Mīļās pārdevējas un pircējas! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mīļās pārdevējas un pircējas!

Sveikas visas:)

Ziniet, negribu nevienu apvainot, bet man ir gadījies tā, ka meitenes sarunā maiņu vai pirkumu un pazūd:(

Teikšu tā, ja es te ko meklēju, tad man tas ir patiešām vajadzīgs un vienmēr cenšos visu izdarīt laicīgi, lai pie kārotās lietiņas tiktu, bet pārdevēja vienkārši pazūd:( Ilgākais ko gaidu jau ir apmēram divi mēneši maiņas variantam, kuru tā arī neesmu piedzīvojusi. 

Katrā ziņā, būsim godīgas, ja vajag, tad vajag, ja nē tad tā arī pasakam. 

Mīļš paldies meitenēm par vakardienas palīdzību foruma tēmā "Mati" :) 

Lūdzu esam uzmanīgas!:)

07.11.2014 05:11

Исправлено 07.11.2014 08:52

Esot pārdevējas lomā i-neta vidē,izglītojos un palēnām nosirmoju,vārda vistiešākajā nozīmē.

> SummerShop:)

Jā, melot par izmēriem, man ir gadījies arī, ka saņemu lielāku vai mazāku. Saprotu jau, ka gribās pārdot, bet domāju, ka no pieciem eiro neviens bagātāks nepaliks...

Vienreiz iegādājos kurpes, prasīju kāds izmērs- teica, ka 38...MAN ATNĀCA 36 IZMĒRA KURPES!!! 36?Nopietni?  Nu neko, tākā maksāja maz, domāju ielikšu skapīun pārdošu, ieliku pa to pašu cenu un tā meitene man sāka rakstīt- kāds sakars tu te pārdod tā? Piepelnīties gribi?

Es nekā nesapratu, bet nu ok, izņēmu aludimnājumu, kurpītes atradu kam atdot, paldies dievam:) 

Vajadzēja ignorēt tik bezkaunīgu pārdevēju, kura melo par izmēru un pēc tam vēl kaut ko pārmet...reizēm tas ir neticami, cik bezkaunīgs var būt cilvēks...cerams, ka vismaz ielikāt atsauksmi pārdēvējaik, lai citiem ir priekšstats par to, ko no konkrētā pārdevēja var gaidīt...

07.11.2014 09:27

Arī nesaprotu, cik bezkaunīgai ir jābūt, lai pārdotu sludinājumam neatbilstošu preci.

Nesen sanāca šeit "iepirkties". Nopirku bikses pēc sludinājuma melnas un "tikai piemērītas". Saņēmu pelēkmelnas - nomazgātas un visas ar gaišiem savēlumiem. Kad izteicu pretenzijas, tad pēkšņi bikses jau bija 1X mazgātas. Teica, ka naudu atdot tagad nevarot, jo nav un ieteica pašai nopirkt melno drēbju mazāšanas līdzekli, bikses pārmazgāt un ar rullīti noņemt savēlumus. Un beigās vēl mani nosauca par psihiski slimu fūriju.

> Adhara

Arī nesaprotu, cik bezkaunīgai ir jābūt, lai pārdotu sludinājumam neatbilstošu preci.

Nesen sanāca šeit "iepirkties". Nopirku bikses pēc sludinājuma melnas un "tikai piemērītas". Saņēmu pelēkmelnas - nomazgātas un visas ar gaišiem savēlumiem. Kad izteicu pretenzijas, tad pēkšņi bikses jau bija 1X mazgātas. Teica, ka naudu atdot tagad nevarot, jo nav un ieteica pašai nopirkt melno drēbju mazāšanas līdzekli, bikses pārmazgāt un ar rullīti noņemt savēlumus. Un beigās vēl mani nosauca par psihiski slimu fūriju.

nu īsts cirks te notiekasSmejošsBezkaunībai nav robežuPārsteigts

07.11.2014 10:11

Es bieži meklējot sev ieraugu, ka sludinājumā izmērs norādīts xs,s,m,l,xl... nu bļāviens, man uzreiz rodas aizdomas, ka te ar izmēriem grib melot, kādu vajag tādu pateiks. Ir taču liela starpība xs un xl, bet s un m var būt tas ir pašsaprotami. Vai es kļūdos?

07.11.2014 10:44

> Naty-lee

Es bieži meklējot sev ieraugu, ka sludinājumā izmērs norādīts xs,s,m,l,xl... nu bļāviens, man uzreiz rodas aizdomas, ka te ar izmēriem grib melot, kādu vajag tādu pateiks. Ir taču liela starpība xs un xl, bet s un m var būt tas ir pašsaprotami. Vai es kļūdos?

vnk ir daži apģerba gabali,kam ir ts ONE SIZE.. piem.kkadas tunikas ko es smalka ar s izmeru uzvelku..un kuru var uzstivet ari XL apgerbu ipašniece :D Bet tas jau tadiem ļoti elastīgiem apģērbiem.. man ir vienas bikses kas skaitas ONE SIZE..man jau izskatās labi..un derētu gan jau ari miesās kuplākām meitem..un tomer droška tik labi neizskatītos :D

07.11.2014 10:56

> Citron4iks

> Naty-lee

vnk ir daži apģerba gabali,kam ir ts ONE SIZE.. piem.kkadas tunikas ko es smalka ar s izmeru uzvelku..un kuru var uzstivet ari XL apgerbu ipašniece :D Bet tas jau tadiem ļoti elastīgiem apģērbiem.. man ir vienas bikses kas skaitas ONE SIZE..man jau izskatās labi..un derētu gan jau ari miesās kuplākām meitem..un tomer droška tik labi neizskatītos :D

