Veikalu atlaižu kartes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Veikalu atlaižu (klienta) kartes

Sveikas!

No kuriem veikaliem jūsu maciņos ir dažādas atlaižu kartes? Un kuros veikalos ir visizdevīgākie piedāvājumi ar šīm kartēm?

Nerunājot par pārtikas veikaliem, man ir vien NS King un Drogas atlaižu kartes Aci miedzošs

14 Ответы

man ir ns king un meness aptieka..

neesmu vel izmantojusi..un ns king ari neizmantosu..taa kaa ja kadam vajag ns king karti laipni ludzu mana profila:)

Man ir Drogas,Chili pica, un tgt gribu tikt pie Siberika kartes:))

Ir NS King, tiesa - vairs nav tik draudzīga kā agrāk. Agrāk arī atlaides precei deva vēl 8% atlaidi, tagad nedod, jēgas nekādas.

Euroskor - šad tad ir ļoti izdevīgi piedāvājumi, jo karte der arī Ecco, Tamaris un vēl kaut kādā veikalā.

Depo, K-Rauta, Cenu klubs - izmantoju reti, bet ir šad tad labi piedāvājumi

Euroaptiekas karte

pārējās neizmantoju, nav izdevīgi. Bija Galactico, bet nu ir beidzies termiņš un neplānoju pagarināt, manā izpratnē - galīgi nejēdzīga karte.

Daudzas kartes ir izmestas, jo ir par traku, ja katrā veikalā ir sava klienta karte. varēja jau kaut kā šo visu pasākumu apvienot.

Исправлено 07.08.2013 16:48

Man to karšu ir tik daudz, ka esmu kartēm iegādājusies speciālu maciņu :D

Bez Rimi un Prismas....

No apavu veikaliem ir NS King, Eiropas apavi, Milano

No apģērbu veikaliem Zapping, Marks&Spenser, Rolada

Ir arī Čili picas, BENU aptiekas, Club One, Hesburger, Cinamon, Tehnoland, Krūza, Depo, arī Baltic Taxi atlaižu/bonusu kartes.

Godīgi sakot, man to atlaižu karšu ir tik daudz, ka bieži vien veikalā pat aizmirstu to iedot, jo esmu aizmirsusi, ka man tāda ir :D

Visbiežāk dažādu atlaižu saņemšanai izmantoju American Express :)

Исправлено 13.01.2015 16:45

Drogas, Rimi un Mana aptieka

Kuru veikalu kartes izdevīgi izmatot lai saņemtu papildus atlaides/ dažādas akcijas precēm (kosmētika, grāmatas)?

> Skārleta

Drogas, Rimi un Mana aptieka

Kuru veikalu kartes izdevīgi izmatot lai saņemtu papildus atlaides/ dažādas akcijas precēm (kosmētika, grāmatas)?

Labots: šodien, 16:45

Nu ļoti bieži dažādos veikalos ir 10% atlaide ar ISIC studenta karti. Izdevīga ir arī Galaktico karte.

Vai, loti maz: siberica (labi piedavajumi), denim dream 5% atlaide, stockmann- atlaides klientiem un papildus labumi, Domina klienta karte, bet to izmantoju vien Costas un Tommy atlaides iegusanai ))

Tas ari viss :D

Ta ir vairakas kartinas,bet izmantoju tikai - drogu, isic (laigan parasti tie ir tikai 5% tomer jauki,ka paris centi ietaupas),stockmann un rimi,maxima,prisma.

Ak un paldies karte- loti atri iekrajas naudina kuru var izteret kadam pirkumam. 

Nu man visizdevigaka ir maxima un rimi karte, jo par iekrato nauduuz Ziemassvetkiem saperku visu nepieciesamo, ka sava nauda nav jatere.

Vel salidzinosi biezi izmantoju Drogas un Aaptiekas karti. Reizem Depo un Elvi , Zapping un Euroskor kartes. Vel reizem noder Laumas velas veikala karte. 

Patasti kartes nemu tikai tajos veikalos, kuros kaut cik ieperkos, jo nav jegas no kartea, kuru izmantosu varbut reizi gada-aiznem tikai vietu maka..

1 - 10 с 14