Pārdevējām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevējām

Meitenes,mans viedoklis ir tads-ja tiesam velies kautko no sava skapja pardot,tad vismaz reizi nedela vajadzetu apskatities,vai kada nav interesejusies(es katru dienu censos ielukoties),jo citadi iznak ta,ka karojas kada lietina,bet tu pie tas nevari tikt tikai tapec,ka nevar sazinaties ar pardeveju,kura portala nav radijusies divus menesus,citas vel ilgak.Kapec tad likt sludinajumus,ka pardod???

66 Ответы

Ar vienu pardevēju mēģinu sazinaties jau 2 mēnešus!!! Redzēju, ka viņa paris dienu atpakaļ bija ienakusi portalaa (līdz šim 2 mēnešus nebija) un neizlasīja manas vēstules! VAr taa būt, ka manas vēstules līdz viņai neaizgaja? Kads sistēmas gļuks? Vai arī viņa mani ignorē? Līdz šim mums sadarbības nebija :( Uzrakstīju viņai vēl 2 vēstules par citiem produktiem un arī vienu kometraraa pie produkta. RaudulīgaisRaudulīgais Jau sezona sen beigusies un šī mantiņa derēs tikai siltakam pavasara laikam Raudulīgais 

Man tāda pati problēma:( Neliekas par mani ne zinis jau apmēram četrus mēnešus. Bet nu neko. Domāju, ka profilus, kuri jau ilgstoši nav bijuši(es tiešām domāju ilgstoši) būtu jādzēš. Nav ko pūderēt smadzenes.

Nu var arī tāds būt, ka vienkārši pārdomā tirgot, vai aizmirst, domā ka nepirks nekas neko. Kas to lai zin, kapēc nenāk... 

> SummerShop:)

Man tāda pati problēma:( Neliekas par mani ne zinis jau apmēram četrus mēnešus. Bet nu neko. Domāju, ka profilus, kuri jau ilgstoši nav bijuši(es tiešām domāju ilgstoši) būtu jādzēš. Nav ko pūderēt smadzenes.

Es ari ta domaju.

> Snowfox

Nu var arī tāds būt, ka vienkārši pārdomā tirgot, vai aizmirst, domā ka nepirks nekas neko. Kas to lai zin, kapēc nenāk... 

Nu tad vajag dzēsties ara,tiesam nav ko "smadzenes puderet"...

Piemēram, es te ļoti bieži sastopu pārdevējas, kuras nav bijušas jau ilgi onlainā. Uzskatu, ja tu šeit reģistrējies, turklāt, kā pārdevējs, tad tomēr, nu lūdzu, mazliet atbildības. Jā var sanākt visādi ir darbs, ģimene uc. lietas, to es visu saprotu, bet domāju, ka neviena no pirkt gribētājām neprasa no pārdevēja to, lai tas visu laiku ir onlaina, nu kaut vai reizi nedēļā...tas jau būtu labi:) Pretējā gadījumā- neliec sludinājumus, ka pārdod;) 

> _MilaC_VIPbrandONLY_

Ar vienu pardevēju mēģinu sazinaties jau 2 mēnešus!!! Redzēju, ka viņa paris dienu atpakaļ bija ienakusi portalaa (līdz šim 2 mēnešus nebija) un neizlasīja manas vēstules! VAr taa būt, ka manas vēstules līdz viņai neaizgaja? Kads sistēmas gļuks? Vai arī viņa mani ignorē? Līdz šim mums sadarbības nebija :( Uzrakstīju viņai vēl 2 vēstules par citiem produktiem un arī vienu kometraraa pie produkta. RaudulīgaisRaudulīgais Jau sezona sen beigusies un šī mantiņa derēs tikai siltakam pavasara laikam Raudulīgais 

Bēdīgi:(

pilnīgi piekrītu, būtu jādzēš ārā vecie sludinājumi, jo bieži vien taisos jau rakstīt, tad tik pamanu, ka sludinājums no gada sākuma, un persona profilā nav bijusi ļoti sen:( Labi, ja telefons profilā norādīts, bet ja nav, tad nekādi sazināties ar nevar;)

> SummerShop:)

> _MilaC_VIPbrandONLY_

Bēdīgi:(

Vai ari pie profila informacijas pielikt talruna Nr. vai ari uzrakstit"Atvainojiet,divus menesus tagad nebusu..."kautka ta....es domaju,jo vienu lietu tiesam loti steidzami vajadzeja un atradu tiesi tadu,bet pardeveju roka nevar dabut.

un vēl ir tāda kategorija, kas izlasa vēstuli, bet neatbild:)

1 - 10 с 66