Ebay pardevēji, kuri sūta uz LV - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ebay pardevēji, kuri sūta uz LV

Sveikas. ;)

Piereģistrējos e-bayā un saskāros jau ar problēmu, ka daudzi UK pārdevēji nesūta uz LV. Kā meklētājā var uzlikt, lai meklē pārdevējus/preces, kuri sūta uz LV?!

8 Ответы

Kreisajā pusē zem meklētāja, kur ir iespējams izvēlēties "sort " un "view" tieši zem tiem ir Postage to : šajā sadaļā izvēlies Latvija

Sveiki, kreisajā pusē, rīku joslā atrodi Item location un pārslēdz uz default:)

Ja kaut kas tiešām interesē un gribi - raksti privāti pārdevējam, visu lielākoties var sarunāt. Man vairāki ir atsūtījuši, lai gan pie sludinājuma norādīts, ka uz LV nesūta. Smaidīgs

Jā, ir vērts aizrakstīt selleram privāti, vai tiesām nesūta. Bet no manas pieredzes- visbiežāk atsaka. Bet gadās, ka sūta :)

Исправлено 24.10.2014 14:00

Ar eBay piegadi. Vini piegada ari no veikaliem kuri nesuta uz LV.

> raiba_saule (NEMAINOS!)

Jā, ir vērts aizrakstīt selleram privāti, vai tiesām nesūta. Bet no manas pieredzes- visbiežāk atsaka. Bet gadās, ka sūta :)

Man ir gadījies, ka piekrīt, bet par cenu, ka augstāka par pašas preces cenu. Kleita maksāja 9eur. Par sūtīšanu gribēja 10 eur:)

> clothes (ziemas, rudens jakas. mēteļi)

> raiba_saule (NEMAINOS!)

Man ir gadījies, ka piekrīt, bet par cenu, ka augstāka par pašas preces cenu. Kleita maksāja 9eur. Par sūtīšanu gribēja 10 eur:)

Nu jā, tā viņas prasa...parasti privātpersonas piedāvā sūtīt uz LV par 7-15 Eur. Cik patiesībā ir tās izmaksas- nemaz nezinu :)

Paldies par atsaucību! :)

Man jau ir uzlikts Default un postage to Latvia, BET tikuntā rādās selleri, kuri nesūta uz LV, turklāt, selleri bieži atsaka sūtīt uz LV. Vienkārši kaitinoši, ka ieraugu kādu smuku lietiņu, kuru nesūta uz LV..;/// Kādai vēl ir tā, ka itkā ir uzlikts postage to Latvia, BET vienalga rādās selleri, kuri nesūta uz LV, vai man vienīgajai tāda mistika?! :O

1 - 8 с 8