Kādu telefonu nopirkt?! Just5? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kādu telefonu nopirkt?! Just5?

Gribu nopirkt telefonu un nezinu kadu izvēleties. Varbūt kada lieto Just5 telefonu? Kadas atsauksmes? :) Un kadus tel. lietojat pašas? Galenais kriterijs ir cena un kamera :D

27.10.2014 21:34

Man jau gadu ir SONY Xperia SP. Nevaru sūdzēties ne reizi nav pakāries un izskatās kā jauns, jo tam ir gorilla ekrāns. Ļoti patīk arī LED gaismiņa, kas mirgo apakšā. Kā arī nav pārāk dārgs. 

http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-sp/specifications/

27.10.2014 21:38

Samsung Note 2 :)

27.10.2014 21:55

Ja ņem android telefonu,tad ir jarekinas,ka telefons ir jalade katru dienu! 

Nu nebus tads kas aktivi lieto telefonu un vinam 3,4 dienas tures,nav vairs tie laiki! 

Par Just 5,blin kaa es ar to meeslu iegraabos :D Pirku pa pilnu summu,taja pasa diena man vins noklaajaas, aiznesu atpakal pec 3 dienam,jo ar mazo biju slimnica! NMu neko vel menesi bija jagaida kamer naudu atgrieza,jo ekspertizes vai nesmu pati salauzusi! 

Tagad jau menesi lietoju Galaxy S3 NEO, man jau nu baigi patiik,fiichas tas pasas kas S4 u nS5 ,tikai tiem jauda lielaka,un S5 tie solu skaititaji un sirdpukstu meritajs,kurs manu prat ir lieki. Bet S3 ir labaka kamera kaa S4! 

27.10.2014 21:59

Ja piekritisu ari par to kaJust 5,salidzinajuma ar samsungu (man tobrid bija samsung galaxy ace (la fleur) ) ir loti sudigs ekrans,un kkadas svitras bija pa vidu ekranam! Ta jau speles ladeja atri! bet ja kad zvanija,tu runa un tev vins vibree :D Noteikti neisaku, otro nemaz meginat skatit negribu :D 

41 - 44 с 44