Atradu pastastacijā paku! Varbūt tava? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Atradu pastastacijā paku! Varbūt tava?

Sveikas. Gribu paziņot, ka Rīgas Origo pasta stacijā man pienāca paka, kas nav mana! Rozā Coloseum maisiņā ielikts džemperītis un matu stīpa ar ziediem. Ja kāda atpazīst preci, griezieties Pasta stacijā!

40 Ответы

> Mazā bodīte

tagad suutu caur omnivu no liepaajas liidz rezekne pa vienu dienu aizgaadaa, vnk superСмеюсь

Jāomniva superātri piegādā. No Rēzeknes uz Rīgu aizgādā 12 h laikā. Vienu vakaru ap 20:00 sūtīju un no rīta meitene jau saņēma. Laikam pārvedēji pa nakti strādā! 

Es tagad ceru,ka visas paciņas,kuras esmu izsūtījusi šajā nedēļā,nonāks pie sava saimnieka,nevis atkal uz nepareizo vietu!! :(

> Janeta

Jauki! Tā ir mana paciņa un nav ne jausmas kādēļ viņa ir nonākusi Rīgā!! Pirmo reizi manā atverskapi vēsturē notiek šādi!

tiesi iedomajos, ka ta ir tava. cik jocigi, ne.. :D

Esmu galīgi vīlusies pasta stacijaa. Taa ir dargaka (neskaitot iespēju nopirkt lētako kodu portalaa), ta nedod sekošanas numuru, pakomati strada riebīgi, divreiz biju situacijaa, kad Daugavpilī pakomats nestradaja, visbeidzot, katru trešo reizi ta ir parpildīta!!! Omniva ir 10x man mīļaka. Kliedzošs

> Snowfox

Es arī par pasta staciju vairs neesmu sajūsmā, bet gaidu diezgan vērtīgu sūtījumu, un ceru, ka atnāks līdz manim. Šodien meitenei arī aizceļoja vērtīgs sūtījums, ceru ka pienāks pareizajam adresātam. Uz epastiem neatbild, kodus laikā nesūta, pat ja izdruku nosūta.. bardaks! Omniva sevi attaisno vairāk, manās acīs. Izsekot var sūtījumu un ekrāns negļuko, reģistrēt var iepriekš paku... 

Ar kodiem man veicas,burtiski 5 minūšu laikā pēc mana epasta pasta stacijai,kods pienāk uz epastu un sms.

> durstīgā :)

> Janeta

Jauki! Tā ir mana paciņa un nav ne jausmas kādēļ viņa ir nonākusi Rīgā!! Pirmo reizi manā atverskapi vēsturē notiek šādi!

matu rotas dēļ vai intuīcija? :D

man ari bija problemas ar pakomatu. viena diena atnaca  uzreiz 2 dazadi sutijumi. no janetas un inky.

sutiju savu draugu pakal. sis zvana un sudzas, ka to otru paku (janetas) nevar dabut, jo durvis neveras valja. ir jau vels vakars. ko darit? saku,lai zvana, ja jau vel veikals valja varbut apkalpos. neka nav varejis sazvanit. ne neko tad sis bij dusmas dauzijis visus  plauktinjus, kamer vienas atleca valja. tas kura bij mans sutijums.. :D forsi, ka ar pakomatiem tagad jarikojas ka ar veciem kolas automatiem armijaa ... :D

Un atcerējos vēl vienu mīnusu, kas besī araa: ta man 3 reizes pēc kartas nedruka čekus! Kurus es parasti fotografeju un sūtu pircējaam Kliedzošs Ta ka nav nekada pieradījuma vai drošības, ka tavs sūtījums ir pieņemts un viss ir kartībaa

> Janeta

> durstīgā :)

> Janeta

matu rotas dēļ vai intuīcija? :D

jaa, laikam atcerejos to stipinju kuru pardevi. man vinja ari iepatikas, bet es neko neteicu, jo zinu, ka tadu nedrisktu likt. es ar savam  migrenam un krampjiem.. :(  ka ari intuicija. drosi ven. nu tikpat labi es vareju kludities. :)

Es pasūtu kodus ar atverskapi atlaidi un tad,kad sūtu paciņu,man čekus neizdrukā,līdz ar to īsti pierādījumu arī nav,ka esmu izsūtījusi paciņu. :/

21 - 30 с 40