Kaada saprot Ali lielaa Sale 11/11 procesu?? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kaada saprot Ali lielaa Sale 11/11 procesu??

Sveikas!

Meitenes, taas, kas pasuuta no Ali.. Noteikti jau esat redzeejushas info par sale 11/11. Vai kaada jau ir piedaliijusies liidziigaa pasaakumaa? Es vairakas reizes parlasiju to sale info, bet ta ari lidz galam nesapratu, vai tiesham tas sale cenas bus pieejamas tikai tad, ja ieprieksh esi sapircis kuponus lielaa vairumaa?.. Varbuut te ir kaadas gudraakas galvas, kam tas skaidraaks kaa man :))

14 Ответы

Исправлено 09.11.2014 22:12

Arī bez kuponiem akcijas cenas 11/11 būs spēkā, bet bieži vien tās īsti nav akcijas..

Rekur tieši uzskatāms piemērs, kā notiek Ali shopping-festivāli un gandrīz visi superdeals (daļa teksta sastāv no linkiem):
Prece, kura tika iegādāta pirms festivala, normāli maksā 23$, tagad viņai ir pacelta cena uz 57.50$ ar reklāmu, ka shopping festivāla laikā, to būs iespējams iegādāties ar veselu 60% atlaidi!! Kas sanāk tie paši 23$
Tikai bieži vien jaunā cena ar atlaidi ir pat dārgāka kā standarta cena. Meitenes, neiegrābieties

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Arī bez kuponiem akcijas cenas 11/11 būs spēkā, bet bieži vien tās īsti nav akcijas..

Rekur tieši uzskatāms piemērs, kā notiek Ali shopping-festivāli un gandrīz visi superdeals (daļa teksta sastāv no linkiem):
Prece, kura tika iegādāta pirms festivala, normāli maksā 23$, tagad viņai ir pacelta cena uz 57.50$ ar reklāmu, ka shopping festivāla laikā, to būs iespējams iegādāties ar veselu 60% atlaidi!! Kas sanāk tie paši 23$
Tikai bieži vien jaunā cena ar atlaidi ir pat dārgāka kā standarta cena. Meitenes, neiegrābieties

Labots: šodien, 22:12

Inky, Tu esi zelts! Paldies! Principaa biju noskatiijusi paaris lietinjas jau ieprieksh un domaaju, iegaadaat vai nee, tikmeer domaaju, kameer ieraudziiju, ka buus sale. Saaku lasiit un saputrojos tajaa vinju info - ta moneetas, ta kuponi.. Tagad skaidrs - ja jau taas sale cenas buus taadas pashas peerkot ar kuponu vai bez, tad .... tad vienkaarshi praatu ¨chakareeshana¨ no vinju puses..

Nav obligāti, ka visiem pārdevējiem būs tā. Bet ja prece ir noskatīta iepriekš, varēs jau salīdzināt, ir īsti pazemināta cena vai nav. Mūsu vietējie veikali arī bieži tā dara, akcijas laikā pat paceļot nevis nolaižot...

Paldies, meitenes, par viedokljiem. Es nedaudz iespringu, jo domaaju, ka varbuut taa akcijas  cena ir tikai ar tiem ieprieksh iegaadaatajiem kuponiem. Bet, ja jau var nopirkt tieshi tajaa 11, tad taa arii dariishu :)

> Margueritte

Nav obligāti, ka visiem pārdevējiem būs tā. Bet ja prece ir noskatīta iepriekš, varēs jau salīdzināt, ir īsti pazemināta cena vai nav. Mūsu vietējie veikali arī bieži tā dara, akcijas laikā pat paceļot nevis nolaižot...

Piekritīšu, kādus 2 pārdevejus esmu manījusi, kuriem tiešām būs akcija, bet ļoti liela daļa vienkārši paceļ ķeksīša pēc.

Šo novēroju pagājušajā festivālā, kad apskatīju preču linkus mēnesi pēc iegādes, praktiski visas preces bija par 0.5-5$ lētākas, kā iegādātas "akcijā". Tagad uzmanīgi pētu cenas.

Исправлено 10.11.2014 07:30

> Margueritte

Piekritīšu, kādus 2 pārdevejus esmu manījusi, kuriem tiešām būs akcija, bet ļoti liela daļa vienkārši paceļ ķeksīša pēc.

Šo novēroju pagājušajā festivālā, kad apskatīju preču linkus mēnesi pēc iegādes, praktiski visas preces bija par 0.5-5$ lētākas, kā iegādātas "akcijā". Tagad uzmanīgi pētu cenas.

Un kā Inky ir ar preču kvalitāti šajā akcijas laikā? Jo ir dzirdēts, ka pirmās partijas palaiž labas, dabū labas atsauksmes un tad sākas lētāki audumi, neatbilstības izm. tabulai un kas vēl ne? Vai pa lielam Tev atnāca labas, par atbilstošu cenu. Laikam jau tā ir vien laimes spēle, ne?

> Margueritte

Es taa papeetiiju sevis noluukotaas lietinjas un saaku domaat, ka varbuut pat ir izdeviigi ieprieksh iegaadaat to kuponu konkreetaa veertiibaa? Piemeeram, ja es zinu, ka mana prechui veertiiba akcijas dienaa nepaarsniedz 50 dolaarus, ieprieksh iegaadaaju kuponu par 25 dolaariem un akcijas dienaa to izmantoju savu prechu iegaadei, pareizi? Tad jau sanaak, ka izdeviigi iegaadaat. Protams, njemot veeraa faktu, ka paardeveejs NAV speciaali paceelis cenu uz akciju...

Vai ir kāda to, labu atlaidēs uzgājusi? Neko dižu diemžēl nemanu, kā Inky paredzēja...

> M.S.

Vai ir kāda to, labu atlaidēs uzgājusi? Neko dižu diemžēl nemanu, kā Inky paredzēja...

Es arī pačekoju, nekā grandioza nav... 

es parasti palūkoju preces feedback, tur arī uzrādās, par kādu cenu cilvēki ir pirkuši iepriekš, un tad arī redzi- ir atlaide, vai nav! (parasti jau nav :D),

bet šobrīd, lietai kas sen jau stāv grozā, tiešām ir 15%atlaide,un viņai atlaide nav bijusi nekad...

1 - 10 с 14