Problems with my hair:( - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Problems with my hair:(

Labvakar:)

Šoreiz gribu papļāpāt par matiņiem:)

Agrāk biju blonda, stipri sabojāju matus, balinot.Tagad pārkrasoju matus citā krāsā, nu jau palēnām tie sāk atkopties, taču....lūst gali, grūti ķemmējas pēc mazgāšanas, nav dzīva izskata:( Kaut ko jau es daru, piemēram regulāri piegriežu galiņus, bet tā kā agrāk nav bijušas problēmas, tad īsti neprotu matiņus kopt, nezinu kādi līdzekļi ir labāki, un pirkt visu pēc kārtas, balstoties tikai uz aprakstu un augstām cenām, es nevēlos!

Esmu sabēdājusies, jo tiešām vēlos glītus un veselīgus matus,citreiz paskatoties uz citām meitenēm nu pilnīgi sirds sažņaudzas:(

Vēlos arī tos audzēt garākus, lai ar laiku nav jālieto pieaudzējamie mati:)

Pastāstiet, varbūt jums ir līdzīga pieredze, kādu līdzekļus lietojiet? Varbūt ir labas tautas metodes? Uzklausīšu visu:)

Varbūt kādai skapī ir labi kopšanas līdzeklīši?Labprāt iegādātos!Un arī matu krāsas interesē, labākas firmas, kvalitāte! 

Mīļš paldies!:)

41 Ответы

mana friziere ieteica ik pa laikam ieziest majonēzi matos! viņi uzreiz kljuus ziidainaaki un vieglaaki, nav nekaada aromaata, ne keepas! kaa ari olu var matu sakniitees iemaseet :) sie ir vairaak tautu liidzeli, bet man ir profesionaalais- john frieda frizz ease kreems ko mitros matos iemasee, ja ir interese kaadai varu paardot :) 

Man ir tieši šis pats stāsts, balināju matus kā traka 3 dienas pēc kartas (pat atcerēties negribu cik stulba varēju būt )  līdz palika man mati līdz pleciem, sabojāti, aplūzuši , šķēlušies. Nu tad sāku ārstēšanas procesu. Vispirms jau atteicos no taisnotāja, matu krāsām, sāku dzert vitamīnus un lietoju tikai DABĪGOS šampūnus un balzāmus. Nu jau ir apritējis gads mati ir tīk veselīgi, nevar pateikt pat ko viņi ir pārcietuši. Pašlaik lietoju ekoloģisko matu masku pasūtiju no mājaslapas, ar viņu ir nenormālie panākumi un izmaiņas, tagad lūztošiem galiem esmu teikusi atā. :) 

> Kriksis - IZDEVĪGI :)

Man ir tieši šis pats stāsts, balināju matus kā traka 3 dienas pēc kartas (pat atcerēties negribu cik stulba varēju būt )  līdz palika man mati līdz pleciem, sabojāti, aplūzuši , šķēlušies. Nu tad sāku ārstēšanas procesu. Vispirms jau atteicos no taisnotāja, matu krāsām, sāku dzert vitamīnus un lietoju tikai DABĪGOS šampūnus un balzāmus. Nu jau ir apritējis gads mati ir tīk veselīgi, nevar pateikt pat ko viņi ir pārcietuši. Pašlaik lietoju ekoloģisko matu masku pasūtiju no mājaslapas, ar viņu ir nenormālie panākumi un izmaiņas, tagad lūztošiem galiem esmu teikusi atā. :) 

Var uzzināt par masku vairāk?kur nopirkt var?

Kādus vitamīnus dzerat?

Rakstu lieliem burtiem - EJ UZ APTIEKU UN NOPERC PLACENTA AMPULAS!!!!

tavu matus izglabs viens kurss.

Ieksa ir 12ampulas laikam un katru otro dienu pec mazgasanas smere ieksa,mati bus super un augs loti atri. Summa 7,50 eiro. Veiksmi!!!! 

Manam vīram tā placenta nepalidzēja vispār! Pirkām 3 pakas par 12 eur,rezultātā ir 0,tāpēc kā kuram..

Man bija līdzīga situaacija, apgriezu matus īsus,liku dažaadas maskas un mazgaaju ar šo šampūnu un matu masku, tiešaam palīdzēja, lietoju šos vēljoprojaam!

Es balinu matus šķipsnās, kopš sāku tā darīt, mati izauguši gari un veselīgi.

Tas jau arī pēc gēniem.. Citaam aug skaisti, gari,biezi mati, citas pat ar briinumlīdzekļiem nespees dabuut taadus. ;/

Man agrak bija Gari, melni mati, veseliigi (laigan visu mūžu kraasoju, fēnoju, taisnoju) pienaaaca kaads stulbuma brīdis, paņēmu un nogriezu, tagad kupluma vispaar nav :( Mēģinu atrast briinumliidzekljus :(

> Pārsla

Manam vīram tā placenta nepalidzēja vispār! Pirkām 3 pakas par 12 eur,rezultātā ir 0,tāpēc kā kuram..

palcentas apmpulas darbojas ka atjaunoshanas lidzeklis, jo satur cilmes sunas. ja nepalidz pat cilmes shunas, nu tad zini, ka problema ir citur.

11 - 20 с 41

Тема закрыта