Help. Nagi sāp. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Help. Nagi sāp.

sveikas. rakstu,lai lūgtu padomu. es liku 5x pēc kārtas gēla nagus,tagad esmu noņēmusi un domāju vairs nelikt. 

pašai savi nagi vienmēr ir bijuši trausli un lūztoši,tāpēc arī tas gēls bija jāliek.

nu lūk- un tagad aizgāju uz veikalu nopirku 2 gabalas ārstnieciskās nagu lakas,katra 4 eiro maksā.. stiprina,savelk nagu,ārstē utt. super. Bet... uzklāju uz saviem nagiem un tad sākās..sāpes tādas kā apsaldētas rokas būtu,sāpes velkas vismaz pus h garumā,daži nagi paliek sarkani. uzreiz tīru nost,jo kamēr nenotīra,sāpes ir nežēlīgas. pat reiboņi,vemšana bija. 

vai tas ir tāpēc ka man ir naga virskārtiņa noņēmusies dēļ tiem nagiem? vai spēcīga laka?

uzklājot laku-nagi ir superīgi,gludi,dabiski,uzreiz stingrumu var just,bet tās sāpes man neļauj lakot.

cik ilgā laikā nags atgūst savu virskārtu? 

paldies.

29.10.2014 12:57

> Labejshoping

> Parfait

> Dress VIP

Iesakiet nagu laku kas labi turās uz saviem nagiem,man ir savi nagi,bet tomēr čakars ir,jo nagu laka turās 2 dienas varbūt mazāk:)

Salonos izmēģināju dažādu firmu gēla lakas, vienīgā, kas patka ir Šellaka. Tādēļ nopirku Shellakas, lampu, un pati sev lakoju uz nebēdu. Vismaz man ļoti ilgi  turās :) 

Izmēģini salonā.

man arī ir doma pašai iegādāties lampu. varētu pačukstēt kur iegādājies lampu?

jo staigāt uz salonu ik reiz kad kaut kas notiek ari nav pa prātam. 

Atradu ss.lv, samaksāju 25 Ls, bet diezgan lētas redzēju arī veikaliņā Artilērijas ielā, lakas pērku Koalā, Eksporta ielā. Tur laipni paskaidros, kas vajadzīgs Smaidīgs

29.10.2014 13:01

Tūlīt būs izstāde Ķīpsalā ''Beauty''(vai kas tamlīdzīgs), tur var mēģināt par labu cenu nopirkt :)

21 - 22 с 22