Aliexspress - jacina - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aliexspress - jacina

Sveikas!

Vai kada nav sutijusi ko lidzigu sim? 

http://www.aliexpress.com/item/Fox-fur-cotton-padded-jacket-outerwear/2055069955.html 

veletos atsauksmes, vai patiesam atnak tads, ka bilde!

17.11.2014 23:48

> clothes (nemainos un pa pastu nesūtu)

es nesen vēlējos sūtīt ļoti skaistu jaku no e-bay, pat naudu pārskaitīju pēc tam, kad pārdevējs bija atbildējis uz manu jautājumu par to, kāda būs kažokāda, proti, ka būs bieza un kā foto. Pārskaitīju naudu. Pēc 2 dienām raksta, ka tomēr nebūšot tāda (esot sazinājies ar piegādātāju ):D un pārjautāja, vai joprojām vēlos. Atbildēju, lai pārskaita naudu atpakaļ un dažu dienu laikā pārskaitīja. Bet, ja es nebūtu izjautājusi, tad tagad skatītos uz nožēlojama izskata jaku ar tādu plānu , "peļa kažoku" :D (kādas esmu redzējusi ss lv). Tāda pieredze. 

nu tieshi taa. vajag visas inetresejoshaas lietas smalki izjautaat. jo bildes visiem vienas, bet preces atshkjiras.

ali ekspress lielakoties pardeveji ir loti atsaucigi un priecajas par katru pirceju, tadel velas lai tas butu apmierinats un atstatu labas atsauksmes. tie, kas neatbild parasti nav ieentereseti uz neko citu ka atru pelnu un lielakoties ir krapieki.

18.11.2014 06:42

Man bija līdzīgi ar kleitu,pietam bij saplēsta, pēc tabulas at atnāca īsāka.... Un naudu neatdeva pārdevējs, vel paņirgājās,lai sūtot atpakaļ, iedošot 2 dolārus! :D 12eur vējā un uz salidojumu gāju tajā kas ir. Redzēs kā tgd atnāks,šoreiz ilgi nāk,jau būs 2 mēn. Vairs nesūtīšu. Labāk piemaksāju,bet peŗku kur redzu un varu uzmērīt.

Nu ka...liidziigo.bet par tiem izmeriem.ja man dziivee ir m.pec vinju tabilas sanaak xl...vai tas varetu atbilst patiesibai?:)

Shis ir mans pirmais apgerba pasutijums.Par mobilo no turienes esmu gan staraa jau pailgu laiku

18.11.2014 14:49

Jūs man mazliet radījāt satraukumu, pasūtīju daudz lietas 11.11. Shoping festival, redzēs, kas atnāks pasūtīju jau pa ļoti lētām cenām.Nokautrējies 

18.11.2014 14:53

> Evelina Beinarovica-Aitmane

Tirshi atceros,bet nevaru vairs atrast to meiteni,,,varbut kada.niku atceras?jo pasutiju to jaku jau,,bet ir jaut,par izmeru,man ir m pasutiju xl pec tabulas,jo krutis tad 98 kaa man sanaak ar krushturi,bet gribetos padomu,ka ari varu vel cancel to order uztaisiit...

Ja nebaldos lietotaja Raily sadu pasutija un paslaik pardod.

18.11.2014 14:58

jaciņa skaista,bet drosvien nebūs tāda ka bildē:(

11 - 17 с 17