Kā domājiet jūs? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Kā domājiet jūs?

Vēlos uzzinat citu meitenu domas sada jautajuma-ka uzskatiet jus-ja berni dzivo arzemes un ir labi situeti,vai viniem vajadzetu palidzet saviem vecakiem Latvija,vai ari uzskatat,ka vecakiem pasiem ir  jatiek gala?

22 Ответы

Piekrītu par to, ka atkarīgs no situācijas. Visādi atkarīgie utt. - nu nedotu to naudu, kam, ja tāpat nodzers.. Vai nerūpējās bērnībā. Zinu sievieti, par kuru tēvs nelikās ne ziņis no kādiem 7 līdz 24 gadiem, kad viņa ārzemēs sāka labi pelnīt un likt sociālos tīklos bildes no ceļojumiem. Tad viņs uzreiz parādījās.

Tāpat ja arī ir labas attiecības, nav zināms, vai tam bērnam ārzemēs tiešām iet tik labi, varbūt labo darbu pazaudējis, alga vairs nav tik liela, veselības problēmas, parādi, kur visa nauda aiziet utt. un vienkārši par to nestāsta.

Citādi, ja ar vecākiem labas attiecības un citu šķēršļu nav, tad, protams, palīdzēt vajag.

Ja godīgi, mana mamma arī teiks, ka vienmēr ir audzinājusi un darījusi to labāko utt, tā viņa arī domā, ir tāpat tā mīlestība un varbūt tā vēlme palīdzēt, bet nezinu vai palīdzēšu turpmāk, jo bērnībā ir bijis vairāk slikta nekā laba un mamma noteikti teiks, ka viss bija kārtībā, ka es tikai kaut ko izdomāju utt, bet to var just tikai pats, tākā jā, mīlestība tāpat paliek, jo mamma ir mamma, bet citreiz pati saka tādus tekstus, ka mums ir jādod viņai nauda obligāti utt, visulaiku atgādina to un tad sāc domāt, ka tā nemaz varbūt nevajag, ak nu ir grūti šo visu izstāstīt, bet tikai saprast un just pašam, tas ir kā kuram ģimenē sanācis.

Kad vecāki izšķīrās, kad gāju 3.klasē, kopš tās dienas līdz šodienai jau vairākus gadus, mamma tikai runā un stāsta, ka viena pati ir audzinājusi un uzaudzinājusi, bet reāli neko jau nemaz nav darījusi, tikai runājusi šo katru dienu, jo ir viena ar bērniem tik, nu ak..

Citreiz nevar saprast ko darīt, tas tiešām var būt pat ļoti, ļoti sarežģīti, tiem, kuriem bērnībā ir bijis pilns mīlestības, tiem drošvien nesaprast un būs daudz vieglāk palīdzēt, tā kaut kā..

Jūs esiet teikusi meitai par šo visu, ka trūkst sirsnīas, sarunu un arī naudas? Varbūt viņa to nemaz nezina? Izsakiet meitai savu sāpi. Uzrakstiet e-pastu par savām šī rīža sajūtām, jo tā starpcitu kaut kas izteikts ne vienmēr tiek sadzirdēts. Kā aŗi neredzu iemeslu - kāpēc meita nevarētu ceļot? Tas taču ir jauki, ka to var atļauties un tas interesē... 

atvainojos, man nestrādā datorā burts... nākas kopēt... ja strādātu, varētu izklāstīt arī savu dzīves situāciju, et laikam lai, ka nestrādā :)

> Sabīne

Jūs esiet teikusi meitai par šo visu, ka trūkst sirsnīas, sarunu un arī naudas? Varbūt viņa to nemaz nezina? Izsakiet meitai savu sāpi. Uzrakstiet e-pastu par savām šī rīža sajūtām, jo tā starpcitu kaut kas izteikts ne vienmēr tiek sadzirdēts. Kā aŗi neredzu iemeslu - kāpēc meita nevarētu ceļot? Tas taču ir jauki, ka to var atļauties un tas interesē... 

Nu protams,Sabīne,ka tas ir jauki,ka meita celo,man ari tas nebut neskauz,es ari pacelotu,ja butu tadas iespejas...par to izrunasanos....ja,esmu meginajusi vairakkart,bet...vina nevelas taja visa iedzilinaties,kapec gan sevi apgrutinat? Vinai ir lieliska dzive(par to man prieks) un vina negrib par manam grutibam neko dzirdet. Ja,kamer bija Latvija,mums bija briniskigas attiecibas,pat ne ka matei ar meitu,bet ka draudzenem,vareja man visu izstastit,uzticeties...nespeju tapec saprast kapec tagad tada nocietinasanas,vai ta notiek ar visiem kas aizbrauc?

