Matu laminēšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Matu laminēšana

Sveikas, vai kada ir veikusi šo procedūru. Kadas atsauksmes? :)

24 Ответы

Es Netaisiju salona, jo mamma strada tur un vnk aizgaju uz frizieru servisu un nopirku to lidzekli. MAKSA ap 1,50 eiro + obligati speciala maska jaliej. ta ap 10 eiro un majas apstaklos mamma pati uztaosija. turejaa 3 nedelas un mati palika kadi ieprieks bija. bet bija taisni un loti miksti. vienigais vajag darbinieku kartinu. tad no koleges, frizieres, aiznemas. pirku frizieru servisa. 

mamma pati manikire un teica, ka frizieres ka min 15 eiro pa virsu prasa, plus maska paliek pasai un deres citam reizem

Sveika,

vakar veicu,super.

Zizu var kuponu nopirkt pa 15 eiro.

> Adhara

Ir divu veidu laminēšanas/taisnošanas līdzekļi. Viens Cacau Brazīļu keratīns un tad iet viegie cocoshoco u.c.

personīgā pieredze:

Brazīļu gan it kā ir aizliegts, bet ar to man mati bija ideāli ~3 menešus. Vēlams lai to matos liek iekšā kāds, kas patiešām to māk darīt un labi vēdināmās telpās. Nesaprotu kāpēc sacelta brēka, ka viņš ir kaitīgs, man nekādu ļaunumu nenodarīja, mati bija superīgi! Eiropas savienībā manuprāt vairs nepārdod, sev sūtu no ārzemēm.

Vieglie keratīni turās līdz vienam mēnesim un kā kurš mats ņem pretī. Uzskatu, ka to var likt pats sev matos un darboties saskaņā ar klāt pievienoto instrukciju. Esmu izmēģinājusi, bet uzskatu, ka nav vērts maksāt par to, nu vismaz salona cenu noteikti nē.

Mīts par matu sabojāšanu -  matiem neko sliktu nenodara. Vienīgi, kad viņš sāk iet ārā no mata un mats atgriežas iepriekšējā stāvoklī, pašai var  likties, ka mati kļūst sliktāki un sausāki, jo tiek salīdzināts arto, kādi mati bija, kad keratīns bija matos. Protams var matus arī net''išām sadedzināt, kad taisno ar pannu, iestrādājot keratīnu.

Brēka sacelta tāpēc, ka viss, ko liekam matos, nonāk galvas ādā un dziļāk. Sabojāti mati būtu mazākais, par ko uztraukties. Visi produkti, kas ražoti trešajās pasaules valstīs un nespēj iziet sertefikāciju ES, tiešām liek aizdomāties... Pārsteigts

Arī par šeit nopērkamos vai izmantojamos līdzekļus  vajadzētu rūpīgi izpētīt.

O paldies meitenes par viedokļiem un pieredzi būs man arī jaizmēģina. :)

Исправлено 10.11.2014 20:31

es samaksāju 15 Ls,man patika,3 mēneši effekts,vairs netaisīšu,jo majās apstākļos līdzīgu proceduru varu pati uztaisīt:)

Un kādas izmaksas mājās taisot?

Kur var pasūtīt/nopirkt keratīnu? :)

> Dartucis

Sveika!Man ir lieks CoCochoko keratīns aptuveni 500 ml.Kādu brīdi lietoju,bet vairs ne.

Kur var pasūtīt/nopirkt keratīnu? :)

Profesionalais keratins kurs ir labs,maksa lielu naudu,un efekts ari bus labaks,neka perkot letaako variantu. Nu ja tu gribi staigat visu laiku ar taisniem matiem,tad ludzu labs process,bet ja velesies lokas,nekas nesanaks,ne nu sanaks tikai pec tam vairs nebus taisnais matu efekts.

Skatos tagad cenas matu laminesanai salona Maija majas lapa. Tur piedava 3 brendu laminesanu- Paul Mitchell, Elumen, Kerastase. Visdargaka ir Kerastase- bet vai tiesam, jo dargak jo kvalitativak? Ir kadas atsauksmes?

11 - 20 с 24