Aptauja par darbu! )) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aptauja par darbu! ))

Meitnes padalaties kas Jūs esat pēc profesijas un vai Jūs apmierina Jūsu alga? :) 

90 Ответы

Исправлено 19.11.2014 23:24

Skolotāja. Neapmierina. Daudzi kliedz,ka skolotāji baigi pelna. Kā nu kur! Par rīgas skolās, pēc reģioniem,algas atšķiras. Pirms sagaidīju mazo, strādāju vienā no Rīgas skolām, Alga 590 eur(tad latos-420). Liekas daudz,BET es strādāju 2 slodzes! Nezināju ne rīta ne vakaru. Bieži atnākot mājās vel laboju darbus, reizēm pat tam spēka nebija! Tā spriedze, atvainojos,daži vecāki, vadība- nav tā vērts. Tikai un vienīgi bērni! To dēļ bieži saņēmu sevi rokās...Par bērnudārzu audzinātāju algām vispār klusēšu. Tagad arī meklēju darbu. Grozos kā gribu, visur algas skolās ap 400eur. Darba grafiks tāds, ka papildu darbs nesanāk, tīri,lai pārbrauktu uz citu iestādi(laiks). Un ja 250 jāatdod par dzīvokli, ceļš... Skumji. Mūsu valstī,ja vien neesi jau paaudzēs biznesa, sava uzņēmuma cilvēks-ir traki.

Gribās jaunā nišā. BET visur prasa pieredzi.

Nesen gandrīz tiku strādāt vienā no vadošajiem laikrakstiem Latvijā. Žurnālista darbs veidojot rakstus portālā. Kad palūdzu algu 600eur, man atteica,jo maksāt varot 500eur. Ok,BET NEKĀDU sociālo garantiju, ne iemaksas pensijai. Nu vāks! Ja gaidu mazo,man pat nav dekrēta naudas, ne māmiņalga,tātad pašai jāmaksā no tās summas vel nodokļi utt. Ceļa izdevumi,ka spaliek-NEKAS :D

atvainojos-Rīga, nevis r-īga.

Esmu menedžere finiera rūpnīcā...alga uz rokas 430Eur. Uzskatu, ka tas priekš darba un atbildības ir ļoti maz. Katra diena man sākas ar dažādām produkcijas atskaitēm, plus vēl jāapkalpo klienti, tajā pašā laikā jāslēdz līgumi ar jauniem klientiem, ļoti daudz produkciju arī eksportējam, tātad jāorganizē loģistika, visādi papīri. Ja sadarbojas ar Ķīnu, tad vispār ir "vāks"-dažādi fito un produkcijas sertifikāti jākārto, vairākas dienas pēc kārtas skraidi kā tāda muļķe pa visādām iestādēm un nedod Dievs, ka ar produkcijas iepakojumu un konteineri nebūs kaut kas kārtībā... Nu, man ļoti sanāk pasvīst šajā darbā, lai gan liekas, kas tad tur varbūt grūts sēdēt birojā. Arī man sanāk braukāt, katru dienu ceļā aiziet 5Eur-skumji, jo pēc nobraukātas naudas, nekas tā īsti arī uz rokas nepaliek :( Protams gribas vairāk, jo darbu daudz un atbildība ļoti liela, bet šeit dzīvojot, laikam, to grūti sagaidīt.

Man draudzene dzīvo un strādā Vācijā, māsa arī, kamēr iemācījās valodu,darīja dažādus, teiksim tā "melnos" darbus, bet alga 2x vai pat 3x lielāka nekā man, pat kā apkopēja skolā uz rokas saņem 800,900 Eur. Gan draudzene, gan māsa katra dzīvo savā pilsētā, bet ir sānācis tā, ka abas dara gandrīz vienu darbu :D Strādā pastā, jāšķiro pasta sūtījumi-alga bišķiņ virs 1000... Vecākā māsa dzīvo Brazīlijā, tagad gan ir ar bērniņu, bet arī, algas un visi pabalsti ir daudz reižu lielāki nekā pie mums. Tur Tu saproti, ka vari dzīvot, nevis tikai eksistēt. Tā vien gribas aizbraukt, bet nevaru te visu pamest :( Tad nu sanāk rauties melnu muti, bet beigās pat to muti baltu padarīt nesanāk :(

Vita Dūra diemžēl pedagpoga darba mūsu valstī ir ļoti zemu apmaksaats! Taada ir realitaate!

Kaadreiz pēc vidusskolas beigšanas bija plaans iet uz pedagogoiem maacīties, lai vēlaak straadaatu par bērnu daarza audzinaataaju, bet par laimi ģimene un radi mani atrunaaja, dēļ zemaa atalgojuma. 

Ieskaties priekš menedžera nav par zemu? Man paziņas saņem krietni vairaak, bet nu laikam jau viss atkarīgs no uzņēmuma kuraa straadaa, darba pieredzes, darba pienaakumiem un izglītības. 

Meitenes, kuras vēl vēlas dalīties savaa pieredzē?Aci miedzošs 

Strādaju Valsts policijā, atalgojums +/_ 540EUR  (uz rokas)

Nekas spīdošs. :(

un tas vēl ir ar tām piemaksām, kas pienākas par izdienu un par to dienesta pakāpi, kuru esi sasniedzis.

Man tikko b/d piedavaja 540 uz papīra un slavēja,ka liela alga!!!!!!!!! Es biju mēma. Tajā laikā skolotāji bija kā ūdens smiltīm, tad nāca tieši krīze...

Es apbrīnoju, ka tādām atbildīgām profesijām  kā skolotājs, policists, algas ir apmēram tādas pašas kā man strādājot par veikala vadītāju. Nav man pat speciālā izglītība, studējusi esmu filoloģiju. Paskatos, kā tie skolotāji ņemās ar bērniem, kāda atbildība, par policistiem vispaŗ nerunāsim. Ārprāts, kas notiek!!!

> deiwa

Es apbrīnoju, ka tādām atbildīgām profesijām  kā skolotājs, policists, algas ir apmēram tādas pašas kā man strādājot par veikala vadītāju. Nav man pat speciālā izglītība, studējusi esmu filoloģiju. Paskatos, kā tie skolotāji ņemās ar bērniem, kāda atbildība, par policistiem vispaŗ nerunāsim. Ārprāts, kas notiek!!!

Pieļauju, ka Tu strādā privatā uzņēmuma veikalā, bet valsts iestādēs strādājošie ir spiesti saņemt tik, cik "atmet". Tikai valdība sev var lemt par cik tūkstošiem palielināt algas, bet mēs pat par +  simts eiro priecātos, bet kas tev dos...

1 - 10 с 90

Тема закрыта