsauksmi,jo galu galā,par ko? Ja Tev izmērs ir norādīts pareizais... 

Es vienmēr nomēru, dažreiz arī paņem. Pedējo reizi, kad uzprasīja nomērīt, pajautāju, vai ir nopietns pircējs, jo kurpes dziļi zem mantām iebāztas, pircēja to uztvēra kā nezinu kādu apvainojumu, izteica sašutumu par manu attieksmi un novēlēja veiksmīgu dzīvi.. :/ :D

Pati ik pa laikam palūdzu nomērīt JO viena negatīvā atsauksme (pārdevējai, starpcitu, atstāju neitrālu) man ir par "derēs uz M izmēru", kur patiesībā topiņam krūtis bija 72cm, kas staipījās līdz 82cm un izrādījās, ka esmu 40tais ar saviem 86cm.. Pārējais topiņš, starpcitu, ar nebija liels.
Otrs, esmu redzējusi sludinājumam tekstā "standarta S izmērs, 86cm krūtis" un tikko neizdevās maiņa, jo kleita izrādījās S izmērs - 76cm vai 78cm krūšu apkārtmērs.
KATRAM IR SAVA UZTVERE PAR STANDARTA IZMĒRU
Tā pat arī apaviem. Es uzskatu, ka 40. izmērs ir 26cm iekšpēda, cits uzskata, ka tas jau ir 41. izmērs. Daudz apavos esmu iegrābusies, vienos pat "man ir 39. izmērs un der, nedaudz par lielu, kur beigās atnāk 26.5cm, ja ne visi 27cm pēdas garuma" :D

> Svetlana Valdmane

Piekritu Mona Ra, te ir tik daudz diivainu paardeveeju-manupraat, ja tu kaut ko gribi paardot, tacu dari visu lietas labaa, un lai pirceejs ir apmierinaats:))

Es ari pilnigi piekritu,jo ja velies savu preci pardot,tad jadara viss,ko pirceja ludz un nav ko apvainoties,ja ari beigas nenoperk.

> Mia (arī mainos!)

> Naty-lee

> clothes (ziemas, rudens jakas. mēteļi)

> Mia (arī mainos!)

> rita

Laikam jau tā īsti nevar piekrist,man piemeram ir ļoti,ļoti izteikta gurnu daļa  un plecu platums,bet tai pat laikā tievs viduklis,parasti,ja der piemēram žakete,tad neder bikses un otrādi,tad nu bez krietnas mērīšanas nekas nesanāk....

Es uzskatu, ja cilvēkam ir kādas auguma īpatnības,viņam būtu jāpērk tikai apģērbs ko ir uzmērījis uz auguma... Jo arī paņemtie mēri ne vienmēr nozīmē,ka Tev tā drēbe izskatīsies ok. 

Manuprāt, jālaiko visos gadījumos. jo arī tas pats S ir dažāds, citai S, bet izteiktākas formas, attiecīgi vienai S izmēra nēsētājai derēs, citai nē. Uzskatu, ka ir lietderīgi jautāt mērus, kam seko laikošana. Mērus dodu, lai saprastu, vai vispār vērts tikties. Jo var būt pēc mēriem jau saprot, ka nederēs. Bet ir gadījies, ka prasa papildus bildes, mērus- viss apmierina un nākamajā dienā pazi'bo, ka jau nopirkusi sev meklēto (tas jau nekas, ka iepriekšejā vakarā vēl ap 22 man jautāja mērus), bet no rīta jau esot nopirkts:D bet nu - cilvēki dažādi. 

Un kā lai pieklājīgi pārliecina cilvēku sevi izmērīt, ja zinu, ka viņai 36S, bet drēbe ir uz 32 Xs, lai neapvainojas, ka negribu pārdot un vēlāk vēl negatīvu atsauksmi dabūt, ka kaut kur par šauru vai vispār nedabū pogas ciet? Tas tā jautājums visām? Jums tā ir gadījies?

Man ir gadījies tā,ka nojaušu,ka meitenei manis dotā lieta nederēs,jo viņas skapī pārsvarā ir cits izmērs...bet nekad jau droši nevar zināt-vai meitene uzbarojusies,vai nokritusies svarā? Varbūt,ka mana drēbe tomēr der. Visādi ir gadījies,bet tomēr nav nācies saņemt negatīvu atsauksmi,jo galu galā,par ko? Ja Tev izmērs ir norādīts pareizais... 

Nē, nē nespriedu pēc skapja satura, bet meitene pati pateica. Un tā nu es lauzīju galvu, kā lai neaizvaino cilvēku:)

Man pat stabils XS ir jau par lielu Smejošs!

Es arī mēru ja man to lūdz,jo man ir svarīgi lai potenciālais pircējs būtu apmierināts ar to ko piedāvāju,Arī ja nenopērk nedusmojos,jo uzskatu,ja es pārdodu tad man jārēķinās ar visādiem pircējiem un nepircējiem:))Tāpat jau arī ir veikalā-cilvēki ir dažādi,kašķīgi un ne tik kašķīgi.Man pašai arī,ja es no kādas pērku nelaikojot,ir svarīgi visi mēri..:)

Man ne visas pircējas prasa mērus. Tās, kuras prasa- izmēru. Ļoti daudz precītes ir nopirktas, kurām nav rakstīti cm klāt. 

Tieši tāpēc nemēru, jo reāli tas ir sportiska rakstura jautājums. Izņēmums, ja prece neatbilst izmēram, tad gan laika gaitā samēru un pielieku jau aprakstā pie sludinājuma, bet tā - nevienu apģērbu netirgoju, kas ir brāķis vai ar šķībām piedurknēm vai kā savādāk neatbilst standartiem. Meitenēm nav saprašanas, ko īsti tie cm nozīmē, tāpēc savu laiku uz to netērēju. Ja prasa mērus apģērbam, tad arī pašai jāmēra apģērbs nevis sevi un jāpaziņo - neder... Kā arī vidukļa apkārtmērus nekad nemēru, jo bez mērīšanas zinu, ka 34 izm vidukļa apkārtmēr ir 34x2cm, jo tas izmērs taču visu nosaka...

Исправлено 22.10.2014 11:09

Un vienmēr kas mani ir fascinējis - apaviem prasa iekšpēdu samērīt... kā, piemēram, spiļkām to var precīzi nomērīt? Nu, ja apavam ir izmērs, tad ir. Ko tā cm uzzināšana mainīs?

Apgaismojiet mani, kā ir pareizi nomērīt apavam iekšpēdu - veikalā pārdevēja teica, ka precīzi to var izdarīt tikai izņemot iekšzoli, bet ne visiem apaviem to var izdarīt... kā Jūs mēriet slēgtos apavus, apavus ar spiciem purniem vai drīzāk - kā meitenes, kas prasa šos mērus iedomājas, kā ir pareizi mērīt?

Man ir bijis, ka apgalvo, ka kleita ir 96 cm gara, bet reāli ir tikai 88, žēl, protams. Ja vaicāju mērus, tātad man tie ir būtiski. Ja nav vēlmes mērīt, tad nemaz neapsveru preces iegādi. Ir bijusi te dāma, kurai palūdzu nomērīt kleitas garumu. Kleitu meklēju darbam, secīgi tie cm ir būtiski. Pateica, ka nemērīs,un sūta tikai pa pastu. Ok, es aizrakstīju, ka bez mēriem nevaru zināt, vai prece derēs, secīgi nav vairs interese par to. Man vēl 2 - 3 dienas bombardēja ar vēstulēm, lai pērku bez mērīšanas, ko es tik cimperlīga un piekasīga.

21 - 30 с 52