Kaada saprot Ali lielaa Sale 11/11 procesu?? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kaada saprot Ali lielaa Sale 11/11 procesu??

Sveikas!

Meitenes, taas, kas pasuuta no Ali.. Noteikti jau esat redzeejushas info par sale 11/11. Vai kaada jau ir piedaliijusies liidziigaa pasaakumaa? Es vairakas reizes parlasiju to sale info, bet ta ari lidz galam nesapratu, vai tiesham tas sale cenas bus pieejamas tikai tad, ja ieprieksh esi sapircis kuponus lielaa vairumaa?.. Varbuut te ir kaadas gudraakas galvas, kam tas skaidraaks kaa man :))

14 Ответы

> Ragnija

Nedomāju, ka baigi vajadzētu atķirties, ja vien selleris nedomā beigt biznesu vispār, jo feedback reitings profilam paliek, bet neesmu arī speciālists.

> Klaidas - tikai VIENU nedelu

Protams, ka tie kuponi ir izdevīgi, tāpēc arī tiek izķerti pāris sekunžu laikā :)

> M.S.

Vai ir kāda to, labu atlaidēs uzgājusi? Neko dižu diemžēl nemanu, kā Inky paredzēja...

Hmmm... es principaa pateereejos nedaudz.. Njemot veeraa to, ka man reti kad iekriit aciis kaada soma kaa rezultaataa visu laiku  staigaaju ar to vienu, iegaadaaju veel divas un vienu clatch izieshanai un paareejo¡as lietinjas lielaakoties suncim.

Lielaakoties preceem videeji ir 15-20% atlaide. Taas ar tiem soliitajiem 50% ir ¨maaksliigais uzcenojums¨ un selleri pat nekautreejas uzlikt paranormaalaako uzcenojumu (no 20$ uz 200$) un paardot ar 90% atlaidi.

Arii kuponi vairaak izdeviigi ir tiem, kas iepeerkas lielaakos vairumos, jo, piemeeram iegaadaajoties kuponu par 10$ ar veertiibu 20$, vinju var izmantot, ja kopeejaa pirkuma veertiiba paarsniedz 69$. Taatad uz 69$ pirkuma sanaak 10$ ietaupiijums. Un plus veel atlaides.

Secinaajums - reklaama jau liela un piestraadaats pie maarketinga taa pa skaisto. Ir ok, ja paarzini cenas un veelies veikt lielaakus pirmumus. Maziem atlaidiites ne tik ljoti juutaas, bet nu jebkuraa gadiijumaa priecinjsh.

> aliency

es parasti palūkoju preces feedback, tur arī uzrādās, par kādu cenu cilvēki ir pirkuši iepriekš, un tad arī redzi- ir atlaide, vai nav! (parasti jau nav :D),

bet šobrīd, lietai kas sen jau stāv grozā, tiešām ir 15%atlaide,un viņai atlaide nav bijusi nekad...

Viltiigi :D Es arii sho pashu sheeminju shodien pielietoju :D

Man alī bija atlasītas daudz dažādas lietiņas vasarai ar domu, ka kaut kad pasūtīšu tuvāk tai vasarai. Ik pa laikam šīm lietām bija atlaides un vīram smukus apavus noskatīju. Tad pirms lielās izpārdošanas visas manas 3 lapas ar nocenotajām lietām pazuda un šodien, protams, visām lietām atkal atlaides. Tā kā visam šim nepievēršu uzmanību, jo zinu vēlāk viņas atkal būs. Un jā, nemanīju nevienu preci, kurai cena būtu uzskrūvēta uz šo dienu un tad uz to pašu, kas bija nolaista:)

11 - 14 с 14