Pārdevējām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārdevējām

Meitenes,mans viedoklis ir tads-ja tiesam velies kautko no sava skapja pardot,tad vismaz reizi nedela vajadzetu apskatities,vai kada nav interesejusies(es katru dienu censos ielukoties),jo citadi iznak ta,ka karojas kada lietina,bet tu pie tas nevari tikt tikai tapec,ka nevar sazinaties ar pardeveju,kura portala nav radijusies divus menesus,citas vel ilgak.Kapec tad likt sludinajumus,ka pardod???

13.11.2014 14:47

> withdrawalpains

Piekritu! Meitenes, atstajiet kaut vai telefona numuru, lai ar jums varētu sazināties. 

es neatstātu nr tikai tāpēc ka profils ir piesaistīts google...nedošu visai pasaulei savu nr... ) kkā tomēr sevi ir jāpasargā no internet tīkliem ;) 

13.11.2014 16:38

> Mazā bodīte

> withdrawalpains

Piekritu! Meitenes, atstajiet kaut vai telefona numuru, lai ar jums varētu sazināties. 

es neatstātu nr tikai tāpēc ka profils ir piesaistīts google...nedošu visai pasaulei savu nr... ) kkā tomēr sevi ir jāpasargā no internet tīkliem ;) 

Nu ja negribi rakstīt profilaa, var tak privati e-pastos apmainīties.

13.11.2014 16:40

> Janeta

bet šāda opcija jau ir! :)

Ja? Es taadu neredzu. Kamēr neesi atvēris lietotaaja profilu, nevar redzēt, cik sen viņš nav bijis online.

13.11.2014 19:57

> Ieva Spēlmane

> Janeta

bet šāda opcija jau ir! :)

Ja? Es taadu neredzu. Kamēr neesi atvēris lietotaaja profilu, nevar redzēt, cik sen viņš nav bijis online.

Ļoti dīvaini,jo atverot jebkuru preci,labajā malā ir cilvēka profils,bilde kā arī informācija par to,kad pēdējo reizi bijis online un arī preces ievietošanas laiks.

14.11.2014 16:27

> Janeta

Ļoti dīvaini,jo atverot jebkuru preci,labajā malā ir cilvēka profils,bilde kā arī informācija par to,kad pēdējo reizi bijis online un arī preces ievietošanas laiks.

Tu mani paarprati. Atverot bildi, protams, labajaa malaa šī informaacija ir redzama. Es, savukaart, runaaju par taadu ociju, ka varētu to visu uzzinot, neatverot katru bildi vaļaa. Zinaams, ka portaals ir diezgan lēns un ilgi ver vaļaa visu. Taapēc foršaak būtu, ja skatoties visu bilžu režģi (teiksim atlasot kaadu noteiktu lietu un vajadzīgo izmēru), tikai uzbraucot virsū ar kursoru (bet neatverot/neuzklikšķinot), varētu redzēt, kad bijis pēdējo reizi online un kad ievietota bilde.

14.11.2014 16:49

> Ieva Spēlmane

> Janeta

Tu mani paarprati. Atverot bildi, protams, labajaa malaa šī informaacija ir redzama. Es, savukaart, runaaju par taadu ociju, ka varētu to visu uzzinot, neatverot katru bildi vaļaa. Zinaams, ka portaals ir diezgan lēns un ilgi ver vaļaa visu. Taapēc foršaak būtu, ja skatoties visu bilžu režģi (teiksim atlasot kaadu noteiktu lietu un vajadzīgo izmēru), tikai uzbraucot virsū ar kursoru (bet neatverot/neuzklikšķinot), varētu redzēt, kad bijis pēdējo reizi online un kad ievietota bilde.

Manuprat, tas ir lieks. Portals visas preces grupē pēc datuma, kad prece bija ievietota un loģiski, ka pedējaa lapaa 95% gadījumos piedavajums vairs nav aktuals, bet 1. lapaa - vislielaka iespēja dabūt to, ko vēlies. Un aiziet un konkrēta pardevēja profilu ir tikai loģiski, lai redzētu ta aktivitati. 

61 - 66 с 66

Последнее на форуме
Pērku zaļu kleitu
Karina Fox 36 минут назад
Koši sarkanas lietas..
Evil Raabe 43 минуты назад
Preces līdz 5€
Margo 1 час назад
Meklēju.
Ella сегодня, 19:28
Kleita..
Ella сегодня, 19:12