atsauksmju likshana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

atsauksmju likshana

sveikas,

esmu noveerojusi taadu lietu,ka atsauksmi paarsvaraa atstaaj tikai tad,kad sanjeemis ir pats ,tas taads slinkums,vai strateegjija,tipa,ja nu ieliek man nelabu atsauksmi,tad es arii pretii?

vai arii noveerots,ka ir paardeveeji,kas uzskata,ka atsauksmes jaasanjem tikai paardeveejam,bet pirceejam nevajag likt veerteejumu- sho esmu personiigi noveerojusi,esot pirceejas lomaa,kad paardeveeja izbriiniita jautaa- vai tad man arii jaatstaaj atstauksme?

vaardu sakot,labpraat sanjemam,bet pretii dod neveelamies,taads ir secinaajums.

padalaties,kaadi jums noveerojumi?Smaidīgs

27.10.2014 10:22

Es arī esmu novērojusi, ka ne visas lietotājas liek atsauksmes, bet es arī nekad pati neprasu!....zinu ka ir meitenes kas prasa, lai ieliek atsauksmi:)

es parasti daru tā ka visu sarunajam, nosutu pacinu un ielieku atsauksmi, ka viss noritejis gludi:)....nekad nelieku sliktas atsauksmes un necepjos, ja kaut kas bijis ne ta, ka man tas sanāca pagājušo nedēļ, kad saņēmu preci, drausmīgā stāvoklī, bet nu neko darīt, kā ir tā ir!...varbūt šai meitenei naudiņa bija ļoti vajadzīga!

lai jauka šī dieniņa:)

27.10.2014 10:23

> visam -50%

Es parasti atstāju vērtējumu, ja saņemu paciņu un viss ir kārtībā.  Kā arī vienmēr pircējām atstāju vērtējumu. Ne vienmēr otra puse par to iedomājas, tad nu es pati reizēm uzprasos Smejošs

aha,man nesen bija,ka atraksta pirceja-super,paldies liels,patiik,der ut.t es shai uzrakstu pretii,ka,lai labi neesaajas unka atstaaju atsauksmi,pretii sanjeemu veestuli-liels paldies,bet pie atsauksmes taapat netiku :d

27.10.2014 10:33

Es personigi ipasi neiedzilinos atsauksmes, lieu perku vadoties pec bildes un araksta, jo ta visu izsaka ja bilde nobildeta ka pagadas un apraksts nekads, tad skaidra lieta, ka pardeveja vnk nekada!Nokautrējies

27.10.2014 10:34

Lieku 99% gadījumu - nelieku, ja svārstos starp pozitīvu un neitrālu vai, ja aizmirstās.
Parasti gan nedaudz vēlāk, kad darījums no abām pusēm slēgts un visi apmierināti, jo tā iegājies, lai drošs, ka neiebāž pretī nepamantotu, bet bieži arī tad, ja saņemu naudu no pircējas un, šķiet, ka viss noritēs bez problēmām.

Manuprāt atsauksmes jāatstāj abiem - gan pircējam, gan pārdevējam. Arī gadījumos, ja prece neder, jo abas taču ieradās un laiku iztērēja un darījums, pēc idejas, jau arī bija, tikai nenoslēgts.

28.10.2014 12:55

Исправлено 28.10.2014 12:56

> zaiza

> Tikai bērniem

Lieku atsauksmi, ja viss gājis gludi, bez aizķeršanās. Bet, jā - atsauksmes lieku tikai tad, kad pircēja saņēmusi sūtījumu. Mazums paka kur nomaldās un sanāk kāda aizķeršanās utt. Bet nelieku ar principu kā miniet - ja man ieliek, tad es arī. Viss pēc noskaņojuma. Vispār neaizraujos ar atsauksmju likšanu, man tas neliekas būtiski. Arī nevienai pircējai pēc tam nerakstu - priecāšos par atsauksmi. Ja kāda palūdz un viss ir bijis ok, tad ielieku :)

nu,bet paga,mazums notiek kaada aizkjershanaas saki,bet pirceeja tachu no savas puses ir naudu ieskaitiijusi,visu izdariijusi,kaa taa pakas aizkaveeshanaas var ietekmeet atsauksmi kaada jaasanjem vinjai?

ja jau Jūs uztrauc atsauksmju likšana, tad sev godīgi atbildiet - Jūs visiem un vienmēr liekat atsauksmes? Varu atbildēt Jūsu vietā - nē. Esiet caur mani 2-3x ko pirkusi, bet nav ne vienas atsauksmes... Ne caur šo profilu, bet otro - nav nevienas atsauksmes par sadarbību. Domāju, ka atsauksmes (vismaz citos protālos tā ir) ir vairāk domātas kā pārdevēja novērtēšana, nevis pircēja. Un tas ir katra paša ziņā - vērtēt vai nevērtēt, tā nav obligāta prasība.

