Sasmējos... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Sasmējos...

Vēlējos padalīties tādā nelielā kuriozā,kurš man lika nepajokam sasmieties...Sūtu meitenei vēstulīti ar jautājumu-vai var kleitiņai atsūtīt precīzākus mērus?Pienāk atbilde-''Atbilst tam izmeram kas noradits ! Garums lidz celim !''Vai tikai man liekas dīvaina tāda atbilde?Ja tā loģiski padomā -katram augumam taču celis nav vienā un tajā pašā attālumā no pleca vai ne?Turklāt izmēri taču atšķiras salīdzinot Ķīnā ražotu 42izmēru ar Krievijā ražotu un ES ražotu!:)

02.11.2014 17:12

Lai par cilvēku rastos viedoklis, nav obligāti ar viņu iepazīties, pietiek palasīt palagus, izteicienus: pati sevi parādi.

02.11.2014 17:16

1. > Ивета К

Agnesei pašai trūkst uztveres spēju.  Izsakās nevis, kāda tu esi, bet  ko tu dari. Tas viens. Otrs. Jau iepriekšējā diskusijā pacietīgi mēģināju paskaidrot: meitenes prasa mērus ne jau tādēļ, ka uzmanības deficīts vai ka nav ko darīt, ne jau lai pačakarētu pārdevējai smadzenes, bet tāpēc, ka dažādu iemeslu dēļ saudzē savu naudiņu, tos pašus 2 eiro, un nopirktu tiešām to, kas vajadzīgs un ko nēsās. Ja pirkums būs garām, tad citam vairs to 2 eiro nebūs. Bet personai, kas nepalaiž garām izdevību palielīties ar savām četrām brendu somām (laikam augstākais, kas dzīvē sasniegts, un mums visām tas jāzina, nu paldies par informāciju! kā tās  pērk, nezinājām, visas tak pāķes), to nesaprast, jo pat nevēlas iedziļināties, maļ tikai savu. Dzirdējām visas, nu, nemēri, labi, nemēri tālāk, tava darīšana. Bet to, kas lūdz (!!!) nomērīt, nolikšana forumā ir ļoti nesmuka lieta.

Un kas tev pret lauku sievietēm? Tie tantuki dzīvē vairāk laba izdarījuši nekā  tu ar savām četrām brendu somām (uzreiz saku: neskauž, ir visādas drēbes pašai. Un citām neskauž arī, ir daudzas, kam brendi bijuši nebijuši).

nu tev pilnigi nopietni ar galvu nav kaartiibaa. Kaads tur sakars ar lieliishanos? Es droshvien ar to, ka humanaa nopirku jaunus zara svaarkus pa 8eur arii lielos vai ne :D  diez kapeec tu pie taa nepiekasies? Ha ha ha, arpraats, skaties kaa tev taa skaudiiba pa ausiim aaraa neizlien  ;)))))) Pietam atkal jau, ar uzmaniibu tev viss nav labi - es atkaartosos veelreiz....MAN VISIEM SLUDINAAJUMIEM MEERI JAU IR KLAAT, bet nu tas taa :D varbut man veel tresho reizi to pateikt, nav jau zeel, tev skatos ne ar pirmo ne otro reizi neaiziet :) 

02.11.2014 17:19

Tu man, starp citu, regulaari adresee personiigus komentaarus. Loti pagodinaata juutos par tavu neizsmeljamo uzmaniibas apliecinaashanu, bet nu man goda vaards ar taadu cilveeku kaa tu nav nekaa kopiiga un apspriezama :) Vari turpinaat vaariities, es reaali ar tevi diskuteet vairs neveelos :) Ja veel gribaas kaut kaadu murgu pateikt man, atraksti man privaati un beidz sevi apkaunot ;))) 

02.11.2014 17:29

Prijehaļi… Man arī skaužot… Kas? Tās brendu somas neskauž,  un arī redzēju, ka iepirkies humpalās, ka mērus pieliki, utt… Lasīju. Un ka arī man ir uzmanības deficīts, ar galvu nav kaartiībaa (starp citu, klasiska atruna, kad argumenti beigušies). Bet es neapvainojos. Tu apkauno sevi, ne es sevi. Tu esi pārdevēja, kurai ir vajadzīgi pircēji (pati rakstīji, ka uz andeli iesi, ,,humpalnieku saiets”, pēc taviem vārdiem tak, bet laikam ļoti vajag pārdot), tāpēc pret pircējiem tev jāizturas ar cieņu. Var pateikt, ka nemēri (papildus mērus), bet to izdarīt korektāk, neapsmejot tos pircējus, kas savā naivumā un nezināšanā tavā skapī ieklīst un vēl naivi mērus par diveiro lietu paprasa.

P.s. personiskai sarakstei neredzu jēgu, sarakstos ar adekvātiem cilvēkiem, piedod.

02.11.2014 17:36

> Ивета К

Prijehaļi... Man arī skaužot... Kas? Tās brendu somas neskauž,  un arī redzēju, ka iepirkies humpalās, ka mērus pieliki, utt... Lasīju. Un ka arī man ir uzmanības deficīts, ar galvu nav kaartiībaa (starp citu, klasiska atruna, kad argumenti beigušies). Bet es neapvainojos. Tu apkauno sevi, ne es sevi. Tu esi pārdevēja, kurai ir vajadzīgi pircēji (pati rakstīji, ka uz andeli iesi, ,,humpalnieku saiets", pēc taviem vārdiem tak, bet laikam ļoti vajag pārdot), tāpēc pret pircējiem tev jāizturas ar cieņu. Var pateikt, ka nemēri (papildus mērus), bet to izdarīt korektāk, neapsmejot tos pircējus, kas savā naivumā un nezināšanā tavā skapī ieklīst un vēl naivi mērus par diveiro lietu paprasa.

P.s. personiskai sarakstei neredzu jēgu, sarakstos ar adekvātiem cilvēkiem, piedod.

Nu bet protams Iveta, tikai zini kas par lietu, nejau es tevi pieminu vai meeginu par/ar tevi parunaaties jebkuraa diskusijaa, kuraa es kaut ko uzrakstu ;))))

Gribeetu redzet ka tu argumenteesi to, ka megini tik stiligi sarkastiski (sorry, bet tev nesanaca) izteikties par to, ka piedalisos andele. Mes ar draudzenem vienmer piedalamies, principa ko pardodam, par to pashu ari kaut ko vietaa nopeerkam. Un? :D Es kaut kada bridi teicu, ka man humpalas nepatik? FAIL (izmanto google translate, ja nezini, ko tas vaards noziimee - veel kaut ko sodien jaunu tev iemaaciisu! Un pasaki vel, ka es neesmu jauka?:D), Iveta, MASSIVE FAIL no tavas puses ;) Reali liec mani mieraa, tas jau saak palikt slimiigi, ka tu man uzbaazies visu laiku ar savu viedokli par mani :D  

04.11.2014 20:22

Ne jau katra ies tērēt savu laiku un mērīs, jo zina, ka tā pat nenopirks 

71 - 76 с 76