Kāpēc neņemat mērus apģērbam? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Kāpēc neņemat mērus apģērbam?

Sveikas! Diskusija meitenēm,kuras atsakās nomērīt pārdodamo preci.

Agrāk pati uzskatīju,ka izmērīt vajag,ja cilvēks grib uzzināt precīzus cm garumā,platumā utml. Taču pamazām mans viedoklis sāk mainīties, esmu ievērojusi,ka vēl neviens pircējs, kurš man lūdzis kaut ko nomērīt,nav šo preci iegādājies, kaut zinu,ka drēbītei ir, teiksim,stabils S izmērs. Man pašai ir stabils S izmērs un konkrētais apģērbs der ideāli...Un arī pircēja apgalvo,ka valkā stabilu S izmēru...Taču pēc mēru nosūtīšanas, pircējas vienmēr pazūd, vai paziņo,ka neņems,jo nederēs/pārdomāja. Man rodās aizdomas,ka pārsvarā cilvēki,kas grib visu precīzi cm nomērīt, ir tāda grupa,kas patiesībā ir nevis,kā iepriekš domāju,pastiprināti ieinteresēti,bet tieši otrādāk, viņi to preci nemaz īsti nevēlās.  Protams, ir izņēmumi, sevišķi par bikšu garumu runājot,jo meitenei ar s izmēru var būt īsas kājas, vai ļoti garas utt... jā, es te laikam nedomāju par garumiem,garums var atšķirties pat ļoti, es vairāk brīnos par viduķla apkārtmēriem,kā cilvēkam ar stabilu S izmēru,var nederēt stabils S izmērs?! :D

Lūdzu pastāstiet, kāpēc Jūs atsakaties izmērīt preces?

52 Ответы

> Tikai bērniem

Un vienmēr kas mani ir fascinējis - apaviem prasa iekšpēdu samērīt... kā, piemēram, spiļkām to var precīzi nomērīt? Nu, ja apavam ir izmērs, tad ir. Ko tā cm uzzināšana mainīs?

Apgaismojiet mani, kā ir pareizi nomērīt apavam iekšpēdu - veikalā pārdevēja teica, ka precīzi to var izdarīt tikai izņemot iekšzoli, bet ne visiem apaviem to var izdarīt... kā Jūs mēriet slēgtos apavus, apavus ar spiciem purniem vai drīzāk - kā meitenes, kas prasa šos mērus iedomājas, kā ir pareizi mērīt?

Labots: šodien, 11:09

Es mēru ieliekot mīksto mērlentu, parasti sanāk diezgan precīzi. Visgrūtāl nomērīt papēžzābakiem, kas ir zābaki.

Vairs uz izmērīšanu neiespringstu,jo cik mēri,pat neatbild vairs.Ja rodas šaubas,brauciet un pielaikojat uz vietas.Lieka laika tērēšana.

Par mēriem es ta neuztraucos, jo tas paņem dažas minūtes izmērīt un uzrakstīt, bet priekrītišu, kā pārsvarā prasa tapt vien.. Biežāk ir gadījumiem, tā kā pircējs vēlas pielaikot un tad atteicas no pirkuma.. tadi gadījumi gan tracina āra, jo tā tikšanas aizņem jau savu laiku un jā vēl speciāli uz kaut kurieni ir jābrauc tad jau vispār :((( 

Pircējām jau ir tieši tas pats - laikošana aizņem laiku, arī tad, ja nopērk, tikšanās ir patērējusi vairāk laika, nekā 5 min apģērba izmērīšana ar lenti mājās. Un jā, arī pircējai būs vilšanās, ja kārotā prece nederēs, ceļā būs iztērēti līdzekļi un laiks. Es pērkot nekad nemēru, jo paļaujos, ka pārdevēja ir bijusi godprātīga un iedevusi pareizus mērus. Ja man pateiktu, lai braucu uz kaut kurieni mērīt, meklētu citu preci. Pirkšana - pārdošana ir abpusēji izdevīgs darījums, nav man uz vēdera jālien, lai tikai preci dabūtu no kādas lecīgas pārdevējas.

> Tikai bērniem

Un vienmēr kas mani ir fascinējis - apaviem prasa iekšpēdu samērīt... kā, piemēram, spiļkām to var precīzi nomērīt? Nu, ja apavam ir izmērs, tad ir. Ko tā cm uzzināšana mainīs?