> Tikai bērniem

> zaiza

> Tikai bērniem

Lieku atsauksmi, ja viss gājis gludi, bez aizķeršanās. Bet, jā - atsauksmes lieku tikai tad, kad pircēja saņēmusi sūtījumu. Mazums paka kur nomaldās un sanāk kāda aizķeršanās utt. Bet nelieku ar principu kā miniet - ja man ieliek, tad es arī. Viss pēc noskaņojuma. Vispār neaizraujos ar atsauksmju likšanu, man tas neliekas būtiski. Arī nevienai pircējai pēc tam nerakstu - priecāšos par atsauksmi. Ja kāda palūdz un viss ir bijis ok, tad ielieku :)

nu,bet paga,mazums notiek kaada aizkjershanaas saki,bet pirceeja tachu no savas puses ir naudu ieskaitiijusi,visu izdariijusi,kaa taa pakas aizkaveeshanaas var ietekmeet atsauksmi kaada jaasanjem vinjai?

ja jau Jūs uztrauc atsauksmju likšana, tad sev godīgi atbildiet - Jūs visiem un vienmēr liekat atsauksmes? Varu atbildēt Jūsu vietā - nē. Esiet caur mani 2-3x ko pirkusi, bet nav ne vienas atsauksmes... Ne caur šo profilu, bet otro - nav nevienas atsauksmes par sadarbību. Domāju, ka atsauksmes (vismaz citos protālos tā ir) ir vairāk domātas kā pārdevēja novērtēšana, nevis pircēja. Un tas ir katra paša ziņā - vērtēt vai nevērtēt, tā nav obligāta prasība.

Labots: šodien, 12:56

Protams, nav obligāta, bet vienmēr patīkami saņemt pozitīvu vērtējumu :)

28.10.2014 13:39

Исправлено 28.10.2014 13:43

Es vienmēr lieku atsauksmes,dažas pircējas pat paprasa man lai es arī ielieku,man nav grūti,otrādi,ir labi jo pircējs atkārtoti iepirksies pie manis:)

Un vēl profilā ierakstīju ka būšu priecīga ja atstāsiet atsauksmi,prasīt vēstulē ir neērti,un 95% vienmēr uzraksta,tikai viena pircēja nekad neliek atsauksmes,kaut gan iepērkas vairakas reizes un raksta ka viss ir ok..:)

28.10.2014 14:22

> visam -50%

> Tikai bērniem

> zaiza

> Tikai bērniem

Labots: šodien, 12:56

Protams, nav obligāta, bet vienmēr patīkami saņemt pozitīvu vērtējumu :)

Protams,ka patīkami un lieku atsauksmi, ja tiešām ir vēlēšanās to likt. Nelieku tikai likšanas pēc. Ja man kāda pircēja palūdz, protams, ielieku, man tas nesagādā problēmas, bet tā - retos gadījumos. Nav konkrēta iemesla - kāpēc tā, bet nevienam neprasu atsauksmi un neuzskatu, ka tas ir kas slikts, ja atļaujos pati neielikt. ir arī cilvēki, kuriem nepatīk, ka liek atsauksmes. Ir bijušas pircējas, kas pašas tā arī pasaka, paldies, viss patika, bet vērtējumu nevajag. Cilvēks visdrīzāk negrib, lai kāds vēl zina, ka kaut ko ir pirkusi no manis :D

28.10.2014 14:40

Brīžiem arī brīnos. No vienas puses, jā, katras pašas darīšana, taču no otras - vai tad gabals nokritīs, ja ieliks to atsauksmi?!

28.10.2014 14:44

> Chick

Es, piemēram, arī lieku atsauksmes pat tad, ja ir bijusi tikai tikšanās un darījums nav noticis (nederēja, nepatika utt.).

Labais vairo labo!Smaidīgs

Lai jauka šī diena!Skūpsts

Es arī ta daru, kāpēc ne, ja meitene ir bijusi pretīmnākoša, punktuāla un visādi citādi jauka, bet precīte nav derējusi :) Chick, Tu vispār esi Saulstariņš Skūpsts

11 - 20 с 23