Pārdevējām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevējām

Meitenes,mans viedoklis ir tads-ja tiesam velies kautko no sava skapja pardot,tad vismaz reizi nedela vajadzetu apskatities,vai kada nav interesejusies(es katru dienu censos ielukoties),jo citadi iznak ta,ka karojas kada lietina,bet tu pie tas nevari tikt tikai tapec,ka nevar sazinaties ar pardeveju,kura portala nav radijusies divus menesus,citas vel ilgak.Kapec tad likt sludinajumus,ka pardod???

66 Ответы

> Anja

Tās, kuras tā dara, tāpat šo diskusiju nelasa...
Parasti paskatos, kad cilvēks pēdējo reizi bijis onlainā. Ja senāk par mēnesi, tad nemaz nerakstu, tāpat nebūs vērts.
Un ziņas par vēstulēm atnāk e-pastā, to telefonā redzu uzreiz. Bet daudzi , iespējams, nav šo opciju uzlikuši.

Labots: šodien, 13:13

tiesi taa- ne visi liek. ma piemeram nav jegas no sadas opcijas, jo uz telefonu epasti nenak. vai nu es nemaku vai kaa. nav jau ari androida vairs kam to fiichu piesleegt. nekad ari nav izdevies.

un priekskam tad piesarnot epastu, kuru man tapat netik lasit.

tapec ir noradits kontaktalrunis, ja ko vajag lai sazvanas, jo ari gadas kad ilgi netieku pie neta.

diemzel daudzas nemak piezvanit..:(

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Ļoti parocīgi, nav visu laiku jāsēž un jāpārbauda vēstules manuāli :)

Man it kaa ir piesaistīts inboxam, bet taapat parbaudu manuali :D :D

> SummerShop:)

Piemēram, es te ļoti bieži sastopu pārdevējas, kuras nav bijušas jau ilgi onlainā. Uzskatu, ja tu šeit reģistrējies, turklāt, kā pārdevējs, tad tomēr, nu lūdzu, mazliet atbildības. Jā var sanākt visādi ir darbs, ģimene uc. lietas, to es visu saprotu, bet domāju, ka neviena no pirkt gribētājām neprasa no pārdevēja to, lai tas visu laiku ir onlaina, nu kaut vai reizi nedēļā...tas jau būtu labi:) Pretējā gadījumā- neliec sludinājumus, ka pārdod;) 

Nu nu,....kaada te runa par atbildiibu? Naudu tachu no tevis neviens nepanjem, kaada tad tur atbildiiba? Pietam, meitenes, taas ir tikai dreebes :D Man liekas smiekligi, ka kaads reali arii kaut ko paardziivo par to, ka nevar kaut ko nopirkt :D 

dziivee ir arii citas lietas, kaa tikai lupatas un atverskapi.lv ;) cilveekiem mainaas plaani-aizbrauc uz aarzemeem utt....pedejais par ko tie cilveeki doma tada bridi ir kaut kadu apgerbu paardosana :) 

> Gaismas pils

un vēl ir tāda kategorija, kas izlasa vēstuli, bet neatbild:)

Nu tas vispār ie šausmīgi, jo īstenībā es, piemēram, jūtos diezgan aizvainota, kad tā. Labāk tad jau lai atsaka, nekā igrorē.

esmu liika nosmejusies :D tu juuties aizvainota, jo nevari nopirkt kaut ko no cilveeka, kuram visdriizaak ir daaaaaaudz svariigakas lietas daraamas kaa seedeeshana sheit :D AIZVANOTA...NOPIETNI? :D 

Tēmas nosaukumā vajadzēja likt nevis pārdevējām,bet pircējām.

Mani apbēdina plašais interesentu skaits,uzjautā pārsvarā ne tikai 1x,pārsvarā sarakste turpinās vairākas dienas.Un tad vienkārši pazūd,vai tad grūti uzrakstīt-paldies,pārdomāju,vai ko citu?

Es jau sāku atzīmēt savās piezīmēs tos nikus,ja vēl kādu reizi ko jautās,vispār neatbildēšu.

Haha man ļoti patikam Agneses komentārs pirmspēdējais, sasmējos no sirds, jo beidzot kāda to pasaka :D

> Agnese Caune

> Gaismas pils

un vēl ir tāda kategorija, kas izlasa vēstuli, bet neatbild:)

Nu tas vispār ie šausmīgi, jo īstenībā es, piemēram, jūtos diezgan aizvainota, kad tā. Labāk tad jau lai atsaka, nekā igrorē.

esmu liika nosmejusies :D tu juuties aizvainota, jo nevari nopirkt kaut ko no cilveeka, kuram visdriizaak ir daaaaaaudz svariigakas lietas daraamas kaa seedeeshana sheit :D AIZVANOTA...NOPIETNI? :D 

Esmu ievērojusi , ka Jūs bieži vien gribi šeit uzsakt konfliktu , jau viena diskusija bija ( ja var to nosaukt ta) konflikts, tad šaja diskusija arī vēlies sakt...Neko jau nesaku, tikai izsaku novēroju taa no malas. :

Ui pazistami..lai ar neķeru kreņki ja redzu ka bijusi sen..vairak mani kaitina ka ignore,aizsutu vairakas vestules ar interesejusajam lietam uzjautaju mērus un sanemu neko. Redzu izlasijusi,pagajis jau krietns laicins bet atbildes nekadas. Pat ne atraksta ka nevelas mērit vai ka ta..

> durstīgā :)

> Anja

Tās, kuras tā dara, tāpat šo diskusiju nelasa...
Parasti paskatos, kad cilvēks pēdējo reizi bijis onlainā. Ja senāk par mēnesi, tad nemaz nerakstu, tāpat nebūs vērts.
Un ziņas par vēstulēm atnāk e-pastā, to telefonā redzu uzreiz. Bet daudzi , iespējams, nav šo opciju uzlikuši.

Labots: šodien, 13:13

tiesi taa- ne visi liek. ma piemeram nav jegas no sadas opcijas, jo uz telefonu epasti nenak. vai nu es nemaku vai kaa. nav jau ari androida vairs kam to fiichu piesleegt. nekad ari nav izdevies.

un priekskam tad piesarnot epastu, kuru man tapat netik lasit.

tapec ir noradits kontaktalrunis, ja ko vajag lai sazvanas, jo ari gadas kad ilgi netieku pie neta.

diemzel daudzas nemak piezvanit..:(

Inboxā tāpat var uzlikt, lai ziņas par e-pastiem nāk SMS veidā. Un tam nav nepieciešams androīds, der jebkāds telefons. Tikai ne visi to vēlas, un tā nu ir pašu darīšana. 
Bet ja tā interese pārdot ir tik maza, nu tad priekš kam vispār šeit reģistrēties un sludinājumus likt, tas taču arī aizņem laiku.
Un kas tiešām to preci gribēs, tas piezvanīs. Ja "nemāk" piezvanīt, nu tad tā vēlme un vajadzība nav tik liela.

Evija.Man arī besī ignorēšana,šorīt pat 3 dažādām atbildēju uz vēstulēm,izlasītas laicīgi,bet līdz pat šim brīdim pat netaisās atbildēt.

31 - 40 с 66