Apgaismojiet mani, kā ir pareizi nomērīt apavam iekšpēdu - veikalā pārdevēja teica, ka precīzi to var izdarīt tikai izņemot iekšzoli, bet ne visiem apaviem to var izdarīt... kā Jūs mēriet slēgtos apavus, apavus ar spiciem purniem vai drīzāk - kā meitenes, kas prasa šos mērus iedomājas, kā ir pareizi mērīt?

tad kad ir berni, tad iemacaas izmeriit:D, un sevisķi bernu apaviem izmeri ir dažādi, percīzāk ir merīt iekšpēdu un visiem var izmeriit, vaig tik pacenstiets - precīzu merlenti ar metaala galu un pirkstiņu veiklību:) es nekad neperku neko nepamerot iekšpēdu, jo atšķirības vienam izmeram var baūt pat 2 cm, kas ir ļoti daudz.

> sannkai71

Vairs uz izmērīšanu neiespringstu,jo cik mēri,pat neatbild vairs.Ja rodas šaubas,brauciet un pielaikojat uz vietas.Lieka laika tērēšana.

+1

Исправлено 22.10.2014 11:32

> fon Raabe

> Tikai bērniem

tad kad ir berni, tad iemacaas izmeriit:D, un sevisķi bernu apaviem izmeri ir dažādi, percīzāk ir merīt iekšpēdu un visiem var izmeriit, vaig tik pacenstiets - precīzu merlenti ar metaala galu un pirkstiņu veiklību:) es nekad neperku neko nepamerot iekšpēdu, jo atšķirības vienam izmeram var baūt pat 2 cm, kas ir ļoti daudz.

Mīļā, man ir 2 bērni, bet nekad nav ienācis prātā kādam prasīt mērus. Ja izmērs norādīts, tad jau pašam jābūt skaidri saprotamam - der vai neder. Pietiek, ja pavaicā - vai atbilst norādītajam izmēram. Ja pircēja zina, cik garš ir bērns, tad kam vēl tie mēri... Saprotams, ka 164 izm drēbes nederēs 104 izm bērnam, pat, ja paprasīs mērus... Saprotams, ka apaviem bieži mēri neatbilst, pašai tagad mājās stāv tādi apavi, kam norādīts 28. izm, bet reāli būs uz 32. izm, bet to tad arī tirgojot norāda.

Njā, par tām pēdiņām ar nesaprotu, man personīgi nekad nav bijusi problēma, ka ieejot veikalā mans izmērs nederētu tieši platumā, vienmēr domāju, ka ir tikai tas 37, 38, 39 utt., nebija ienācis prātā, ka mēra platumus, bet to pat veikalā nenorāda. Ja man kāda prasītu izmērīt, es to nedarītu, jo es vienkārši nemāku un manis noņemtie mēri nebūtu precīzi.

> Naty-lee

Njā, par tām pēdiņām ar nesaprotu, man personīgi nekad nav bijusi problēma, ka ieejot veikalā mans izmērs nederētu tieši platumā, vienmēr domāju, ka ir tikai tas 37, 38, 39 utt., nebija ienācis prātā, ka mēra platumus, bet to pat veikalā nenorāda. Ja man kāda prasītu izmērīt, es to nedarītu, jo es vienkārši nemāku un manis noņemtie mēri nebūtu precīzi.

Man nupat šeit bija gadījums,nopirku kurpes,rakstīts 39.izmērs,bet man, ar manu 38,5 bija tik ļoti par mazu,ka nebija ne domas,ka varētu iestaigāties.... :( 

Es uzskatu, ka tas ir normāli prasīt mērus. Tāpat, ja audums nav pārāk staipīgs, tad ir jābūt precīzi. Tāpat - var jau būt viens izmērs, bet krūšu lielums atšķirties, vai plecu platums, piemēram. Tāpat citām ir garš viduklis, citām īss un man ļoti nepatīk nēsāt džemperus, kas it kā ir mans izmērs, bet diezgan īsi. Cilvēks bieži saprot, ka neder un negrib ņemt.

Bet kā jau te dažas minēja, ja šis tiešām būtu portāls, kur katrs atbrīvotos no nevajadzīgām lietām, nevis biznesa paveids, tad tik lielas neapmierinātības nebūtu. :)

31 - 40 с 52