Gelish manikīrs Valmierā? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Gelish manikīrs Valmierā?

Sveikas, valmierietes!

Variet ieteikt salonu, kur taisa gelish lakošanu? Varbūt ir kādas atsauksmes par Stellu un Trio?

12 Ответы

Blakus tirgum... Ilze ļoti labi taisa nagus - ātri un kvalitatīvi un nav dārgi :) pati tikai tur lakoju gelishu un taisu manikīru :)

> Evija Evoora

Blakus tirgum... Ilze ļoti labi taisa nagus - ātri un kvalitatīvi un nav dārgi :) pati tikai tur lakoju gelishu un taisu manikīru :)

Paldies, cik maksā? Smejošs

Nezinu kā ar manikīru Trio, bet grimu, uzacu korekciju un frizūru man tur uztaisīja briesmīgi.. tas liek domāt, ka arī ar pārējais nav augstā līmenī.

> Agnese

Nezinu kā ar manikīru Trio, bet grimu, uzacu korekciju un frizūru man tur uztaisīja briesmīgi.. tas liek domāt, ka arī ar pārējais nav augstā līmenī.

Esmu bijusi tikai frizēties un jā, toreiz manus garos matus apšņikāja pamatīgi, padārgi arī sanāca, tas viss droši vien atkarīgs no konkrētās meistares... Smaidīgs

paceļu!

manikīrs ar gelish laku ja nemaldos bija 10 eiro... atkarīgs,kādas rokas,cik daudz darbiņa.

Manikīre veic manikīra darbu,kosmetalogs,kosmetaloga darbu un visi nestrādā vienādi. Tieši tā,protams,ka iznākums ir atkarīgs no meistara.

> Evija Evoora

manikīrs ar gelish laku ja nemaldos bija 10 eiro... atkarīgs,kādas rokas,cik daudz darbiņa.

Manikīre veic manikīra darbu,kosmetalogs,kosmetaloga darbu un visi nestrādā vienādi. Tieši tā,protams,ka iznākums ir atkarīgs no meistara.

kurā vietā?

Pati esmu likusi Stellā (kvalitāte bija slikta, jo jau pēc pāris dienām sāka lupt nost laka, cik saprotu meitene vēl tikai mācījās), tad vēl biju ElStudijā, tur gan varu teikt, ka turējās nedēļu un tad pamazām šis tas nāca nost, bet kopumā esmu apmierināta. 

Paceļu!

Исправлено 12.02.2016 10:42

Man patīk Salonā Līga - pie Daces. Dace strādā lēnām, bet kvalitatīvi :). Par cenām - esmu piemirsusi, bet Salona Līga cenrādī noteikti ir uzrādīts.

Ja nu sanāk kādu dienu braukt uz Rīgu un ir brīvs laiciņš darba dienu vakarpusē vai 6dienās pa dienu, tad Juglā (mājās) Māra labi piekopj savu darbiņu. Cena arī ļoti draudzīga 9 Eur (ja dizains, tad no 1-3Eur, vecās lakas noņemšana 1Eur). Toņi arī pie 40mit :)

Salonā Stella eju pie Montas.Man patīk pieejamās krāsas un nekad nekas nelūp nost.Staigāju kamēr nagi ataug un eju atkal. maksā 10 eiro bet bieži ir atlaides un var pat pa 9 uzlikt ;)

1 - 10 с 12