Pārdevējām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevējām

Meitenes,mans viedoklis ir tads-ja tiesam velies kautko no sava skapja pardot,tad vismaz reizi nedela vajadzetu apskatities,vai kada nav interesejusies(es katru dienu censos ielukoties),jo citadi iznak ta,ka karojas kada lietina,bet tu pie tas nevari tikt tikai tapec,ka nevar sazinaties ar pardeveju,kura portala nav radijusies divus menesus,citas vel ilgak.Kapec tad likt sludinajumus,ka pardod???

66 Ответы

Traki! Un vislabākais,ka šo diskusiju nemaz neizlasīs tās,kuras ir reti skapi

Kapec tad likt sludinajumus,ka pardod??? Uz to atbildēt diemžēl nevarēsim!

Jā, man arī ir gadījies uzrakstīt meitenei, ka gribu no viņas kaut ko nopirkt, bet pēc tam apskatot profilu, redzu, ka meitene nav bijusi te vairākus mēnešus. Diemžēl ne vienmēr apskatu profilu, un gaidu atbildi, kuras protams nav. Tagad gan vienmēr apskatu  gan profilu, gan atstātās atsauksmes.

> Santa Medne

> Snowfox

Nu var arī tāds būt, ka vienkārši pārdomā tirgot, vai aizmirst, domā ka nepirks nekas neko. Kas to lai zin, kapēc nenāk... 

Nu tad vajag dzēsties ara,tiesam nav ko "smadzenes puderet"...

Nu, to pasaki tām, kas nenāk ilgi te iekšā.

> Gaismas pils

un vēl ir tāda kategorija, kas izlasa vēstuli, bet neatbild:)

Nu tas vispār ie šausmīgi, jo īstenībā es, piemēram, jūtos diezgan aizvainota, kad tā. Labāk tad jau lai atsaka, nekā igrorē.

Man jau šķiet,ka nekas ārprātīgs tas nav. Ir tak normāli-cilvēkam kāds pametis domu šeit reģistrēties ,viņa to izdarīja,pāris dienas šeit pasēdēja un vairs uzmanību nepievērsa,jo ikdienā ir labākas lietas,ko darīt un nekā šausmīga tur nav,jo neviens likums neparedz,ka katram,kurš šeit jebkādu iemeslu pēc ir reģistrējies,ka tagad visa sava dzīve jāpavada šeit. Protams,būtu jauki,ja būtu iespēja,ka profilu pēc noteikta laika dzēš automātiski. 

Tās, kuras tā dara, tāpat šo diskusiju nelasa...
Parasti paskatos, kad cilvēks pēdējo reizi bijis onlainā. Ja senāk par mēnesi, tad nemaz nerakstu, tāpat nebūs vērts.
Un ziņas par vēstulēm atnāk e-pastā, to telefonā redzu uzreiz. Bet daudzi , iespējams, nav šo opciju uzlikuši.

> Anja

Parasti paskatos, kad cilvēks pēdējo reizi bijis onlainā. Ja senāk par mēnesi, tad nemaz nerakstu, tāpat nebūs vērts.
Un ziņas par vēstulēm atnāk e-pastā, to telefonā redzu uzreiz. Bet daudzi , iespējams, nav šo opciju uzlikuši.

Labots: šodien, 13:13

Es pirmo reiz dzirdu par so opciju:)

> Dress VIP

> Anja

Tas ir loti erti,uzreiz zinu,ka ir vestule.

Analoģiski - saprotams, kad nav laika katru dienu skriet skatīties, vai nav gadījumā interesenti atradušies. Bet nu e-pastu taču visi ik pa reizei pārbauda, tur nāk visi paziņojumi. Bet nu tiešām - nepārdod, neinteresējas par saviem sludinājumiem, viņai takš sliktāk. Mani vairāk fascinē tās, kuras online ir bieži, bet tāpat nepārdod to, kas izlikts pārdošanai un it kā nav rezervēts. Man tikai nesen šāda fascinējoša sarakste bija - rakstu: vēlos pirkt, atbilde: pērc, izsūtu tādi un šādi, saku: Ok, der gan tādi, gan šādi, sūti vien rekvizītus, apmaksāšu nekavējoties. Kopš tā laika klusums, bet dāma ir online katru dienu vai pluss-mīnuss. Vēl pārprasīju, kur tad nauda jāskaita - klusums, vēstules izlasītas. Var jau atbildēt - pārdomāju pārdot vai kļūdījos cenā, vai aizmirsu rezervi atzīmēt (kaut izdomā kaut ko, ja tev kādi citi iemesli un tos nevēlies izpaust). Nē, izlasa un klusē, manta turpina pārdoties. Ej nu saproti tādu.

> Santa Medne

> Dress VIP

> Anja

Tas ir loti erti,uzreiz zinu,ka ir vestule.

Mmh, man arī visi e-pasti ir piesaistīti e-pasta aplikācijai (Thunderbird, MS Outlook neiepatikās) un tikko kā atnāk vēstule, e-pasta aplikācijā pienāk paziņojums un skapī savām pircējām atbildu pāris minūšu laikā, ja esmu pie datora. Ļoti parocīgi, nav visu laiku jāsēž un jāpārbauda vēstules mauāli :)

11 - 20 с 66