> Santa Medne

> Inese Karpova ex.Urbane

Es dzivoju arzemes, mamma  LV. Ja tu doma materjalo palidzibu, tad savai mammai esmu vairakas reizes piedavajusi, bet vina ir atteikusies. Toties pati labprat palidz. Mamma vairak grib ,lai mes biezak ciemos braucam. Bet no decembra mamma paliek bez darba, tad gan es vinai sutisu naudu pat ja vina negrib.

Nu es ari parasti neko viniem neprasu,jo domaju,ka pasi sapratis....

Santa, nemakam mes te saprast ko cilvekam LV vajag. Ir japasak.  Ja mana mamma pasaka ka vina plano nopirkt kaut ko vai vinai vajadzes pirkt, es to noperku un aizsutu ka davanu, jo naudu vina nepienem.

> Santa Medne

> Sabīne

Nu protams,Sabīne,ka tas ir jauki,ka meita celo,man ari tas nebut neskauz,es ari pacelotu,ja butu tadas iespejas...par to izrunasanos....ja,esmu meginajusi vairakkart,bet...vina nevelas taja visa iedzilinaties,kapec gan sevi apgrutinat? Vinai ir lieliska dzive(par to man prieks) un vina negrib par manam grutibam neko dzirdet. Ja,kamer bija Latvija,mums bija briniskigas attiecibas,pat ne ka matei ar meitu,bet ka draudzenem,vareja man visu izstastit,uzticeties...nespeju tapec saprast kapec tagad tada nocietinasanas,vai ta notiek ar visiem kas aizbrauc?

uzaiciniet meitu uz tēju "skype"... izrunājieties, sakiet, ka saprotiet, ka viņa no tā visa ir tālu un rādās, ka viņai tas nerūp, et ka jums pietrūkst iepriekšējo attiecīu, kas ija. Esiet uzstājīga. Sakiet atklāti, ka nepieciešams tas un tas,  nav tādu līdzekļu un grii lūgt nelielu materiālu atalstu. Esiet varūt pat skara un prasiet - kas notiek, kāpēc tāda palikusi, ka nav vairs iespējamas sirsnīgas sarunas? Ja tiešām viss ir ijis lai, tad kaut kas nogājis meitas galvā greizi un to atrisināt var tikai atklāti izrunājoties, pastrīdoties un nonākot pie gala rezultāta.

Tā nenotiek ar visiem aizbraucējiem, mana māsa ir emocionāli tuva vecākiem, bet viņa, cik man zināms, tā pa tiešo naudu arī nesūta. Sūta labas dāvanas uz svētkiem, reizēm nopērk biļetes braukšanai pie viņas, apmaksā ceļojumu kopā ar viņu u.tml., bet tā, lai sūtitu tieši naudu uz Latviju - nē. Varbūt Jūsu meita domā kaut kā līdzīgi.. Tāpēc varbūt tiešām pasakiet meitai tieši acīs, ka Jums derētu palīdzība! :)

Skumji, ka Jums tāda situācija, bet cerams, ka atradīsiet tam risinājumu.

Santa, vai meita Tev saka, lai Tu arī brauc prom no Latvijas? Jo lielākā daļa aizbraukušo tieši tā domā, ka nav ko gausties par slikto dzīvi, ja var ko mainīt.

Man pašai arī ir doma braukt prom, vairāk gan dēļ tā, ka slikti panesu auksto laiku šeit. Bet protams, ka materiālā labklājība arī ir nozīmīgs faktors, kaut vai dēļ tiem pašiem ceļojumiem.

Tā ka - laižam dzīvē! Un gaidīt no citiem kaut ko nav vērts, lai arī kā liekas, ka esam to pelnījuši... Aci miedzošs

Mana meitiņa arī dzīvo pati savu dzīvi.Attiecībā uz naudas lietām mums ir tā,ja man vajag bērns aizdod un es varu lēnā garā atdot,jo neuzskatu,ka viņai būtu man šī naudiņa jādāvina.Es vēl parasti viņai atdodu ar procentiem:)Kad viņa brauc pie manis ciemos parasti man atved visādas labas tējas,kafijas,es par to viņai sacepu kūkas,cepumus,jo viņiem abiem ar draugu ļoti garšo mājās gatavotas lietas :)Mēs kaut kā tā esam atrisinājušas to naudas lietu :)Vai arī piemēram nopērku kaut ko šeit skapī sev,meitiņai iepatīkas un protams ka to lietiņu uzdāvināšu viņai :)

11 - 20 с 22

Тема закрыта