Problems with my hair:( - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Problems with my hair:(

Labvakar:)

Šoreiz gribu papļāpāt par matiņiem:)

Agrāk biju blonda, stipri sabojāju matus, balinot.Tagad pārkrasoju matus citā krāsā, nu jau palēnām tie sāk atkopties, taču....lūst gali, grūti ķemmējas pēc mazgāšanas, nav dzīva izskata:( Kaut ko jau es daru, piemēram regulāri piegriežu galiņus, bet tā kā agrāk nav bijušas problēmas, tad īsti neprotu matiņus kopt, nezinu kādi līdzekļi ir labāki, un pirkt visu pēc kārtas, balstoties tikai uz aprakstu un augstām cenām, es nevēlos!

Esmu sabēdājusies, jo tiešām vēlos glītus un veselīgus matus,citreiz paskatoties uz citām meitenēm nu pilnīgi sirds sažņaudzas:(

Vēlos arī tos audzēt garākus, lai ar laiku nav jālieto pieaudzējamie mati:)

Pastāstiet, varbūt jums ir līdzīga pieredze, kādu līdzekļus lietojiet? Varbūt ir labas tautas metodes? Uzklausīšu visu:)

Varbūt kādai skapī ir labi kopšanas līdzeklīši?Labprāt iegādātos!Un arī matu krāsas interesē, labākas firmas, kvalitāte! 

Mīļš paldies!:)

41 Ответы

Sveika ! Pasai ta da pati problrma bija ! Izkemmet gruti un t.t.

Bet bez sis ellas mana dzive palika vieglaka ! Es tev iesaku no visas sirds ! Vienkarsi nomazga matus un uz mitroem matiem uzlec : zaberze plaukstas un iemase ( it ipasi galus ! ) notekti izmegini !

http://www.stenders-cosmetics.lv/matu-ella-dabiskam-mirdzumam  

> Anja

> Cukurvate

4) NEKAD neķemmē slapjus matus! Tādā veidā mati izstaipās, kļūst trausli un lūstoši;

Kā šo punktu var izpildīt ? Ja nu vienīgi ir īsi mati, tad jā.
Ja es savus matus neizķemmēšu slapjus, tad pēc tam tos vairs neizķemmēšu vispār...

Labots: šodien, 23:14

Man liekas, ka es arī ne, jo nu viņi tāaaa sapiņķerējas mazgājot. Bet nu es pamēģināšu un tad spriedīšu.

> Tory

Iesaku iegadaties dadzu ellu un smeret matu saknes un galinjus kadu stundinju vai 30min pirms mazgashanas... 

majas apstaklos pashtaisitas maskas loti atri atdzivina matus- avokado, rupjmaizes maska, tad te meitene mineja par kokosriekstu ellu, ta tiesham ir veseliiga gan matiem, gan kermenim .... vasara gan pavasari labakais matiem ir berzu lapas un natres....  

shis metodes atrak atdzivinas matus neka dargie shampuni un visadas proceduras dargas kopiedava saloni!!! 

par sevim varu teikt, ka sen jau lietoju shampunus tikai bez sulfatiem un parabeniem... sen neesmu saskarusies ar matu problemu...

Es gan esmu pret rupjmaizes, avokado vai dažādām maskām tādām kā olas dzeltenums, sīpoli un tik ļoti lielītā majonēze... Uzskatu, ka zinātne ir gājusi tālu, lai mēs šīs metodes izslēgtu no raciona matu kopšanā. Kapēc ēdiens jākrāmē uz matiem? Saprotu, mūsu vecmammām nebija masku un serumu, bet kapēc mums, ja ir pieejami lieliski kopšanas līdzekļi, katram tipam un matu problēmai zieķēt matos pārtiku? 

Lūdzu, neapvainojieties! Es tikai saku savas domas!!!

Autorei iesaku lielisku līdzekli. Man pašai ir biezi, blondi mati un es, izmēģinot šīs firmas līdzekļus ne pret ko citu nemainītu! Tiešām super! Maska nopērkama tepat Latvijā, maksā zem 50 eur! (Nesen bija diskusija, kur arī biju izlikusi linku)

Un es jau tūbiņu lietoju labu laiciņu, tiešām lieliska prece! 

Es pašlaik esmu sataisījusi šo, jau vairākas reizes taisīju, man ļoti patīk, mati paliek spīdīgi un mīksti, viss super dabīgs, pie tam, ja nav kāda indigrienta, nekas, var vienu neielikt, citreiz ielikt, visu darīju kā meitene video, viņai vēl visādi super daudz ieteikumi, kā matiem tā arī visam citam :) es uzticos, jo redzu kādi viņai superforši mati :) var būt kādai noderēs :) http://youtu.be/O_sC9gyEER0

man gan patīk paštaisītas maskas, jo es pati zinu ko es ielieku, nevis piemaisa kāds kādu vielu kas nedod 100% efektu, savādāk nevienam nav izdevīgi tirgot tādu produktu no kura būs 100% efekta un vairs nevajadzēs pirkt. Tas ir liels liels bizness tā visa matu padarīšana :)

> Inga29

Varu piedāvāt Amway šampūnu un balzāmu. Meitenes, kuras ir to lietojušas - ir sajūsmā.

Jaa par šo balzamu arī runaju, ja vēlas kada iegadaties varu palīdzēt. 

> Inga29

Varu piedāvāt Amway šampūnu un balzāmu. Meitenes, kuras ir to lietojušas - ir sajūsmā.

pēc profesijas esmu friziere, bet neko labāku par amway produkciju nevaru pat iedomāties!....premium kvalitāte

Man pašai ir ļoti biezi, dabīgi mati(nekrāsoju), bet taisnojot sabojāju, ļoooti patīk LaCoupe šampūni ar argana eļļu. http://tavakosmetika.lv/products/product/2226

Noteikti jāpievērš uzmanība matu žāvēšanas procesam. Nav liela māksla žāvēšanas vietā izdarīt kaltēšanu un dedzināšanu.  (Pat ja pašai šķiet, ka veiksmīgi tiek atdarinātas friziera veiklās manipulācijas ar fēnu un apaļajām birstēm.)  Tāpat matiem noteikti nepatīk trīties gar sintētiskiem materiāliem - drēbēm, mēbelēm,auto sēdekļiem.  Tad nu es saku, ka ar kvalitatīvo kosmētikas līdzekļu lietošanu problēma neatrisināsies. Tas ir dzīvesveids kopumā,kas ietekmē mūsu skaistās " iekšiņas un āriņas".

vislabaakais ir - 2-3h pirms mazgashanas iesmeret oliivellju. pati taa daru.

vislabaakais ir - 2-3h pirms mazgashanas iesmeret oliivellju. pati taa daru.

31 - 40 с 41

Тема закрыта