Jā, piekrītu, ir džemperi, kas var izskatīties uz xs kā oversized, tunikas un vēl daži apģērba gabali, bet tās lietas, ko es skatīju nu galīgi nesaprotu, kā var būt tik plašs izmēra diapozons:D 

07.11.2014 11:06

> Naty-lee

Tas ļoti tracina, kad jāmeklē virsdrēbes! Mīļās pārdevējas, ja Jūsu kurtkai jeb mētelim uz birkas ir S jeb M, tad tādu izmēru arī norādiet!? Ir pat redzēts, ka mētelim norāda pat 4 izmērus vienlaicīgi, nu pastāstiet kādai kurtkai jābūt, lai viņa labi izskatītos gan 34, gan 38 izm. ? Tur taču neiet nekādos rāmjos, jo kad parasti uzprasa mērus, tad nu taisnojas, ka izmēriņš ir tāds, bet nu noteikti derēs manam 38.izm., bet pastāv arī plecu platums un tas vienmēr tais gadījumos ir krietni par mazu, lai derētu 38.izm....DIEMŽĒL, tad nu esmu iztraucējusi pārdevēju, kavējusi viņas laiku, vēl jāatvainojas, ka esmu patraucējusi :)

13.11.2014 09:31

> Kriksis - IZDEVĪGI :)

Jā un vēl, tad kad man uzraksta vai prece vēļ pieejama tad es uzreiz jau saprotu, ka šo preci no manīm ieinteresētā persona nepirks. :D Jo tiešām vienmēr ir tā, ka ja man pajautā vai prece pieejama, vienmēr šī persona nozūd. Nu besī vienkārši. :@ :D

Šim gan es nepiekritīšu. Es tieši tā arī jautāju par potenciāli  iegādājamo mantu. Kāpēc rakstu „potenciālo”?  Tāpēc ka gadās arī tā, kā jau te iepriekš minēts – pārdevēja nemaz neatbild vai arī prece jau sen kā vairs nav piedāvājumā (pārdota, atdota, samainīta vai pati nēsā). Bet ja es jautāju, tad tas nozīmē, ka es šo preci vēlos, bet iespējams man ir vēl kādi papildus jautājumi un tie izšķirs, vai es šo preci beigās nopirkšu vai nē.  Un tas ir tikai normāli! Bet nu tā, ka apzināti stieptu garumā ar 100 un 1 muļķīgu jautājumu, atlikšanu, rezervēšanu vai tamlīdzīgi – nekad. Noskaidroju sev interesējošo, kā var apmaksāt un saņemt  un pasūtu (vienmēr gan sazinos ar pārdevēju telefoniski). Ja kaut kas nepatīk no aprakstītā vai tomēr ir kaut kādi citi iemesli kāpēc uzskatu, ka nevajag – aizdoma, ka nederēs vai atrodu ko labāku, tad tā arī uzrakstu, ka paldies, šoreiz ne.

13.11.2014 09:58

Исправлено 13.11.2014 10:00

> Snowfox

> Dace Vecvagare

>Taisni šodien saskāros ar šādu situāciju, kad pārdevēja sastāsta visādus brīnumus, lai tiktu vaļā no mantas!šodien saņemu savu jaku-uz tās skaidri un gaiši rakstīts S izmērs 44/46, bet ielikta ta sadaļā kur lielie izmēri-pie 56, xxl ! Ir taču atšķirība, vai ne?

Nesaprotu, bitīt matos, nu kāpēc jāmelo, es taču pēc tam pēc personas datiem tāpat uztaisīšu lielu nesmukumu pa visu valsti, ne tā?????????

Te ir daudž meičas, kas no tā nebaidās... skumja realitāte!

Varbūt lai no tā izvairītos, būtu lietderīgāk portālā atļaut reģistrēties ar īsto vārdu un uzvārdu un bildi + obligāti tel. numuru, kā arī, šādām personām likt šīs negatīvās atsauksmes pie profila, turklāt ar sīku situācijas izklāstu, lai citi arī zinātu. Protams, tas neliegtu šādiem personāžiem izdzēsties un reģistrēties par jaunu, bet tas jau būtu krietni apgrūtinātāk ar laiku. Citādi lasot šķiet, ka te ir ļoti daudz visādu feiku un ātrās peļņas meklētāju – ka tik kaut ko notirgot un apšmaukt. Es saprotu, ka ne visiem iet viegli utt, bet nu kur ir ilgtermiņa domāšana? Vai tiešām  šādio cilvēki uzskata, ka paliks nesodīti?

Es personīgi šeit vispār neesmu ar mērķi nopelnīt. Portālu uzgaju pavisam nejauši nesen, palīdzot draudzenei atrast mēteli netā. Iepatikās ideja, ka var gan atrast jaunas un lietotas mantas, tā pat notirgot savējās. Bet neparspīlējot, protams. Maiņas variantu neizskatu, nav tam ne vēlmes, ne laika. Tā pat netirgošu pēdējās lupatas, bet tikai jaunas (jo gadās nopirkt piemēram i-netā neatbilstošu izmēru) un mazlietotas mantas, kas ir labā stāvoklī vai arī ar niecīgu defektu, bet kādam to novēršot, var kļūt ļoti noderīga. Parasti visas drēbes atdodu labdarībai (sociālajam dienestam) un turpinu to darīt arī joprojām. Manuprāt tā mainīšanās un visādu sīkumu iztirgošana ir vairāk raksturīga  tieši jaunām meitenēm – gan jau ir kaut kāda jautrība tai visā un vēlme nopelnīt kācu centu. 

71 - 80 с 80

Последнее на форуме
Preces līdz 5€
Margo сегодня, 21:00
Meklēju.
Ella сегодня, 19:28
Kleita..
Ella сегодня, 19:12
Nike apavus
AnnaB сегодня, 18:50