Cik gan nejauki mēdz būt cilvēki. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Cik gan nejauki mēdz būt cilvēki.

Sanāca tāda situācija, ka pasūtīju no meitenes vienu lietu. Kad pajautāju vai tas ir pirkts veikalā?
Saņēmu atbildi - jā, veikalā. Nu labi, ok. Visu izvērtējot, izdomāju, ka vēlos pirkt. Par cik man ir maz laika, lai kaut kur tiktu, īpašu uz otru Rīgas pusi, sarunāju, ka pārskaitu naudiņu un meitene nosūtīs paciņu. Viss jau būtu labi, paciņu nosūtīja ātri, jau nākamajā dienā to saņēmu, BET..ir viens liels bet.. Biju ļoti vīlusies atverot paku - var redzēt, ka ir pasūtīts no kaut kādas ķīniešu mājas lapas, nevis pirkts veikalā; krāsa pavisam cita un arī izmērs ir lielāks nekā norādīts bija sludinājumā. Uzrakstīju, savas pretenzijas viņai, protams, ar mīļu un jauku attieksmi, bet biju pārsteigta vēl vairāk cik PRETĪGA attieksme bija pretim. Meitene uzrakstīja, ka viņa neatbildot par to, ka viņš nav tāds kā es vēlējos un gaidīju, viņa esot atsūtījusi tādu kas ir bildē, lai es tagad pārdodu tālāk. Uz ko es viņai atbildēju, ka tas jau paliek uz viņas sirdsapziņas. Necerēju vairs saņemt atbildi, BET tā mani pārsteidza: "Kā izdarīja man...tā daru es. Veiksmes!" Nu ko, meitēn, ģeniāli. Vienīgais ko vairs varēju pateikt bija tas, ka tas nu gan nav labākais variants atdarīt citiem ar to ko jums izdarīja kāds. Viss nāk atpakaļ.

Es vienkārši apbrīnoju šādus melīgus cilvēkus, kuriem vēl pietam nav kauna par to, ka viņi melo.

24.10.2014 23:48

Linku uz profilu?

Varbūt aukstumā visiem kaut kas ar galvu notiek nepareizi. Man arī šodien viena dāma uzraksta,lai nopērku viņas telefonu,bet,kad atbildēju,ka īsti nesaprotu,kādēļ man to darīt,jo nav nepieciešamības,saņēmu sliktu atsauksmi,ka esmu ar degunu gaisā.Paldies adminiem,ka šo atsauksmi dzēsa,bet arī nejutos pelnījusi šādu attieksmi.

25.10.2014 09:25

> Janeta

Linku uz profilu?

Varbūt aukstumā visiem kaut kas ar galvu notiek nepareizi. Man arī šodien viena dāma uzraksta,lai nopērku viņas telefonu,bet,kad atbildēju,ka īsti nesaprotu,kādēļ man to darīt,jo nav nepieciešamības,saņēmu sliktu atsauksmi,ka esmu ar degunu gaisā.Paldies adminiem,ka šo atsauksmi dzēsa,bet arī nejutos pelnījusi šādu attieksmi.

Šis tiešam parsteidza. :D 

Lūdzu linku uz profilu! 

Lai vismaz foruma lasītājām ir iespēja izvairīties no šādas bezkaunīgas attieksmes.

25.10.2014 18:13

Lūk, būs links uz profilu:

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=21664

Ceru, ka vismaz jums nenaaksies ar viņu saskarties.

1 - 4 с 4