Varu un vēlos palīdzēt trūcīgākiem cilvēkiem! ;) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Varu un vēlos palīdzēt trūcīgākiem cilvēkiem! ;)

Sveikas! Es ilgi un daudz domāju, man dažkārt alga ir lielāka nekā tieši man vajag mēnesī vai tamlīdzīgi, jo man nav noteikta summa, kā arī es netērēju viņu lieki, vienkārši nopērkot daudz saldumus vai alkohola, vai pilnu skapi ar drēbēm.

Es daudz domāju par to, ka es vēlētos un man patiktu palīdzēt cilvēkiem ar naudu vai kādām lietām kas nepieciešams, tāpēc droši var man jautāt, ļoti arī vēlētos sadraudzēties pat, iegūt jaunus draugus, aprunāties un tamlīdzīgi, jo varbūt arī man ir diezgan vientuļa dzīve.

Ko Jūs sakiet un domājiet? Man patīk palīdzēt tāpēc, kad pēctam ir ļoti jauka sajūta un tas vienmēr nāk atapakaļ kaut kā. :)

30.10.2014 04:44

> jorkinjsh

Vislabākā ir tā sajūta, kad redzi, ka tas, ko esi darījis, nav bijis veltīgi, bet kādam atnesis prieku :) es palīdzu pamestajiem dzīvniekiem, cik nu man sanāk. Ja kāda vēlas atbalstīt četrkājainos draugus, ir daudz veidi kā to izdarīt. Pirmkārt, dodot mājas vai pagaidu mājas. To gan daudzi nespēj vai negrib, bet nākamā, ļoti, ļoti noderīgā palīdzība vienmēr ir finansiālais atbalsts vai atbalsts ar dzīvniekiem noderīgajām lietām - barība, segas, tīrīšanas/dezinfekcijas līdzekļi utml, viss, kas Jūsuprāt varētu noderēt. Šobrīd (patiesībā visu laiku) ļoti bēdīga situācija ar šo ir tieši Jelgavas patversmē.. Viņiem palīdzība vajadzīga ļooti.. Ja kāda vēlas te pielikt savu rociņu, var sazināties ar mani. Ja ir vēlme kaut ko uz šo patversmi nosūtīt, atrodos Rīgā, bet, kad varu, dodos uz Jelgavu un Jūsu dāvanu varu patversmes iemītniekiem nodot (protams, ar fotoatskaiti) :)

ar jums sazinasos.

30.10.2014 07:54

Исправлено 30.10.2014 17:10

Esmu palīdzējusi daudz ar bērnu drēbēm un apaviem atdodot,kādam,kam tiešām nav.No saviem bērniem kaudzēm nesu grāmatas un mantas uz dārziņu.

.

30.10.2014 17:24

varbūt vari sevi realizēt iekš www.palīdzēsim.lv? :)

30.10.2014 17:24

30.10.2014 17:35

> Alii skapis

Iepriekš nebij udzirdējis par šo, paldies! :)

01.11.2014 12:29

Sveika! Es ieteikšu, iespējams, nedaudz citādāku variantu nekā bija cerēts, bet varbūt vēlies palīdzēt dzīvnieku patversmēm, dzīvnieku SOS centriem utt.? Var pārskaitīt naudu, noteikti var arī sazināties un noskaidrot, ko tieši viņiem vajag un ziedot tā teikt graudā, lai būtu pavisam droša, ka nauda netiks izmantota savtīgiem nolūkiem. Ja ir vienmuļa dzīve, to noteikti izraibināt spēs kāds dzīvnieciņš, kuram nepieciešamas pagaidu (vai pat īstas, ja to var nodrošināt) mājas. :) Iesaku apdomāt šādu iespēju :)

31 - 36 с 36