smaržu paraudziņi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

smaržu paraudziņi

Kur un kā (un vai vispār ir tāda iespēja) iegādāties kaudzi ar dažādu smaržu paraudziņiem? Pirms 10 gadiem kaut kā tiku pie veselas paletes ar 3 ml smaržu paraudziņiem un tā arī atradu īstās. Tagad prasās atrast ko citu, bet veikalos appūstie papīrīšu nekādu skaidrību neievieš. Bet rokas tikai divas :))

8 Ответы

Arī mani interesē :)

mani ari!

Nu kas ir...meitenes tirgo no e-bay, tirgo brendu replikas, testerus  un citus brīnumus, bet mazie smaržu paraudziņi nav???? :D

http://www.beautybybloggers.lv/2014/10/01/istais-laiks-pasutit-atelier-cologne-iepazisanas-komplektu/

pasūtīju šeit 17 gab.par 10 eur.. smaržo fantastiski :)

piereģistrŗjoties FM Group par konsultantu iespēja iegādāties 150 testerus par 48 eur. smaržu atbilst slavenajiem zīmoliem un ir par saprātīgām cenām....

Ja ir interese raksti, pastāstīšu sīkāk....

Piedāvāju iegādāties AVON kosmētiku. Ja kāda vēlas, rakstiet uz  ativo957@inbox.lv - nosūtīšu e-katalogu.

Piedāvāju iegādāties AVON kosmētiku. Ja kāda vēlas, rakstiet uz  ativo957@inbox.lv - nosūtīšu e-katalogu.

Esmu sūtījusi no smarzu oficialajam lapaam paraudzinus, kad iznaak jaunas smarzas un neesmu ar savu degunu taam tikusi klaat:) . Lacoste, D&G u.c. Nezinu gan vai uz LV sūta, bet paskaties, parasti ir sadaļa SAMPLES, noradi savu adresi utt un tev pa pastu nosuutiis.  

1 - 8 с 8