Vecmāmiņa, kas ārstē!!Iesakiet. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vecmāmiņa, kas ārstē!!Iesakiet.

Sveikas visam!!!

Meitenes, varbut kadai no Jums, ir kada laba un tiesam parbaudita vecmaminja, kas arste, un var nonemt no cilveka ta saucamo ''launo aci'' vai lastu'', ka tas pareizi saucams. Sadam lietam neticejam, bet draudzenei ieteica griezties, bet nav zinama neviena tada vecmaminja. Butu velams, nevis kaut kadas zilnieces, bet tiesi tantinas, kas pienem pie sevis majas, un arste cilvekus, kas jutas neomuligi, vai kuram ir raizes par savu veselibu.

Busu loti pateiciga Jums!!!

Ja varat ieteikt, butu lugums rakstit privati man vestules.

Sorry, atkal man pazud tas garumzimes kaut kur. 

Paldies Visiem jau ieprieks, un jauku nedelas turpinajumu! =)Поцелуй

22.10.2014 13:31

Cilvēkiem,kam ir kādas reizes vajadzētu vērsties pie laba psihoterapieta,nevis vecmāmiņām.jo viss ir mūsu pašu galvās ;) 

22.10.2014 13:37

It ipasi  ja, si cilveka virs, ka apburts staiga dazas dienas, un dazas dienas viss labi, pavada laiku ar berniem ir miloss tevs, bet pec laika atkal ka apburts, un bez vai apgalvo, ka vinam nav gimenes, un neko nevajag??

Es ludzu atsaukties meitenes, kuras var ieteikt kadu vecmaminju, nevis sniegt padomus. Sorry!!!

22.10.2014 13:39

Tad vēl jo vairāk vajag Psihoterapietu, izklausās pēc šizofrēnijas pazīmēm, nevaajg jokot ar tādām lietām.  Lai veicās!

22.10.2014 13:43

Ok, ta ari draudzenei pateiksu, tikai diezvai tas virs piekritis iet pie psihoteropeita. Bet, lai izjuk gimene ari negribas, jo redzu, ka vina nav laimiga no ta visa.

Sveika! Neesmu ārsts, bet tas izklausās pēc Bipolārā sindroma - Psihiatri šo labi prot noteikt, jo vienā brīdī viss ir lieliski, un tik pat strauji viss par 180grādiem mainās.. 

Mana ome bija tautas dziedniece un visādus brīnumus varēja izārstēt - rozes, epilepsiju, nierakmeņus, dažādas ādas ekzēmas, nolasīt visu par veselību - kas bija, kas ir un vēl būs. līdzīgi kā ir Ķīniešiem metode ar tiem punktiem. Viņai tas bija Dieva dots - žēl, kad gribēja, lai mācos šīs gudrības, mani tas ne pārāk interesēja, tagad, protams, kad viņas nav, to nožēloju. Tā kā varu tikai teikt, ka ir šādi cilvēki un nevajag teikt, ka visiem vieta pie Psihiatra. Taču uz šarlatāniem uzķerties nevajag. 

Pazīstu tādu dāmu - Rota Bērzkalna, Tukumā dzīvo, viņa arī ir ar spējām - pārbaudīta un ļoti daudziem palīdzējusi, iesaku pie viņas griezties, jo nevienu citu, kas būtu uzticama un ticāma persona - nezinu.

22.10.2014 15:24

> Lolas virtuālais skapis

Sveika! Neesmu ārsts, bet tas izklausās pēc Bipolārā sindroma - Psihiatri šo labi prot noteikt, jo vienā brīdī viss ir lieliski, un tik pat strauji viss par 180grādiem mainās.. 

Mana ome bija tautas dziedniece un visādus brīnumus varēja izārstēt - rozes, epilepsiju, nierakmeņus, dažādas ādas ekzēmas, nolasīt visu par veselību - kas bija, kas ir un vēl būs. līdzīgi kā ir Ķīniešiem metode ar tiem punktiem. Viņai tas bija Dieva dots - žēl, kad gribēja, lai mācos šīs gudrības, mani tas ne pārāk interesēja, tagad, protams, kad viņas nav, to nožēloju. Tā kā varu tikai teikt, ka ir šādi cilvēki un nevajag teikt, ka visiem vieta pie Psihiatra. Taču uz šarlatāniem uzķerties nevajag. 

Pazīstu tādu dāmu - Rota Bērzkalna, Tukumā dzīvo, viņa arī ir ar spējām - pārbaudīta un ļoti daudziem palīdzējusi, iesaku pie viņas griezties, jo nevienu citu, kas būtu uzticama un ticāma persona - nezinu.

Ļoti nepareizs tas termins "vieta pie psihiatra"   Psihoterapiets ir vajadzīgs principā  JEBKURAM cilvēkam, tas nav tas pats kas Psihiatrs. Pirmais palīdz dzīvot mierīgu dzīvi, otrs mēģina Tevi "salabot" kad ir jau par vēlu ;)

22.10.2014 15:32

...nekas nav par vēlu kaut ko DARĪT...

22.10.2014 16:12

Исправлено 22.10.2014 16:15

> Mia (arī mainos!)

> Lolas virtuālais skapis

Ļoti nepareizs tas termins "vieta pie psihiatra"   Psihoterapiets ir vajadzīgs principā  JEBKURAM cilvēkam, tas nav tas pats kas Psihiatrs. Pirmais palīdz dzīvot mierīgu dzīvi, otrs mēģina Tevi "salabot" kad ir jau pr - vēlu ;)

Jūs jau runājat par šiem terapeitiem - šizofrēniju, to noteikt tiesīgs ir tikai psihiatrs - nelietojiet tad psihologa vārdu, jo pieminat šizofrēniju..
Man ļoti labi zināma atšķirību starp terapeitu un Psihiatru. Ja ir bipolārais sindroms, tad tur ar terapiju vairs nelīdzēt, tas ir nopietni ārstējams pasākums ar zālēm - tā ir būtiskākā atšķirība starp psihiatru un psihoterapeitu - zāļu izrakstīšana un citas metodes, tas uzreiz arī nenozīmē, ka cilvēks ir uzskaitē vai kā tamlīdzīgi. Privāti pazīstu ļoti labus kā vienus tā otrus psihiatrus un psihoterapeitus, ir arī tuvi cilvēki, kas sirgst no šī simptoma. 

1 - 10 с 10