Pārdevējām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevējām

Meitenes,mans viedoklis ir tads-ja tiesam velies kautko no sava skapja pardot,tad vismaz reizi nedela vajadzetu apskatities,vai kada nav interesejusies(es katru dienu censos ielukoties),jo citadi iznak ta,ka karojas kada lietina,bet tu pie tas nevari tikt tikai tapec,ka nevar sazinaties ar pardeveju,kura portala nav radijusies divus menesus,citas vel ilgak.Kapec tad likt sludinajumus,ka pardod???

66 Ответы

izskatās, ka jau kādu laiku Inbokss ir mainījies un dažādu soc. tīklu automātiskos paziņojumus (un tagad arī no AtverSkapi.lv!) nerāda sākumlapā bet nosūta uz sadaļu Sociālie!

Nebiju nemaz pamanījusi cik ilgi jau tā, bet skatos tur pilns ar vēstulēm no skapja!

> Margueritte

Analoģiski - saprotams, kad nav laika katru dienu skriet skatīties, vai nav gadījumā interesenti atradušies. Bet nu e-pastu taču visi ik pa reizei pārbauda, tur nāk visi paziņojumi. Bet nu tiešām - nepārdod, neinteresējas par saviem sludinājumiem, viņai takš sliktāk. Mani vairāk fascinē tās, kuras online ir bieži, bet tāpat nepārdod to, kas izlikts pārdošanai un it kā nav rezervēts. Man tikai nesen šāda fascinējoša sarakste bija - rakstu: vēlos pirkt, atbilde: pērc, izsūtu tādi un šādi, saku: Ok, der gan tādi, gan šādi, sūti vien rekvizītus, apmaksāšu nekavējoties. Kopš tā laika klusums, bet dāma ir online katru dienu vai pluss-mīnuss. Vēl pārprasīju, kur tad nauda jāskaita - klusums, vēstules izlasītas. Var jau atbildēt - pārdomāju pārdot vai kļūdījos cenā, vai aizmirsu rezervi atzīmēt (kaut izdomā kaut ko, ja tev kādi citi iemesli un tos nevēlies izpaust). Nē, izlasa un klusē, manta turpina pārdoties. Ej nu saproti tādu.

A Tu uzraksti otrreiz ;D Pašai netīšām ir gadījies kādu vēstuli piemirst, jo konta info nav pa rokai vai nu jau, ka konta info esmu iemācījusies no galvas, nav laika no telefona skaidrot un drukāt. Es bieži pārdevējām atgādinu par sevi, ja esmu aizmirsta, jo visi tak esam cilvēki.

Cits jautājums, protams, ir par tām pāris, kam regulāri rakstu, atbild uz katru trešo vēstuli un pēc 1-2mēnešiem, kad esmu nomocījusies ar preces iegūšanu, to izdzēš un sāk ignorēt vēstules pavisam, lai arī esmu teikusi, ka citu preci nepērku, jo iepatikusies tieši šī.

Es nupat saskāros ar interesantu lietu.Meitene skapī nebija ielūkojusies no 2 datuma.Uzrakstīju vēstulīti,un palūdzu telf.nr.ātrākai saziņai.Vakar skatos vēstulīte izlasīta,bet atbildes nav.Un liels bija man pārsteigums,ka pārdevēja uzlikusi "rezervēts"uz visām savā skapī esošajām lietiņām.Ej nu izproti šos dīvainos pārdevēja gājienus. Smejošs

Man  arī nesen bija gadījums: stāv prece pārdošanā, dārga, jautāju, vai var man pārdot – neatbild, kaut onlainā ir. Rakstu otrreiz – arī nekā. Beidzot preci izdzēš vispār. Un gadās, ka rakstu, vēstules izlasa un neatbild, bet prece kā stāv, tā stāv. Jautājums; kāpēc vispār kaut ko jāliek skapī, ja negribi pārdot?!

Un par pārdevējām, kas liek izmērus no XS līdz XL. Nu nevar būt jaka tādā izmēru amplitūdā, tā vai nu der mazai un tievai meitenei, vai gara auguma un dūšīgai, pa vidu nav! Tāpat ar biksēm! Ja bikses nav plati bikšusvārki, tad tās nevar derēt visām!!

Es arī saskaaros ar šo problēmu, atradu superīgu somu, bet paardevēja nav šeit bijusi jau kopš augusta beigaam. Es ieteiktu atverskapi administraacijai, cilvēkus, kuri nav šeit bijuši jau kaadus 2-3 mēnešus vai nu kaut kaa brīdinaat sms veidaa, vai e-pasta veidaa.. Ja neienaak - vienkaarši šo lietotaaju dzēst. 

