Atradu pastastacijā paku! Varbūt tava? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Atradu pastastacijā paku! Varbūt tava?

Sveikas. Gribu paziņot, ka Rīgas Origo pasta stacijā man pienāca paka, kas nav mana! Rozā Coloseum maisiņā ielikts džemperītis un matu stīpa ar ziediem. Ja kāda atpazīst preci, griezieties Pasta stacijā!

40 Ответы

Un iesaku meitenēm uz pakas ja sūtit, rakstiet saņēmēja tel nr, lai var sazvanīt! Es tā vienmēr daru! 

parasti taa notiek, kad slikti aiztaisa ciet durtinas, kad nakoshais naak likt paku vai sanem, atveras taa, kura slikti aiztaisiita...nu taa taa sisteema darbojas...

paceļu!

Man vispār vienreiz pati kurjere atdeva citam cilvēkam adresētu paku...Pēc 10 minūtem, kad jau biju aizbraukusi no Origo līdz Akmens tiltam (samaksājot par mikriņu 1 EUR). zvanīja u  lūdza atgriezties...No sākuma negribēju...Tad domāju, ka manis dēļ cits cilvēks nesaņems savu sūtījumu...Atgriezos...Bonusā bija kods pakas nosūtīšanai...Par to jau viņieilvēki jau ir dažādi....

Jauki! Tā ir mana paciņa un nav ne jausmas kādēļ viņa ir nonākusi Rīgā!! Pirmo reizi manā atverskapi vēsturē notiek šādi!

Es vienmēr rakstu virsū saņēmēja vaardu uzvaardu, uz kuru pakomaatu tai pacinai jaanonaak un tel nr. 

> Agnese Caune

Es vienmēr rakstu virsū saņēmēja vaardu uzvaardu, uz kuru pakomaatu tai pacinai jaanonaak un tel nr. 

Es tel. nr arī pierakstu;) Laikam tas ir arī pareizākais:)

Man liels prieks, ka es te uzrakstīju un paka ir atradusi sūtītaju un saņēmēju! Lai veicas ar pakas atgriešanu īstajās rokās! :)

Pilnīgi noteikti tā arī būs jāsāk darīt ar to telefona nr,vienkārši līdz šim ir izsūtītas ļoti daudz paciņas,ne reizi nekad nav bijusi ne mazākā problēma. Lasīju šo diskusiju un rokas trīcēja no tā,ka iespējams mana pircēja klusībā domāja,ka esmu viņu apkrāpusi vai netīšām aizmirsusi par savu paciņu.:D Tik un tā man nav skaidrs-kā var sajaukt adresātu un aizsūtīt citam cilvēkam uz citu pilsētu? Labi,ka paciņa vēl bija maziņa,šaubos,ja kāds saņemtu kaut ko krietni vērtīgāku,tā brīvprātīgi aiz goda prāta pateiktu,ka tā nav viņa paciņa.

tagad suutu caur omnivu no liepaajas liidz rezekne pa vienu dienu aizgaadaa, vnk superСмеюсь

11 - 20 с 40