Kāpēc neņemat mērus apģērbam? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kāpēc neņemat mērus apģērbam?

Sveikas! Diskusija meitenēm,kuras atsakās nomērīt pārdodamo preci.

Agrāk pati uzskatīju,ka izmērīt vajag,ja cilvēks grib uzzināt precīzus cm garumā,platumā utml. Taču pamazām mans viedoklis sāk mainīties, esmu ievērojusi,ka vēl neviens pircējs, kurš man lūdzis kaut ko nomērīt,nav šo preci iegādājies, kaut zinu,ka drēbītei ir, teiksim,stabils S izmērs. Man pašai ir stabils S izmērs un konkrētais apģērbs der ideāli...Un arī pircēja apgalvo,ka valkā stabilu S izmēru...Taču pēc mēru nosūtīšanas, pircējas vienmēr pazūd, vai paziņo,ka neņems,jo nederēs/pārdomāja. Man rodās aizdomas,ka pārsvarā cilvēki,kas grib visu precīzi cm nomērīt, ir tāda grupa,kas patiesībā ir nevis,kā iepriekš domāju,pastiprināti ieinteresēti,bet tieši otrādāk, viņi to preci nemaz īsti nevēlās.  Protams, ir izņēmumi, sevišķi par bikšu garumu runājot,jo meitenei ar s izmēru var būt īsas kājas, vai ļoti garas utt... jā, es te laikam nedomāju par garumiem,garums var atšķirties pat ļoti, es vairāk brīnos par viduķla apkārtmēriem,kā cilvēkam ar stabilu S izmēru,var nederēt stabils S izmērs?! :D

Lūdzu pastāstiet, kāpēc Jūs atsakaties izmērīt preces?

24.10.2014 10:33

Es neatsakos, un nesaprotu meitenes kas atsakās, jo ja es vēlos iegādāties preci tad es arī vēlos zināt vai viņa man nebūs par mazu, piemēram, džepretītim rokas par īsu, vai bikses par īsu, jo esmu gara auguma meitene un garums man ir ļloti svarīgs, ja meitene atsakās mērit tad pati vainīga - viens pircējs atkrīt, jo neiešu uz labu laimi pirkt un beigās iegrābties.
Lai nevajadzētu katrai precei skraidīt, pēc katras meitenes vēlmes mērīt, tieši tādēļ pievienojot sludinājumu jau preces aprakstā vajadzētu uzrakstīt visus mērus, lai vēlāk no pircējām nebūtu lieki jautājumi.

24.10.2014 11:07

Mērus lieku visam kopā ar sludinājumu. Ja pircējas interesējas par citiem mēriem, nekad neatsaku nomērīt. Ja pazūd pēc mēra iegūšanas, tātad nederēja. Bet tas taču labi, ja cilvēks neiepirkās nederīgā lietā!

Uzskatu, jo vairāk informācijas par precīti, jo labāk!

Jauku dienu!

51 - 52 с 52