Pārdevējām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevējām

Meitenes,mans viedoklis ir tads-ja tiesam velies kautko no sava skapja pardot,tad vismaz reizi nedela vajadzetu apskatities,vai kada nav interesejusies(es katru dienu censos ielukoties),jo citadi iznak ta,ka karojas kada lietina,bet tu pie tas nevari tikt tikai tapec,ka nevar sazinaties ar pardeveju,kura portala nav radijusies divus menesus,citas vel ilgak.Kapec tad likt sludinajumus,ka pardod???

66 Ответы

Pievienojos par neatbildētājām. Arī aizrakstīju pārdevējai vēstuli ar konkrētiem jautājumiem, atvērusi ir, bet atbildes nav. Iemesls nesaprotams- izliki preci, tātad vēlies pārdot. Šeit cilvēks gribētu pirkt, bet kaut kādu iemeslu dēļ es laikam neesmu cienīga nopirkt šo preci. Vispār neesmu pat atbildes cienīga. Ļoti nepatīkama, uz dusmu pusi velkoša izjūta.

> Agnese Caune

> SummerShop:)

> Gaismas pils

un vēl ir tāda kategorija, kas izlasa vēstuli, bet neatbild:)

Nu tas vispār ie šausmīgi, jo īstenībā es, piemēram, jūtos diezgan aizvainota, kad tā. Labāk tad jau lai atsaka, nekā igrorē.

esmu liika nosmejusies :D tu juuties aizvainota, jo nevari nopirkt kaut ko no cilveeka, kuram visdriizaak ir daaaaaaudz svariigakas lietas daraamas kaa seedeeshana sheit :D AIZVANOTA...NOPIETNI? :D 

Prieks, ka pasmaidīji :D Neviens tam cilvēkam nesaka, ka visu laiku jāpavada šeit, ja nu kas:D Vienkārši kaitina ...reizēm ieiet onlainā izlasa neatbild, neizlasa, bet sēž iekšā....bet ja es to lietu gribu! Nu lūk gribu un viss! Zini kā nu kura šeit iepērkas, bet ja es ko atrodu, tad nu tur bez variantiem, ja gribu pirkt, tad pērku un ignorēšana mani visu dzīvi ir kaitinājusi. Vienalga kurā dzīves situācijā. Un jā...tāpat jūtos nepatīkami, ja meitenes piereģistrējas un ir pazudušas, bet es gribu pirkt. Un viss! Domāju, ka šādus profilus, kas ilgi nav bijuši onlainā, jādzēš ārā. Un miers, nav ko rēgoties!

> Kriksis - IZDEVĪGI :)

> Agnese Caune

> SummerShop:)

> Gaismas pils

un vēl ir tāda kategorija, kas izlasa vēstuli, bet neatbild:)

Nu tas vispār ie šausmīgi, jo īstenībā es, piemēram, jūtos diezgan aizvainota, kad tā. Labāk tad jau lai atsaka, nekā igrorē.

esmu liika nosmejusies :D tu juuties aizvainota, jo nevari nopirkt kaut ko no cilveeka, kuram visdriizaak ir daaaaaaudz svariigakas lietas daraamas kaa seedeeshana sheit :D AIZVANOTA...NOPIETNI? :D 

Esmu ievērojusi , ka Jūs bieži vien gribi šeit uzsakt konfliktu , jau viena diskusija bija ( ja var to nosaukt ta) konflikts, tad šaja diskusija arī vēlies sakt...Neko jau nesaku, tikai izsaku novēroju taa no malas. :

Nu, cilvēki jau ir dažādi, daži te ir prieka pēc, daži otrādi, tiešām kaut ko vēlas iegādāties vai pārdot. Tiesības uz viedokli ir katram, bet jā Agnesei Caunei tiešām vienmēr ir ko pateikt.

> Juliana

Pievienojos par neatbildētājām. Arī aizrakstīju pārdevējai vēstuli ar konkrētiem jautājumiem, atvērusi ir, bet atbildes nav. Iemesls nesaprotams- izliki preci, tātad vēlies pārdot. Šeit cilvēks gribētu pirkt, bet kaut kādu iemeslu dēļ es laikam neesmu cienīga nopirkt šo preci. Vispār neesmu pat atbildes cienīga. Ļoti nepatīkama, uz dusmu pusi velkoša izjūta.

Piekrītu! Tādu pārdevēju ir daudz, bet nu neko...jāsadzīvo kā ir.

Ir,ir jāsadzīvo...Nav variantu

Tā ir tāda tākā laimes spēle:D

Vakar iegādājos itkā par sakrāto naudiņu meitukam ziemas apģērbu(summa 120Eur) bet tā nācās vilties nu pilnībā riebj...NeizlēmīgsSkatās acīs un smaida,tiiik sirsnīga nu kā neuzticēsies...???

Un kur tās m...as tik gudras pat sagatavoti divi vienādi maisiņi..Uhh tiiii:D To ar suuuu iedod man at to ko rādīja atstāj sev un tik pārdod tālāk,paldies Dievam man ir labi draugi pareizajās instancēs..Un ceru šī vairs neuzdrošināsies mānīt cilvēkus

Zaikas, kura taa ir, lai mēs citas neiegraabtos?

> zaikas

Vakar iegādājos itkā par sakrāto naudiņu meitukam ziemas apģērbu(summa 120Eur) bet tā nācās vilties nu pilnībā riebj...NeizlēmīgsSkatās acīs un smaida,tiiik sirsnīga nu kā neuzticēsies...???

Un kur tās m...as tik gudras pat sagatavoti divi vienādi maisiņi..Uhh tiiii:D To ar suuuu iedod man at to ko rādīja atstāj sev un tik pārdod tālāk,paldies Dievam man ir labi draugi pareizajās instancēs..Un ceru šī vairs neuzdrošināsies mānīt cilvēkus

Šausmas! Bezkaunības kalngals! Tadu vēl neesmu dzirdējusi Kliedzošs Kas par lietotaju?

Meitenes pagaidām nevaru atklāt kas un kā?!

Visu ko varu teikt ir tas ka persona ir šeit melnajā sarakstā un zem vairākiem segvārdiem,kā arī to ka neesmu vienīgā rakstījusi iesniegumu par šo personu,bet vienīgā kas gāja tālu cik vien  bija iespējams...

P.s šī persona arī uzdarbojās vsje dlja detok FB lapā

Zaikas, Tev gadījumā nebija Moncler kostīms? Viena bezkauņa tur tādus tirgo, no uzmetējām. 

> zaikas

Oi, cik pretīga situācija! :( cerams, viņa dabūs pēc visiem nopelniem.  Ja nu kas, lietotājas vārds vienmēr laipni gaidīts studijā!

41 - 50 с 66