Aptauja par darbu! )) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aptauja par darbu! ))

Meitnes padalaties kas Jūs esat pēc profesijas un vai Jūs apmierina Jūsu alga? :) 

90 Ответы

Исправлено 19.11.2014 23:24

> deiwa

Es apbrīnoju, ka tādām atbildīgām profesijām  kā skolotājs, policists, algas ir apmēram tādas pašas kā man strādājot par veikala vadītāju. Nav man pat speciālā izglītība, studējusi esmu filoloģiju. Paskatos, kā tie skolotāji ņemās ar bērniem, kāda atbildība, par policistiem vispaŗ nerunāsim. Ārprāts, kas notiek!!!

Pieļauju, ka Tu strādā privatā uzņēmuma veikalā, bet valsts iestādēs strādājošie ir spiesti saņemt tik, cik "atmet". Tikai valdība sev var lemt par cik tūkstošiem palielināt algas, bet mēs pat par +  simts eiro priecātos, bet kas tev dos...

540 tiešām skaitās liela alga skolotājai bērnudārzā. Man alga ir 491, 80Eur, no kuriem 34Eur ir par 3. kvalitātes pakāpi un 9, 80Eur par spečukiem. Sajūsmā neesmu, bet ko lai dara? Man darbs ar bērniem patīk, taču atalgojums ir neadekvāts ieguldītajam darbam, atbildībai. :))

uz rokas sanak ap 400, ja ir apgadajamais. Latos labak nerekinat. Skolas ir ari ta,ka vadiba var lemt par premijam,kad tadas ir. Par sadalijumu nav ko runat-kas vairak patik,tam vairak tiek.

Aarpraac lasu un brīnos, kaa par taadaam algaam var izdzīvot? :( skumji! Vēl ja ir apgaadaajamie tad vispaar.... 

Un vēl pie tam augstaako izglītību pieprasa...

Izglītība vel tā, prasa pieredzi. Un cik esmu strādājusi mācību iestādēs-atmosfēra ir briesmīga... Un te nu neder saucamais-ka visu apkārt radām mēs paši. Bet nu, sieviešu kolektīvs ir sieviešu kolektīvs... Un ja vel redz,ka jauns, tad cenšas kalt iekšā visu veco, kā redz jaunas metodes tā noliek līdz ar zemi, viss slikti un nepareizi. Nu mūsu valstī mācību iestādēs ir daudz mīnusu. Sākot ar emocionālo atmosfēru gan skolēnu, gan pašu pedagogu vidū. Man patīk darbs ar bērniem, bet strādāt iešu vien tad,nu ja GALĪGI būs bezcerīgi. Vecāki ar tik dažādi.

Vita Dūra

Par tādām prēmijām vispār neiet runa! Sakopoju visas domas, lai atcerētos, kad pēdējo reizi saņēmu prēmiju! Apmēram ap 2000. gadu? Tikai "sausa" alga un viss! Nu jā, kvalifikācija 30Eur un par apmācāmajiem ar mācīšanās un garīgās(!) attīstības traucējumiem 9.80Eur.

Tāda nu ir lauku skolu un bērnudārzu realitāte. Naudas nav!!! Nekam!!!

Pienākumus krauj un krauj virsū, tāpat arī papīru birokrātija nav mazinājusies.

Tūrisma konsultante. 350 eur + paņemu apkopējas darbu sava ofisa 50 eur = 400 eur. Bet ta ka esmu vientuliga mate, man loti labi grafiks un darba laiks der. (Berns bernudarza)

Pēc izglītības esmu vācu filologs, bet aizgāju strādāt Rīgas Pašvaldības policijā. Kopumā ar darbu esmu ļoti apmierināta, man patīk, lai gan darba stundas ir garas, laika apstākļi ne vienmēr tie patīkamākie un nemaz nerunāsim par tautu, ko nākas sastapt. Kolēģi ir arī super, sajūta, kā lielā ģimenē. Man viņu pietrūkst, jo esmu tagad dekrētā. 

Alga mainīga, atkarīgs no virsstundām, svētku dienām, dienesta pakāpes. Kārtībniekam, ja nav nekādi svētki ietrāpijušies ap 350 Ls. Neesmu rēķinājusi, cik Eur, jo aizgāju dekrētā pirms pārejas. 

Patīk arī izaugsmes iespējas, prasi un tiksi uz eksāmenu, lai paaugstinātu, kursi (valodas), sporta zāles pieejamība pēc darba laika. Priekšniecība pretīmnākoša un vienmēr uzklausa, vismaz mūsu pārvaldē:)

medmāsu palīgs- 390eur mēnesī uz rokas..

Šogad ceru pabeigt profesionālo bakalauru e-biznesā.

Ar darbiem švaki, šobrīd meklēju, jo vēlos strādāt savā nozarē, bet tur nekā sakarīga izbraukājama attālumā vai algas ziņā nav. Skumjākais, ka tikko biju uz darba interviju par veikala vadītaju, jo mans bakalaurs to atļauj (bizness + e-vide), bet tur intervētāji bez maz vai klaji par to paņirgājās un piedāvāja sūdīgi apmaksātu darbu kā pārdevejai, ar visu to, ka neliela pieredze uzņēmuma[!] vadīšanā ir, bet viņu piedāvātais bija neliels būcenīšveikals.

Oh well, šodien beidzas pieteikšanās vakancei, kurā ceru tikt. Mēļo, ka tur algas esot draudzīgas.

11 - 20 с 90

Тема закрыта