atsauksmju likshana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

atsauksmju likshana

sveikas,

esmu noveerojusi taadu lietu,ka atsauksmi paarsvaraa atstaaj tikai tad,kad sanjeemis ir pats ,tas taads slinkums,vai strateegjija,tipa,ja nu ieliek man nelabu atsauksmi,tad es arii pretii?

vai arii noveerots,ka ir paardeveeji,kas uzskata,ka atsauksmes jaasanjem tikai paardeveejam,bet pirceejam nevajag likt veerteejumu- sho esmu personiigi noveerojusi,esot pirceejas lomaa,kad paardeveeja izbriiniita jautaa- vai tad man arii jaatstaaj atstauksme?

vaardu sakot,labpraat sanjemam,bet pretii dod neveelamies,taads ir secinaajums.

padalaties,kaadi jums noveerojumi?Smaidīgs

27.10.2014 09:39

Lieku atsauksmi, ja viss gājis gludi, bez aizķeršanās. Bet, jā - atsauksmes lieku tikai tad, kad pircēja saņēmusi sūtījumu. Mazums paka kur nomaldās un sanāk kāda aizķeršanās utt. Bet nelieku ar principu kā miniet - ja man ieliek, tad es arī. Viss pēc noskaņojuma. Vispār neaizraujos ar atsauksmju likšanu, man tas neliekas būtiski. Arī nevienai pircējai pēc tam nerakstu - priecāšos par atsauksmi. Ja kāda palūdz un viss ir bijis ok, tad ielieku :)

27.10.2014 09:42

Lielākā daļa meiteņu vispār neliek atsauksmes... man kādas 5 100% nav ieliktas :/ Un es arī neesmu jautājusi kāpēc nevertē...pajautāju vai prece saņemta un vai viss ok. Protams, gribētos jau, lai novērtē gan kā pārdevēju, gan kā pircēju, jo citreiz tiešām nākas "pasvīst", lai satiktos.

27.10.2014 09:43

Es, piemēram, arī lieku atsauksmes pat tad, ja ir bijusi tikai tikšanās un darījums nav noticis (nederēja, nepatika utt.).

Labais vairo labo!Smaidīgs

Lai jauka šī diena!Skūpsts

27.10.2014 09:45

> Tikai bērniem

Lieku atsauksmi, ja viss gājis gludi, bez aizķeršanās. Bet, jā - atsauksmes lieku tikai tad, kad pircēja saņēmusi sūtījumu. Mazums paka kur nomaldās un sanāk kāda aizķeršanās utt. Bet nelieku ar principu kā miniet - ja man ieliek, tad es arī. Viss pēc noskaņojuma. Vispār neaizraujos ar atsauksmju likšanu, man tas neliekas būtiski. Arī nevienai pircējai pēc tam nerakstu - priecāšos par atsauksmi. Ja kāda palūdz un viss ir bijis ok, tad ielieku :)

nu,bet paga,mazums notiek kaada aizkjershanaas saki,bet pirceeja tachu no savas puses ir naudu ieskaitiijusi,visu izdariijusi,kaa taa pakas aizkaveeshanaas var ietekmeet atsauksmi kaada jaasanjem vinjai?

27.10.2014 09:47

Ļoti daudz pircēji/pārdevēji neliek atsauksmes , vismaz puse darījumu paliek  bez atsauksmēm.

27.10.2014 09:52

> Anja

Ļoti daudz pircēji/pārdevēji neliek atsauksmes , vismaz puse darījumu paliek  bez atsauksmēm.

jaa,tas gan,pati par peedeejiem kaut kaadiem 3 dariijumiem,neesmu sanjeemusi nekaadu atsauksmi,kaut gan viss riteeja gludi un arii paldies veestuli sanjeemu.

27.10.2014 09:55

Исправлено 27.10.2014 09:57

Es parasti kā pārdevēja ielieku atsauksmi, tad kad saņemu apstiprinājumu no pircējas, ka sūtījums ir saņemts, uzreiz nelieku gadījumā, ja nu kaut kas nepatīk vai vēlas atgriezt naudu un man preci, bet tas nemainītu manu atsauksmes vērtējumu, ja sūdzība atbilstu, paliktu arī smaidiņš, tas man liekas kā tāds noslēdzošais rituāls darījumam un man vienalga vai man ieliks pretī vai nē.

Bet nu ja es iedodu visus mērus, prece ir redzēta, mērīta un tad sākas kašķis, ka nepatīk, tad man ir tiesības pārdomāt savu vērtējumu.

Un neliktu vērtējumu aiz atriebības un gribētu, lai arī citas tā darītu, kā arī no sākuma izrunā problēmu, atrod risinājumu un tad izdomā, kā vērtēt.

27.10.2014 10:14

Es lieku atsauksmi tikai tad,kad saņemu no pircējas apstiprinājumu par saņemšanu.Negatīvas atsauksmes būtu gatava likt VISĀM,kas man nemitīgi piedāvā maiņu un tā riktīgi uzbāzīgi,bet valdos...

Un otra sērga ir pieteikties,lai rezervēju līdz konkrētam datumam,pienāk norunātais datums,bet rezervētāja vairs neraksta,un kā par nožēlu,esmu izdzēsusi saraksti un niku aizmirsu,lai piefiksētu.

Nesen viena rezervēja,pat lūdzās,lai atlieku bikses līdz 15.okt.,pierakstīju/rezervēju,bet nu jau 27.un nav uzskatījusi par vajadzīgu atrakstīt.

27.10.2014 10:16

Исправлено 27.10.2014 10:17

Ja esmu pircējas lomā, vienmēr lieku atsauksmi, varbūt ir kādreiz gadījies nejauši aizmirst, tad man jāatvainojas, bet 99% esmu ielikusi.

Ja esmu pārdevējas lomā un pircēja neuzskata par vajadzīgu likt atsauksmi, tad arī es nelieku. Jāatzīmē, ka tā gadās reti, bet tomēr gadās...Uzskatu, ka svarīgāks ir novērtējums, kad tu esi kā pircēja un saņem preci, novērtē un informē pārējās par kvalitāti un t.t.

Es parasti atstāju vērtējumu, ja saņemu paciņu un viss ir kārtībā.  Kā arī vienmēr pircējām atstāju vērtējumu. Ne vienmēr otra puse par to iedomājas, tad nu es pati reizēm uzprasos Smejošs

1 - 10 с 23