Pastā sūtījums no aliexpress, bet klāt lapiņa, ka pasta darbiniekam aizliegts izniegt sūtījumu! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pastā sūtījums no aliexpress, bet klāt lapiņa, ka pasta darbiniekam aizliegts izniegt sūtījumu!

Sveiki!

Pirmo reizi saskaros ar kaut ko šādu! Tajā lapiņā ir dots numurs, kuru nevar izzvanīt! It kā jau rakstīts tajā lapiņā viss kas nepieciešams, bet nesaprotu, kur man īsti ir jādodas un kas jādara! Vai nevar nosūtīt uz e-pastu muitai....

Varbūt kādam vēl tā ir bijis un kā īsti ir jārīkojas? Esmu no Liepājas, bet vai tiešam man būs jādodas uz Rīgu, lai atdotu un dabūtu dokumentu, kurš ļautu pasta darbiniekam izniegt man paciņu?

25.10.2014 13:23

> MONTA_P

Sveika. Man ar ta ir bijis vairakas reizes. Man bija jaizprintē no alija,ka tada prece pastav, printējam to lapu kur var redzet tracking nummuru un no ibankas izrakstu,ka esi maksajusi. Ej uz autobusaparku Liepaja ,tresaja stava vai otraja uz muitas dalu,vini aprekinas to summu kas tev bus jasamaksa un tad varesi dabut savu pacinu. :)

nevaig pat nekur iet un neko printet.. visu var caur e-pastu izdariit. :)

25.10.2014 13:33

Iespējams,es vienkarši nezinu par tadu iespēju :) 

25.10.2014 13:34

Man bija tā... Pārdevējs nebija norādījis preces nosaukumu un muita nezināja, vai likt nodokli , vai nē. Piezvanīju uz muitu, nosūtīju viņiem e pastu ar orderi, par samaksāto preci un bija ok. Liegumu noņēma. Otrā dienā jau aizgāju pakaļ. 

Tā kā - varbūt nebūs tik traki, kā te biedē ...

25.10.2014 13:34

Ieskanēts, nofotogrāfēts vai arī var printskrīnā maksājuma apliecinājums jāsūta uz e-pastu Mkp.0240@vid.gov.lv, atsaucē norādot sūtījuma numuru un pasta aicinājuma numuru. Pvn jāmaksā no visas summas, ja vērtība pārsniedz 22 eur.

25.10.2014 13:44

muitaa var aizturēt sūtījumu pat ja summa ir noraadīta maza, jo tas nav noslēpums, ka paardevēji nenoraada īsto vērtību, man taa nesen atnaaca sūtījums ar vesti no lapsas, bija noraadīti 20$, bet muitaa taču nestraadaa muļķi ))

25.10.2014 13:56

Pirmdien sazvani muitu un pajautā e-pasta adresi.

25.10.2014 15:03

> MONTA_P

Sveika. Man ar ta ir bijis vairakas reizes. Man bija jaizprintē no alija,ka tada prece pastav, printējam to lapu kur var redzet tracking nummuru un no ibankas izrakstu,ka esi maksajusi. Ej uz autobusaparku Liepaja ,tresaja stava vai otraja uz muitas dalu,vini aprekinas to summu kas tev bus jasamaksa un tad varesi dabut savu pacinu. :)

Paldies! :)

25.10.2014 15:04

Paldies jums visām! man tagad ir vismaz kaut kāda skaidrība! ;)

25.10.2014 16:04

Sveika!

Tev bus jabrauc uz muita,janorada cik maksa tavs pasutijums,lai vini varetu no tevis iekaset nodokli,ja prece maksa vairak par 22 euro:)

Izprinte pirms brauc savu orderi:)

11 - 19 с 19