> Cherry

Es arī saskaaros ar šo problēmu, atradu superīgu somu, bet paardevēja nav šeit bijusi jau kopš augusta beigaam. Es ieteiktu atverskapi administraacijai, cilvēkus, kuri nav šeit bijuši jau kaadus 2-3 mēnešus vai nu kaut kaa brīdinaat sms veidaa, vai e-pasta veidaa.. Ja neienaak - vienkaarši šo lietotaaju dzēst. 

Un, ko darīt ar lietotājām, kuras tikai 45min.iepriekš uzraksta, ka tomēr netiek uz tikšanos, pat ņemot vērā, ka pārdevēja pat ir gatava piebraukt pie pircējas uz mājām un saplānojusi arī savu laiku?SmejošsSmejošsSmejošs

Iveta, te jau varētu būt vainīgas sistēmas nepilnības vai vajag noskaidrot detaļas pie pārdevēja. Jo, ja man, piemēram, ir manta, uz kuras norādīts izmērs XL, bet reāli der uz XS, es lieku ķēķšus abos kvadrātiņos, jo mazums - pēc tam apvainosies, ka teicu XS, taču rakstīts ir cits. Protams, es šo īpatnību tad norādu pamattekstā, bet ne jau visi arī to lasa, citam atkal vieglāk konkrēti aprunāties ar interesentu, nekā visu sīki aprakstīt.

Inky, cik nu var rakstīt, tas jau paliek smieklīgi. nevēlos būt uzbāzīga - ja cilvēks otrā galā nav gana audzināts, tas nenozīmē, ka man jānolaižas līdz viņa līmenim un jābombardē bez gala. ja rekvizīti nav pa rokai un cilvēks, kuru nejauši aizmirsi, raksta jau n-to reizi, var kaut vai atbildēt: sorry, atradīšu datus un izsūtīšu, atgādini man, man te gādās pazaudēt vēstulīti. Nē, taču izlasa visas n-tās vēstules un noignorē. Lai jau, laikam, kaut kas nepatika vai vēlas citam pārdot.

> Chick

> Cherry

Un, ko darīt ar lietotājām, kuras tikai 45min.iepriekš uzraksta, ka tomēr netiek uz tikšanos, pat ņemot vērā, ka pārdevēja pat ir gatava piebraukt pie pircējas uz mājām un saplānojusi arī savu laiku?SmejošsSmejošsSmejošs

Labots: šodien, 15:39

45 min jau itkā vēl ir samērā pietiekams laiks,nav jau 5 min pirms tikšanās,bet tomēr jocīgi. 

> Janeta

> Chick

> Cherry

45 min jau itkā vēl ir samērā pietiekams laiks,nav jau 5 min pirms tikšanās,bet tomēr jocīgi. 

Man stunda bija jābrauc no savas dzīvesvietas līdz pircējas dzīvesvietai, labu gribot, piedāvāju piebraukt pie pircējas mājas, tāpēc tāds jautājums. Biju jau diemžēl izbraukusi, kad atsūtīja, ka tomēr nesanāks ...

Eh!Smejošs

Kā ir, tā ir!Smaidīgs

Tāpēc jau neskumstu, bet tik nedaudz aizdomājosAci miedzošs!

> Chick

> Janeta

> Chick

> Cherry

Man stunda bija jābrauc no savas dzīvesvietas līdz pircējas dzīvesvietai, labu gribot, piedāvāju piebraukt pie pircējas mājas, tāpēc tāds jautājums. Biju jau diemžēl izbraukusi, kad atsūtīja, ka tomēr nesanāks ...

Eh!Smejošs

Kā ir, tā ir!Smaidīgs

Tāpēc jau neskumstu, bet tik nedaudz aizdomājosAci miedzošs!

Jā,tad tām 45 ir nozīme,it sevišķi,ja pircēja bijusi lietas kursā. Man arī šādi bija-no Jelgavas vedu meitenei lietu,pietam ,kuras vērtība bija samērā liela,nolēmu,ka par cik šķita tik sakarīga pircēja,aizvedu uz pašu Dominu,protams,īsi pirms tikšanās saņēmu ziņu,ka viņai besis un nekur neies.:D Diezgan jauki tajā brīdī jutos,jo pietam tie bija 22.00 vakarā. Protams,pati arī vainīga,nav,ko sevi dzenāt visur,kaut gribēju izdarīt labu darbu ar jauku žestu.Tas tā,ka viņa vēl bija nokaulējusi atlaidi. :D

21 - 30 с 66