Vilšanās .. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vilšanās ..

Ja cilvēks vēlas iegādāties konkrētu preci un saka es 100% ņemšu, tad tā arī saprotu.. tad pēc nedēļas man liek vēl pagaidīt.. nu saprotu, visādi var gadīties.. tad vajag runāt, es nevaru iegādāties.. bet saņemu vēstules.. nē, nē, es ņemu.. un tā katru otro dienu!
Pie sludinājuma ir foto, kā apģērbs izskatās.. ja vajadzīgas vēl fotkas varu nosūtīt.. bet šodien, kad solīja, ka veiks samaksu.. tad prasa bildes - un beigu beigās, nē es tomēr neņemšu! Šo laiku gaidot, es esmu pazaudējusi vairākus cilvēkus, kas vēlējās iegādāties šo komplektu!
Cilvēki mīļie, būsim godīgi.. nesoliet.. turpmāk, laikam arī rezervācijas neveikšu!

29.10.2014 10:46

Nerezerveju ilgak par 3 dienam, jo sitais joks man jau ir lidz kaklam!

29.10.2014 11:34

Исправлено 29.10.2014 11:42

Es, savukārt nevaru saprast citu lietu šeit,īsti nezinu,vārbūt tas ir jāsaprot kā savādāk,bet,vēstule ir šāda: - Sveika, ņemu šo te mantu,kur un kad varam tikties? Es atrakstu vēstuli ar informāciju par tikšanas laikiem un vietām,un vēlāk vienojamies par tikšanos.

Tikšanas laikā man saka - es gribu pielaikot un pēc tam saka,ka nederēja...Labs ir, un īsti man nav iebildumu par pielaikošanu un t.t.,taču priekš kam tu saki,ka ņemsi, nevis ka vēlies pielaikot..Jo es plānoju savu laiku un bieži pielaikošana ievelkās līdz 15.-20. min.,ar ko man ir jārēķinās..Gan arī pats fakts,ka rēķinies,ka cilvēks ņem,bet patiesībā sanāk,ka čakarē un mānās..Galīgi skumji par tādu attieksmi..Хмурюсь

29.10.2014 11:39

Par legingiem teicu, ka nav aktuali.. mekleeju kleitu , ja JUUUS iisti labi neatceraties!!!!!!

29.10.2014 11:46

Man bija līdzīgi meitene solija ka ņems nosūtiju visus savus datus, un viņa savus atsūtija... vakaraa sapakoju preci orginaalajaa iepakojumaa naakoshajaa dienaa ap riitu solijaas ieskaitiit naudu, i nekaa nav jau 3dienu tajaa pashaa dienaa uzraxtiju vinai sms, bet šī neliekas neziņas! Tagad visu jaaplēš nost :/ (atvainojos par garumzīmēm brīžiem pazūd ;)

> Pārsla

Es, savukārt nevaru saprast citu lietu šeit,īsti nezinu,vārbūt tas ir jāsaprot kā savādāk,bet,vēstule ir šāda: - Sveika, ņemu šo te mantu,kur un kad varam tikties? Es atrakstu vēstuli ar informāciju par tikšanas laikiem un vietām,un vēlāk vienojamies par tikšanos.

Tikšanas laikā man saka - es gribu pielaikot un pēc tam saka,ka nederēja...Labs ir, un īsti man nav iebildumu par pielaikošanu un t.t.,taču priekš kam tu saki,ka ņemsi, nevis ka vēlies pielaikot..Jo es plānoju savu laiku un bieži pielaikošana ievelkās līdz 15.-20. min.,ar ko man ir jārēķinās..Gan arī pats fakts,ka rēķinies,ka cilvēks ņem,bet patiesībā sanāk,ka čakarē un mānās..Galīgi skumji par tādu attieksmi..Хмурюсь

Labots: šodien, 11:42

Man arī tā ir gadījies, ka saka, ka 100% pērk, tikšanās laikā, izsaka vēlmi laikot, un man tas liekas pat labi -lai pēc tam nav - mājās uzvilku, nederēja..

Man tas liekas pašsaprotami, ka pirms iegādes cilvēks var izteikt vēlmi palaikot!

Atklāti sakot, pēdējā laikā nesaprotu, kāpēc tik daudz cilvēku vēlas vienkārši " ka tik notirgot" un ir pilnīgi vienalga , vai otram tik tiešām der! lūk tas ir SKUMJI!

29.10.2014 13:12

Исправлено 29.10.2014 13:14

> clothes (nemainos un pa pastu nesūtu)

> Pārsla

Labots: šodien, 11:42

Man arī tā ir gadījies, ka saka, ka 100% pērk, tikšanās laikā, izsaka vēlmi laikot, un man tas liekas pat labi -lai pēc tam nav - mājās uzvilku, nederēja..

Man tas liekas pašsaprotami, ka pirms iegādes cilvēks var izteikt vēlmi palaikot!

Es uzrakstīju,ka man nav iebildumu,lai cilvēks pielaiko un t.t.,es pieteicu to,ka es plānoju laiku un pielāgojos,lai pēc tam citas darīšanas paspēt uztaisīt,jo cilvēks teica ka ņem un t.t.,tad ir korekti jāizska sava vēlme,ka gribu pielaikot,tad es atvēlētu lielāku laiku tikšanās laikā un būtu mierīga,ka man nav jāskrien pie ārsta ar diviem zīdaiņiem un beigās nokavēt savu rindu un sēdēt gaidīt,kad būs laik ārstam mūs pieņemt,stulbi,vai nē? Man nav pat bijusi doma kādam ko iesmērēt,nekad neatsaku pielaikošanu,jo tas ir pašsaprotami,ka pie drēbju pirkšanas ir jābūt iespējai pielaikot,bet kad raksta un nekorekti,tad tas nav godprātīgi,jo cilvēki domā par sevi tikai..

21 - 29 с 29