Tvaika gludeklis - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tvaika gludeklis

Gribu to gludekli, kurš gludina ar tvaiku un apģērbs nav jāliek uz dēļa, bet uz pakaramā. Philips piedāvā kaut kādu ierīci jau sākot no 50 eur. Ir kādai viedoklis par šo tēmu? Gribas izgludināt ne tikai plānu zīda blūzīti, bet arī mazliet biezāka materiāla apģērbu. Un vai vispār ar viņiem var ko izgludināt? Kādi parametri jāņem vērā? Negribu arī veselu gludināšanas sistēmu, kas aizņem daudz vietas

29.10.2014 11:34

Man ir eastcon lielais gludeklis - uzparihte. Protams, cena x10, bet nu esmu sajūsmā. Izgludina visu un bez burzīšanās un vīlēm. var gludināt visu, kur parastais gludeklis nav vēlams. Kā arī labums, ar to tvaiku varizsist ārā nelielus netīrumus - tā teikt - atsvaidzināt apģērbu. Protams, nejau eļļas pleķus vai ko tādu, bet kaut kādus sīkus pleķīšus - no dezodorantiem vai kā tml. arī apsveru domu par mazāka iegādi, bet baidos, vai tie ko vispār gludina. vakar seriālā "Ēnu spēles" redzēju, ka tas tiek reklamēts, bet domāju, ka tam cena ar nav tuvu 50E

29.10.2014 12:57

Es tieši vakar arī no tā seriāla atcerējos par šo gludekli :)) bet nevaru atrast to modeli, visur met ārā to par 50 eur. Tādu baigi dārgo arī negribu, bet no lēta mēsla, kurš neko negludina, arī nav nekādas jēgas. Gribu saprast, kāds būtu tāds zelta vidusceļš. Laikam atkarīgs ar kādu karstumu un cik lielu tvaika plūsmu šis šauj ārā. Varbūt zini kādu  parametru savai uzpariktei? Vismaz kāds atskaites punkts

29.10.2014 13:08

manir šāds ar visu dēli, sūcēju, tīrītāju un gludekli

http://www.lv.eastcon.com/produkti/tvaika-tirisanas-un-gludinasanas.html gan jau tur parametri arī ir, bet pati neesmu iedziļinājusies. Protams, tas ir galvenais rādītājs - vai aparāts gludinās vai tik pūtīs dūmus :)

29.10.2014 13:11

šis ir tas, ar ko vakar gludināja ēnu spēlēs

http://www.salidzini.lv/search.php?q=gc320%2F55

29.10.2014 14:01

man ir eastcon tvaika tīrīšanas sistēma komplektā ar gludekli. nav tikai dēlis. varu pārdot visu par 200 eiro. mazlietots. čaklai mājsaimniecei labi noderēs.

29.10.2014 15:06

> mona Ra

man ir eastcon tvaika tīrīšanas sistēma komplektā ar gludekli. nav tikai dēlis. varu pārdot visu par 200 eiro. mazlietots. čaklai mājsaimniecei labi noderēs.

Kāpēc pārdodat?kas nepatika?

1 - 6 с 6