Kāpēc neņemat mērus apģērbam? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Kāpēc neņemat mērus apģērbam?

Sveikas! Diskusija meitenēm,kuras atsakās nomērīt pārdodamo preci.

Agrāk pati uzskatīju,ka izmērīt vajag,ja cilvēks grib uzzināt precīzus cm garumā,platumā utml. Taču pamazām mans viedoklis sāk mainīties, esmu ievērojusi,ka vēl neviens pircējs, kurš man lūdzis kaut ko nomērīt,nav šo preci iegādājies, kaut zinu,ka drēbītei ir, teiksim,stabils S izmērs. Man pašai ir stabils S izmērs un konkrētais apģērbs der ideāli...Un arī pircēja apgalvo,ka valkā stabilu S izmēru...Taču pēc mēru nosūtīšanas, pircējas vienmēr pazūd, vai paziņo,ka neņems,jo nederēs/pārdomāja. Man rodās aizdomas,ka pārsvarā cilvēki,kas grib visu precīzi cm nomērīt, ir tāda grupa,kas patiesībā ir nevis,kā iepriekš domāju,pastiprināti ieinteresēti,bet tieši otrādāk, viņi to preci nemaz īsti nevēlās.  Protams, ir izņēmumi, sevišķi par bikšu garumu runājot,jo meitenei ar s izmēru var būt īsas kājas, vai ļoti garas utt... jā, es te laikam nedomāju par garumiem,garums var atšķirties pat ļoti, es vairāk brīnos par viduķla apkārtmēriem,kā cilvēkam ar stabilu S izmēru,var nederēt stabils S izmērs?! :D

Lūdzu pastāstiet, kāpēc Jūs atsakaties izmērīt preces?

52 Ответы

> Mia (arī mainos!)

> Naty-lee

Njā, par tām pēdiņām ar nesaprotu, man personīgi nekad nav bijusi problēma, ka ieejot veikalā mans izmērs nederētu tieši platumā, vienmēr domāju, ka ir tikai tas 37, 38, 39 utt., nebija ienācis prātā, ka mēra platumus, bet to pat veikalā nenorāda. Ja man kāda prasītu izmērīt, es to nedarītu, jo es vienkārši nemāku un manis noņemtie mēri nebūtu precīzi.

Man nupat šeit bija gadījums,nopirku kurpes,rakstīts 39.izmērs,bet man, ar manu 38,5 bija tik ļoti par mazu,ka nebija ne domas,ka varētu iestaigāties.... :( 

Pieļauju, ka tie izmēri neatbilst, ja kurpes pirktas no ārzemju i-veikaliem, vai ķīnieši. Žēl, protams, ka tā sanāk.

> LessSugar

Es uzskatu, ka tas ir normāli prasīt mērus. Tāpat, ja audums nav pārāk staipīgs, tad ir jābūt precīzi. Tāpat - var jau būt viens izmērs, bet krūšu lielums atšķirties, vai plecu platums, piemēram. Tāpat citām ir garš viduklis, citām īss un man ļoti nepatīk nēsāt džemperus, kas it kā ir mans izmērs, bet diezgan īsi. Cilvēks bieži saprot, ka neder un negrib ņemt.

Bet kā jau te dažas minēja, ja šis tiešām būtu portāls, kur katrs atbrīvotos no nevajadzīgām lietām, nevis biznesa paveids, tad tik lielas neapmierinātības nebūtu. :)

Nepiekrītu,es šo portālu vairāk uzksatu par labdarības vietu,nevis biznesu, tieši tāpēc man ir slinkums rakties pa miljons mantām,meklēt un mērīt,jo uzskatu-pērkot tik lētas lietas( līdz 10eur) nekas briesmīgs nenotiks,ja arī apģērbs nederēs. Pati esmu ļoti daudz ko te iegādājusies,kas neder vai tomēr nepatīk-nav nekāda problēma to pārdot tālāk,kādai kam derērs! Ja runa ir par dārgām lietām,tad tā ir cita runa. 

