atsauksmes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

atsauksmes

jautājums kādā gadījumā tiek dzēstas atsauksmes...jautāju to tādēļ ka gan man gan vienai meitenei ir pazudusi atsauksme? kādā gadījumā dzēšs sliktās un labās atsauksmes ?

30.10.2014 22:16

Man šķiet,ka dzēš atsauksmes,kurām nav pamata,jo te jau bija gadījumi,kad kādi gudrinieki sataisa viltus profilus un tad visiem liek nepatiesas atsauksmes-gan labas,gan sliktas.

30.10.2014 22:21

> Janeta

Man šķiet,ka dzēš atsauksmes,kurām nav pamata,jo te jau bija gadījumi,kad kādi gudrinieki sataisa viltus profilus un tad visiem liek nepatiesas atsauksmes-gan labas,gan sliktas.

man piemēram bija slikta atsauksme, meitene nebija izlasījusi sludinājuma aprakstā ka ir defekts un uzrakstīja man sliktu atsauksmi, bet tagad skatos oppā atsauksme nav. 

un arī mana atsauksme nav viņai. tapēc jautāju

Man arī viena dusmīga meitene savulaik ierakstīja sliktu atsauksmi :D izlasīju, pasmaidīju, restartēju lapu un atsauksme jau bija pazudusi. Nodomāju, ka man rādās :D bet vispār labi, ka tam tiek sekots līdzi :)

31.10.2014 19:20

Man arī jautājums par to, kāpēc dzēš atsauksmi? Man bija pamatota negatīva atsauksme, adiministrācijai taču ir pieejama sarakste. Kāpēc tā notiek?

04.11.2014 14:50

Šo gan nesapratīšu, vienu reizi no meitenes iegādājos preci kura nu nebija vairs nēsājama, pat uz kūti ar tādu neietu, ieliku negatīvu atsauksmi, pēc kāda laika skatos - nav vairs. Normali, nodomāju nu labi, kā ir tā ir. 

04.11.2014 19:28

mani tikai interesee,kaa admii zina,ka atsauksme ieikta vnk taapat?cheko pastkasti ar veestuleem??

04.11.2014 20:20

Administrāciju nemaz tik grūti nav uzpirkt... Vai ne... Meitenes 

1 - 7 с 7