SOS blusas!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

SOS blusas!!

Sveikas. Ta nu gadijas ka ir paradijusas majas blusas :((

Tagad sezu un lauzu galvu kadu un kur nopirkt lidzekli pret blusam, jo Kakis it ka parstaja kasities bet atkal kasas. 

Varbut varat padalities kadus lidzeklus jus pirkat.

Esmu izmisuma jo pirmo reizi ar ko tadu sastapusies :((

16 Ответы

Nopeerciet Zooveikalaa Neostamazan .

Izmazgājiet māju ar terpentīnūdeni.

viss vienkāršākais veids ir sveķu terpentīns...izšļaksti pa paklāju jeb mazgājot grīdas pielej klāt...

Es ar terpentinu jau mazgaju bet neka nepalidz :((

Sliwala 4to nado mitj vodoj razbavlenoj s prostoj solju

Ar vienu reizi, iespējams, nebūs līdzēts, jo viņas sadēj oliņas tepiķos, segās, dīvānos - dzīvās blusas ar indēm jau nogalina, bet pēc dažām dienām izšķiļas no olām jaunās un atkal ir klāt.

Kā jau meitnes minēja - ar terpentīnu izmazgāt visas telpas, pēc iespējas arī zem mēbelēm, zem gultām, un atkārtot vismaz nedēļu katru dienu.

Var terpentīnūdeni ieliet "spreju" pudelēs, piemēram, logu mazgāšanas līdzekļa pudelē un izpūst to pa telpām.

Lai izdodas! :))

Исправлено 04.11.2014 21:24

Ar vienu neostomosan ampulu nepietiks,ir jāpērk ampula kaķim ar indi pret blusām maksā ap 8 eur,nevis tās lētās par 2-3 eur,tur nav inde blusām,tur ir no zālēm nepatikama smaka tikai. Un jādara ir tā ampula kaķim ir jāiesmērē un mājās vispirms ar putekļu sūcēju visu iztīrīt un tad atšķaidīt to neostomosan ampulu,viena ampula uz 1 litru labāk,ir jānopērk uz dzīvokli vismaz 2-3 ampulas(viena ampula maksā 2 eur),ar vienu ampulu izmazgāt grīdu,pārējās ampulas smidzināt visur,pilnīgi visur,gan aiz virtuves skapīšiem,galdiem,drēbes skapī ( nekas nebūs no tās ampulas drēbēm) un t.t.

Labāk netaupīt naudu uz šīm lietam,jo savādāk būs vēl trakāk,par cik rudens ir silta,tāpēc tās nemirst un vairojas. Pēc pāris nedēļām kaķis savāks visas blusas un pat tās,kuras jau no oliņām nāks atkal,jo kad kodīs kaķi,tad saņems savu indes devu un mirs! Labāk kaķim palietot tās ampulas 2 mēnešus.

Terpentīns nepalīdzēs! Neterē laiku,jo blusas savairosies šausmīgi.

Man mamma strādā vet.aptiekā un zin kā cīnīties ar visu to murgu,cilvēki nāk raudādami,mamma stāsta,ka tas līdz trakumam var savest cilvēkus,brr

Un jā,zooveikalos tās ampulas kaķiem un mājai nepārdodas,tika vet.aptiekās :)

ar sālsūdeni un tā kārtīgi, palīdzēs

Исправлено 04.11.2014 21:38

Sveikas!

Vasarā saskāros ar šo problēmu...Man gan mājdzīvnieku nav, bet vecākais bērns regulāri nesa no pagalma vai draugiem. Nomocījos eksperementos un blusu medībās, jo mazajai ir ļoti alerģiska reakcija, bija sakosta no vietas...Man ieteica aerosolu "Perma Guard", padārgs gan ir, ap 17Eur lielā pudele (400ml pudele pietiek 100m2). Bet ar to var apstrādāt visu arī bērna gultiņu. Kaitīgs ir pusstundas laikā pēc pūšanas un telpās nedrīkst atrasties, bet tad visu jaizvēdina un it kā

efekts saglabājas līdz 12mēn. Es apstrādāju 2 reizes un viss ir aiz muguras:) Tā kā man šis līdzeklis palīdzēja! 

1 - 10 с 16