Nezinu gan. Nedomāju, ka tā ir baigā labdarība, pārdot drēbes, nekad tā neesmu domājusi. Ja tu piedāvātu atdot un tad vēl sākas baigā mērīšana un savu noteikumu uzstādīšana no ņēmēja puses, tad citādāk. Kā nu kuram. Citam varbūt tie 10 EUR vai mazāk arī ir nozīmīgi. Es arī neesmu no cilvēkiem, kas pērk dārgas drēbes (ja vien tās nav jaunas pilnīgi). Un varu pateikt, ka ir gan problēmas te pārdot tālāk brīžiem. Ne jau visas drēbes kāds nopērk un man ir stāvējušas mēnešiem, kad nevienam nekas no tā neinteresē.

> LessSugar

Nezinu gan. Nedomāju, ka tā ir baigā labdarība, pārdot drēbes, nekad tā neesmu domājusi. Ja tu piedāvātu atdot un tad vēl sākas baigā mērīšana un savu noteikumu uzstādīšana no ņēmēja puses, tad citādāk. Kā nu kuram. Citam varbūt tie 10 EUR vai mazāk arī ir nozīmīgi. Es arī neesmu no cilvēkiem, kas pērk dārgas drēbes (ja vien tās nav jaunas pilnīgi). Un varu pateikt, ka ir gan problēmas te pārdot tālāk brīžiem. Ne jau visas drēbes kāds nopērk un man ir stāvējušas mēnešiem, kad nevienam nekas no tā neinteresē.

Nu bet kāds bizness pārdodot krekliņu par 3Eur? :D es degvielā,braucot uz tikšanās vietu tos 3 Eur nobraucu. Bet labi,zinu,cik cilv;eku,tik viedokļu, nestrīdos! ;)

Ne jau vienu krekliņu par 3 EUR. Bet vesela kaudze dažām tādu krekliņu skapjos par 3 EUR. Tādēļ jau arī negribas ņemties, ka nevar atspēt rakties pa saviem drēbju kalniem un katram mērīt.
Lai nu kā, man nav grūti nomērīt. Varbūt, ja man arī būtu pilns skapis ar 1 EUR, piemēram, vērtiem apģērbiem, tad es arī ar katru  tur neauklētos.

es piemēram prasu mērus,jo esmu gara un man vajag zināt cik rokas jakai garas un bikses cik garas. bet ja man prasa nomērīt visu apģērbu,gan rokas,gurnus,krūšu daļu,tad ir par traku,jo izmērs jau ir S/M/L apmēram jau zini kas un kā garš,plats utt. piemēram daudzas bikses es pērku S izmēru,jo viņas ir garākas nekā M izmērs. nezinu kāpēc tā ir-bet tā ir :)

man arī nepatīk,ka visu nomēru +kamēr sameklēju to apģērbu,jo viss stāv maisos un man pēc tam pat neatbild ar vārdu-neder,neņemšu. es palieku dusmīga.

bet ja cilvēks ļoti interesējās,tad aptuveni pēc sevis jau pasaku savus garumus,jo zinu visu cik garas rokas man ir un cik garš viss ir uz mana auguma ;)

Norada gan kurpem,zabakiem platumu veikalos!!!!!

Vajag arī mācēt pareizi nomērīt!Kā Jūs mērāt piedurknes garumu?No pleca?

Atbilde"Mia(ari mainos)-Tur jau ta lieta-es seit,sakuma,kad saku tikko tirgoties,pardevu berna virsjaku,loti labu,iegadatu arzemes par 5 eiro!!!-smiekla cenu,latos tas butu ap 3 lati,bet dabuju negativu atsauksmi,tikai par to,ka luk,virsjacina bijusi bernam par lielu!(nemot vera cik atri berni aug...)un nebiju ar mieru atgriezt naudu...Par 5 eiro bija tads tracis! Toties pec tam es sanemu 31 pozitivu atsauksmi no citam pircejam un vairs nepardzivoju.

Es kā pircēja nemaz nepērku apģērbu bez mērīšanas,arī veikalā ieejot paņemu kaudzi drēbes un eju mērīties,nevis skatos,ka norādīts mans izmērs un eju uz kasi,kur nu vēl šeit,kur bildē citreiz apģērbs atšķirās no realitātes.

41 - 50 с 52