atsauksmju likshana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

atsauksmju likshana

sveikas,

esmu noveerojusi taadu lietu,ka atsauksmi paarsvaraa atstaaj tikai tad,kad sanjeemis ir pats ,tas taads slinkums,vai strateegjija,tipa,ja nu ieliek man nelabu atsauksmi,tad es arii pretii?

vai arii noveerots,ka ir paardeveeji,kas uzskata,ka atsauksmes jaasanjem tikai paardeveejam,bet pirceejam nevajag likt veerteejumu- sho esmu personiigi noveerojusi,esot pirceejas lomaa,kad paardeveeja izbriiniita jautaa- vai tad man arii jaatstaaj atstauksme?

vaardu sakot,labpraat sanjemam,bet pretii dod neveelamies,taads ir secinaajums.

padalaties,kaadi jums noveerojumi?Smaidīgs

28.10.2014 14:54

> beatriska

Es lieku atsauksmi tikai tad,kad saņemu no pircējas apstiprinājumu par saņemšanu.Negatīvas atsauksmes būtu gatava likt VISĀM,kas man nemitīgi piedāvā maiņu un tā riktīgi uzbāzīgi,bet valdos...

Un otra sērga ir pieteikties,lai rezervēju līdz konkrētam datumam,pienāk norunātais datums,bet rezervētāja vairs neraksta,un kā par nožēlu,esmu izdzēsusi saraksti un niku aizmirsu,lai piefiksētu.

Nesen viena rezervēja,pat lūdzās,lai atlieku bikses līdz 15.okt.,pierakstīju/rezervēju,bet nu jau 27.un nav uzskatījusi par vajadzīgu atrakstīt.

Es arī lieku atsauksmi tikai tad ,kad sūtījums ir galā.Un viss ir skaidri un gaiši zināms kas un kā:) Tikai tad varu 100%novērtēt darījumu:)

28.10.2014 14:58

Исправлено 28.10.2014 14:59

Dažādi. ir , kad ielieku pirmā, ja nav attiecīgajā brīdī laika -  ielieku vēlāk. Ir gadījies , ka man ieliek pirmajai, ir gadījies - otrādāk. Ir gadījies, ka neieliek nemaz, bet atsūta pēc tam vēl sms ar pateicības vārdiem. Nedomāju, ka tur diža stratēģija, bet neizslēdzu, ka kādam arī ir īpaša taktika :-) nepievēršu tam tik pastiprinātu uzmanību. 

28.10.2014 15:02

Sanjemu no pirceejiem..kaa arii pati pievienoju.. taa kaa tas liekas pavisam goodigi.. :)

21 - 23 с 23