Atradu pastastacijā paku! Varbūt tava? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Atradu pastastacijā paku! Varbūt tava?

Sveikas. Gribu paziņot, ka Rīgas Origo pasta stacijā man pienāca paka, kas nav mana! Rozā Coloseum maisiņā ielikts džemperītis un matu stīpa ar ziediem. Ja kāda atpazīst preci, griezieties Pasta stacijā!

40 Ответы

ceru ipasniece atradisies :)

Ceru, ka īpašniece atradīsies. Jā bet gribu izstāstīt, ka man sāk likties, ka pasta stacija sāk slikti veikt pienākumus, piemēram, šodien devos sūtīt paku...nu visu daru viss notiek, atveru nodalījumu, lai ievietotu paku un tur ir jau sveša paka iekšā. Tā taču nedrīkst būt. Protams piezvanīju uz pasta staciju un paskaidroju, operatīvi viss tika nokārtots , bet cits taču varbūt b'ūtu nozadzis vai kaut kā tā...nu it kā sīkums, bet nu citi jau pa pasta staciju arī svarīgākas lietas sūta, piemēram telefonus vai kaut kā tā, tomēr tā nedrīkst strādāt. 

ja man ari bija problemas ar pasta staciju,biju meitenei nopirkusi 2 lietinjas,nosutija pa pasta staciju,kods atnaca,durvis neveras,piezvaniju teicu nokartos,kaut kas nogaja sistema,atnaca nakama diena kods atkal,un atkal neveras nekas=( zvaniju,necelj,un neatzvana,kur paka un nezinu,meitene kas sutija,atpakalj paku nesanema

Man arī tāpat gadijas. Es to nodalijumu ciet neveeru, meginaju atvert jaunu,ar savu kodu:) Kad atveras,abus aiztaisiju ciet,es ceru ka tā paciņa tika pie īstā īpašnieka:)

> NO 24.08 līdz 01.09, 50% sākot no 5 eiro

ja man ari bija problemas ar pasta staciju,biju meitenei nopirkusi 2 lietinjas,nosutija pa pasta staciju,kods atnaca,durvis neveras,piezvaniju teicu nokartos,kaut kas nogaja sistema,atnaca nakama diena kods atkal,un atkal neveras nekas=( zvaniju,necelj,un neatzvana,kur paka un nezinu,meitene kas sutija,atpakalj paku nesanema

Interesanti, jo man arī bija vienreiz, ņemu paciņu un neveras durvis, piezvanīju viņiem, un viņi uzreiz atvēra nodalījumu:) Bija jauki, bet nu gadās jau visādi.

ja man vel blakus staveja kurjers,kur6 zvanija vinjiem,bet neka nesanaca,teica rit gaidiet sms atnaca un tas pats

> NO 24.08 līdz 01.09, 50% sākot no 5 eiro

ja man vel blakus staveja kurjers,kur6 zvanija vinjiem,bet neka nesanaca,teica rit gaidiet sms atnaca un tas pats

Tad nu gan neoperatīva rīcība, manuprāt!

Man jau 3 reizes svešas pakas priekšā bijušas! Pilnīgi paliek bail sūtīt kaut ko. Ieteikums - rakstiet uz pakām cilvēka vārdu, uzvārdu, telefonu, adresi - kas nu ir zināms. Tā tomē ir lielāka iespējamība pakai nonākt pareizajās rokās.

Uz šodienas paciņas diemžēl nebija nekādas informācijas.

es savukārt kādu laiciņu atpakaļ sūtīju 2 lietas, viena npo lietām bij pazudusi. 

Es arī par pasta staciju vairs neesmu sajūsmā, bet gaidu diezgan vērtīgu sūtījumu, un ceru, ka atnāks līdz manim. Šodien meitenei arī aizceļoja vērtīgs sūtījums, ceru ka pienāks pareizajam adresātam. Uz epastiem neatbild, kodus laikā nesūta, pat ja izdruku nosūta.. bardaks! Omniva sevi attaisno vairāk, manās acīs. Izsekot var sūtījumu un ekrāns negļuko, reģistrēt var iepriekš paku... 

1 - 10 с 40