Pārdevējām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevējām

Meitenes,mans viedoklis ir tads-ja tiesam velies kautko no sava skapja pardot,tad vismaz reizi nedela vajadzetu apskatities,vai kada nav interesejusies(es katru dienu censos ielukoties),jo citadi iznak ta,ka karojas kada lietina,bet tu pie tas nevari tikt tikai tapec,ka nevar sazinaties ar pardeveju,kura portala nav radijusies divus menesus,citas vel ilgak.Kapec tad likt sludinajumus,ka pardod???

66 Ответы

Iveta nē pirku lennes jaku+bikses+cepure..

Oi, cik pretīga situācija! :( cerams, viņa dabūs pēc visiem nopelniem.  Ja nu kas, lietotājas vārds vienmēr laipni gaidīts studijā!

Ja lieta aizgājusi tik tālu man nav pagaidām atļauts+šī ar mahinācijām ne tikai te darījās..

> _MilaC_VIPbrandONLY_

Ar vienu pardevēju mēģinu sazinaties jau 2 mēnešus!!! Redzēju, ka viņa paris dienu atpakaļ bija ienakusi portalaa (līdz šim 2 mēnešus nebija) un neizlasīja manas vēstules! VAr taa būt, ka manas vēstules līdz viņai neaizgaja? Kads sistēmas gļuks? Vai arī viņa mani ignorē? Līdz šim mums sadarbības nebija :( Uzrakstīju viņai vēl 2 vēstules par citiem produktiem un arī vienu kometraraa pie produkta. RaudulīgaisRaudulīgais Jau sezona sen beigusies un šī mantiņa derēs tikai siltakam pavasara laikam Raudulīgais 

Man arī te bija tikko līdzīga situācija. 30. oktobrī noskatīju glītu apģērba gabalu, uzrakstīju tai meitenei, bet nekādas atbildes līdz pat vakardienai, e-pasts arī nav lasīts. Vakar ieraudzīju ka bijusi 2 dienas atpakaļ, nospriedu, ka tad jau laikam ir gan aktīva un uzrakstīju atkārtotu vēstuli par interesējošo lietu. Šorīt skatos, vēstule ir izlasīta, bet pati saņēmēja no portāla izdzēsusies.  Bet kas zin, varbūt piereģistrējusies zem cita nika, jo drēbes viņai piedāvājumā bija pietiekami.  Eh...  Bija ar niku Sindija, profila bildē no neta bilde – sievišķis ar melniem matiem. Googles ahīvā vēl uzrādās

> Janeta

Man jau šķiet,ka nekas ārprātīgs tas nav. Ir tak normāli-cilvēkam kāds pametis domu šeit reģistrēties ,viņa to izdarīja,pāris dienas šeit pasēdēja un vairs uzmanību nepievērsa,jo ikdienā ir labākas lietas,ko darīt un nekā šausmīga tur nav,jo neviens likums neparedz,ka katram,kurš šeit jebkādu iemeslu pēc ir reģistrējies,ka tagad visa sava dzīve jāpavada šeit. Protams,būtu jauki,ja būtu iespēja,ka profilu pēc noteikta laika dzēš automātiski. 

Manuprāt, portālā vajag ierosināt uzlabojumus, ka apskatot preci, uzreiz tai blakus redzama informācija - kad tā ievietota  un/vai kad lietotājs pēdējo reizi redzēts online (Šis pat patiesībā ir svarīgākais). T.i., pat neuzspiežot uz profilu, līdzīgi, kā  ir, kad uzbrauc ar kursoru uz bildes un tu redzi nosaukumu.

Es parasti pirms sūtu kādai vēstuli,pārbaudu, vai bijusi nesen online.

Bet arī tas vairs nestrādā. Pirms 2 nedēļām sūtīju ziņas 3 meitenēm,visas iepriekšējā vakarā bija te ienākušas... Un visas 3 jau 2. nedēļu nerādās atpakaļ un nelasa vēstules :( 

Jautājums nedaudz nost no tēmas....

Vai kādai ir bijusi sadarbība ar meitenei - Stefanija Andersone?

Lieta tāda, ka vakar sarunāju ar viņu tikšanos piektdien centrā,  bet šorīt skatos, ka profils izdzēsts. Dikti gribēju iegādāties no viņas preci, bet tagad domāju, ka laikam nav vērts braukt...

> Artas skapis

Lieta tāda, ka vakar sarunāju ar viņu tikšanos piektdien centrā,  bet šorīt skatos, ka profils izdzēsts. Dikti gribēju iegādāties no viņas preci, bet tagad domāju, ka laikam nav vērts braukt...

Es noteikti netērētu laiku un nervus. Pazuda, pazuda. Nekad neietu tikties un gaidīt kaut kādu mistisku personu x, ja nebūtu kontaktējusies pa telefonu.  Ja nav telefona numura, neietu, ja vien tas nav kaut kur pavisam tuvu tev (lai gadījumā, ja tiešām neatnāk, nebūtu tik liela vilšanās par iztērēto laiku un iespējams naudu braucot)

> Ieva Spēlmane

> Artas skapis

Es noteikti netērētu laiku un nervus. Pazuda, pazuda. Nekad neietu tikties un gaidīt kaut kādu mistisku personu x, ja nebūtu kontaktējusies pa telefonu.  Ja nav telefona numura, neietu, ja vien tas nav kaut kur pavisam tuvu tev (lai gadījumā, ja tiešām neatnāk, nebūtu tik liela vilšanās par iztērēto laiku un iespējams naudu braucot)

Taisnība, jo pati dzīvoju Teikā, tāpēc netērēšu savu laiku braucot uz mistisku tikšanos. Jautāju šeit, jo domāju, ka varbūt kādai ir bijusi sadarbība un mazums kāpēc profils dzēsts - varbūt pārkāpa kādus noteikumus un t.t.

Piekritu! Meitenes, atstajiet kaut vai telefona numuru, lai ar jums varētu sazināties. 

vispār nesaprotu jēgu sadarboties ar tādiem cilvēkiem, nesaprotu, kāpēc Jūs domājat, ka esat izņēmums, un jūs neapkrāps, vai tiešām, kamēr pats pa pieri nedabūsi nepieleks ?

> Ieva Spēlmane

> Janeta

Man jau šķiet,ka nekas ārprātīgs tas nav. Ir tak normāli-cilvēkam kāds pametis domu šeit reģistrēties ,viņa to izdarīja,pāris dienas šeit pasēdēja un vairs uzmanību nepievērsa,jo ikdienā ir labākas lietas,ko darīt un nekā šausmīga tur nav,jo neviens likums neparedz,ka katram,kurš šeit jebkādu iemeslu pēc ir reģistrējies,ka tagad visa sava dzīve jāpavada šeit. Protams,būtu jauki,ja būtu iespēja,ka profilu pēc noteikta laika dzēš automātiski. 

Manuprāt, portālā vajag ierosināt uzlabojumus, ka apskatot preci, uzreiz tai blakus redzama informācija - kad tā ievietota  un/vai kad lietotājs pēdējo reizi redzēts online (Šis pat patiesībā ir svarīgākais). T.i., pat neuzspiežot uz profilu, līdzīgi, kā  ir, kad uzbrauc ar kursoru uz bildes un tu redzi nosaukumu.

bet šāda opcija jau ir! :)

51 - 60 с 66