Matu laminēšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Matu laminēšana

Sveikas, vai kada ir veikusi šo procedūru. Kadas atsauksmes? :)

24 Ответы

Исправлено 23.12.2014 12:19

..

esmu veikusi... super... mati paliek perfekti mīksti, nogludinati un spīdīgi :))

iesaku salonu StarB pie VEF tilta, foršas meitenes tur stradaa!

Kadas ir apmēram cenas? 

http://skaistumsunmode.espati.lv/index/view/raksts/espatilv-eksperiments-Matu-laminesana/id/579/

Ļoti foršs raksts, kurā eksperimenta dalībniece bija espati.lv redaktore Žanete. Tur ir arī bildes (parādīti procedūras etapi). Ceru, ka noderēs :)

Paldies, bet esmu dzirdējusi, ka jaa ir super efekts, bet pēc 2-3 nedēļam kad līdzeklis jau ir izgajis no matiem, mati kļūst drausmīgi, sausi u.t.t. Tas it kaa pasliktinot pat mata stavokli. Kaa tur  īsti ir?

Cik cilvēku, tik viedokļu. Protams, kā kuriem matiem - vieni mati var ļoti labi pieņemt to līdzekli, bet citi nē. Noteikti, ja izdomā veikt ko tādu, ej pie kāda laba speciālista, tad arī rezultāts būs labs, vienīgi nāksies šķirties ar lielāku naudiņu. Par to, ka pasliktina matu stāvokli - stipri šaubos! Krāsošanas, balināšanas, biežās veidošanas - lūk, kas bojā mūsu matus. Bet patīkama procedūra, matu lutināšana nu nekādīgi.. :) Kaut gan es pati vēlētos aiziet izmēģināt keratīna taisnošanu.. ;)

Es biju māsai uzdāvinājusi šo procedūru, taisīja GC pēdējā stāvā salonā un draudzene taisīja. Māsai turējās kādas 2-3 nedēļas, bet es neteiktu, ka viņai dabīgi mati ir slikti, vienīgā problēma taukošanās, viņa vienkārši gribēja pamēģināt, draudzenei tik 2-3 dienas izturēja, pirka kuponos, domāju, tapēc arī tik nekvalitatīvi + neievēroja noteikumu, ka laikam dažas dienas nedrīkst mazgāt. (Varbūt kaut ko jaucu). Bet nu jā draudzenei mati savukārt ir lokaini un krāsoti, stāvoklis ne pārāk labs. Bet neviena nesūdzējās, ka mati būtu sliktāki palikuši.

Es taisīju Kolonnā.

Rezultāts ļoti patika, vienīgi žēl, ka efekts turās tkai mēnesi.

Man tika veikta šī procedūra uzreiz,kā parādījās šī laminēšana. Man to veica māsa,tieši ar Brazilian Keratin Streitening. varu teikt tikai to labāko,mati super mīksti,krītoši,slideni,ļoti viegli mazgājās un ķemmējās. Man pašai bija diezgan veselīgi mati un taisni,bet pēc šis procedūras viņi kļiva vēl skaistāki un zīdaināki. Vienīgi ko neiesaku,piemēram,man bija tajā laikā čolka (ponijs) un viņu mēs arī laminējām,bet to nevajadzēja darīt,jo tad ponijs katru dienu bija jāmazgā,jo stipri taukojās. :) efektu jutu aptuveni mēnesi, bet piemēram mana māsa,kurai mati ļoti pūkojās,efektu juta kādus 3 mēnešus. Tas tiešām ir atkarīgs no matu stāvokļa,sabojātības pakāpes. Ietekšu tiešām šo procedūru taisīt kvalitatīvos salonos ar sertificētiem līdzekļiem. Man toreiz š'procedūra neko neizmaksāja,jo māsa mācījās,bet uz manu matu garumu 60cm tas izmakšatu 150 paundus,kādus 3 gadus atpakaļ :)

Ir divu veidu laminēšanas/taisnošanas līdzekļi. Viens Cacau Brazīļu keratīns un tad iet viegie cocoshoco u.c.

personīgā pieredze:

Brazīļu gan it kā ir aizliegts, bet ar to man mati bija ideāli ~3 menešus. Vēlams lai to matos liek iekšā kāds, kas patiešām to māk darīt un labi vēdināmās telpās. Nesaprotu kāpēc sacelta brēka, ka viņš ir kaitīgs, man nekādu ļaunumu nenodarīja, mati bija superīgi! Eiropas savienībā manuprāt vairs nepārdod, sev sūtu no ārzemēm.

Vieglie keratīni turās līdz vienam mēnesim un kā kurš mats ņem pretī. Uzskatu, ka to var likt pats sev matos un darboties saskaņā ar klāt pievienoto instrukciju. Esmu izmēģinājusi, bet uzskatu, ka nav vērts maksāt par to, nu vismaz salona cenu noteikti nē.

Mīts par matu sabojāšanu -  matiem neko sliktu nenodara. Vienīgi, kad viņš sāk iet ārā no mata un mats atgriežas iepriekšējā stāvoklī, pašai var  likties, ka mati kļūst sliktāki un sausāki, jo tiek salīdzināts arto, kādi mati bija, kad keratīns bija matos. Protams var matus arī net''išām sadedzināt, kad taisno ar pannu, iestrādājot keratīnu.

1 - 10 с 24