Problems with my hair:( - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Problems with my hair:(

Labvakar:)

Šoreiz gribu papļāpāt par matiņiem:)

Agrāk biju blonda, stipri sabojāju matus, balinot.Tagad pārkrasoju matus citā krāsā, nu jau palēnām tie sāk atkopties, taču....lūst gali, grūti ķemmējas pēc mazgāšanas, nav dzīva izskata:( Kaut ko jau es daru, piemēram regulāri piegriežu galiņus, bet tā kā agrāk nav bijušas problēmas, tad īsti neprotu matiņus kopt, nezinu kādi līdzekļi ir labāki, un pirkt visu pēc kārtas, balstoties tikai uz aprakstu un augstām cenām, es nevēlos!

Esmu sabēdājusies, jo tiešām vēlos glītus un veselīgus matus,citreiz paskatoties uz citām meitenēm nu pilnīgi sirds sažņaudzas:(

Vēlos arī tos audzēt garākus, lai ar laiku nav jālieto pieaudzējamie mati:)

Pastāstiet, varbūt jums ir līdzīga pieredze, kādu līdzekļus lietojiet? Varbūt ir labas tautas metodes? Uzklausīšu visu:)

Varbūt kādai skapī ir labi kopšanas līdzeklīši?Labprāt iegādātos!Un arī matu krāsas interesē, labākas firmas, kvalitāte! 

Mīļš paldies!:)

41 Ответы

oj,ko tik mani mati nav izcietuši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Arī šobrīd,manas vēlmes mainās tā, ka ienāk prāta balinu,krāsoju,atkal tumši... Lietoju dnc eļļas, MASKA OBLIGĀTA,turu pat stundu. Ja galīgi nav-keratīns,laminēšana. Eļļinas katru dienu matu galiem,obligātas. Fēnam nē, taisnotājs tikai pasākumiem.

un galvas masāža vai vakaros matu ķemmēšana uz visām pusēm(uzmanot galus-tos neaiztikt,lai netraumētu vel vairāk)

Es agrāk matus krāsoju,balināju ļoti bieži un pat brīnos-nav bijušas problēmas vispār.Protams,paralēli tam visam procesam lietoju nemitīgi biosilk vai chi firmas matu zīdu,tas man palīdzējis vienmēr. Tagad jau decembrī būs apaļi 2 gadi,kopš nekrāsoju matus vispār un esmu autaudzējusi pilnā garumā dabīgos matus,atbrīvojoties no krāsotiem. Īsāk sakot-man no šīm problēmām palīdzēja izvairīties matu zīds,uz maniem matiem tas tiešām strādāja perfekti un pildīja savu funkciju uz visiem 100%. 

Kā arī tam visam trakajam krāsošanas/balināšnas procesam pa virsu nāca katru dienu fēnošana un taisnošana,bet re kā,visi mati uz galvas un nevainojamā stāvoklī.

Dzintars eļļiņas ļoti efetīvas. Gribēju piebilst - ja nemāki angļu valodā gramatiski pareizi rakstīt, labāk  to nedari :)

and with english as well )))) * hair Vēsais

> BEAUTÉ

Dzintars eļļiņas ļoti efetīvas. Gribēju piebilst - ja nemāki angļu valodā gramatiski pareizi rakstīt, labāk  to nedari :)

:D Ups, viss kārtībā rakstīt māku, elementāra neuzmanības kļūda.

Исправлено 03.11.2014 18:45

Iesaku iegādāties no Avon eļļu matu spīdumam (http://www.shopknop.com/index.php?route=product/product&product_id=286 ) Man arī agrāk no balināšanas mati palika ļooti īsi, taču lietojot eļļu,brīnumainā kārtā tie palika  dzīvīgāki un sākuši ļoti ātri augt. ;)

> Gardenia

and with english as well )))) * hair Vēsais

Jā, steidzīga rakstība, tāpēc kļūdījos;) Paldies!

> Elīza

Iesaku iegādāties no Avon eļļu matu spīdumam(zaļā krāsā, nosaukums- Advance Techniques daily shine supreme).  man arī agrāk no balināšanas mati palika ļooti īsi, taču lietojot eļļu,brīnumainā kārtā tie palika  dzīvīgāki un sākuši ļoti ātri augt. ;)

Jā, šo eļļiņu gan esmu lietojusi, man tiešām patika;)

1 - 10 с 41

Тема закрыта