Sprēgā lūpas. Ko darīt? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Sprēgā lūpas. Ko darīt?

Sveikas. Sācies aukstais laiks un man ir sākušas sprēgāt lūpas.. Nepalīdz neviens lūpu balzāms, pašlaik lietoju tikai drogās nopērkamos, bet varbūt Jūs variet ieteikt kādu kas tiešām palīdzētu?

21.12.2014 23:05

Man ir tieši tas pats, vislabāk palīdz, ja uz nakti saziež tādu pabiezu kārtu laba lūpu balzāma (Man patīk Blistex un Lip Smacker - nopērkami Stockmann'ā), plus noteikti pirms to dara, kā jau meitenes minēja, vajag noberzt sasprēgājušo ādu. Vēl ļoti efektīvs ir medus - droši uzklāj tādā vidējā kārtā uz lūpām un izturi kādas 10-15 min, pēc tam noņem ar salveti un noskalo, pēc tam balzāmu obligāti. Galvenais, procesa laikā nelaizīt nost medu. Man tiešām šis viss palīdz, iesaku. :)

21.12.2014 23:20

Burt's Bees dzeltenā skārda kastītē ar bitīti virsū. Pēc smaržas atgādina zvaigznīti un nedaudz kož, bet iedarbojas ļoti labi.

es biju iegajusi drogas tur tagad ir jauna linija, kur ir ella lupam. man skiet, ka ta varetu palidzet, bet neesmu drosa.: )

03.01.2015 13:06

Man labi palīdz aptiekās nopērkamās ziedes ar bišu vasku - Spīdola, Evija, Smaida. Šīs trīs man patika vislabāk. Ražotas Latvijā un sastāvs pilnīgi dabīgs. Sasmērēju uz nakti biezā slānī, un no rīta vairs nevienas plaisas.

03.01.2015 13:12

Var padzert ari A+E vitaminu,aptieka maksa 2.20,dzeru,kad sapregaja lupu kaktinji,atri palidzeja :)

41 - 45 с 45